گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سینما

نگارش سریال دل به قسمت 18 رسید

نگارش سریال دل به قسمت 18 رسید

نویسنده سریال «دل» که قرار است برای عرضه در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی منوچهر هادی تولید شود،‌ از نگارش قسمت 18 این سریال خبر داد.

بابک کایدان فیلمنامه نویس درباره سریال «دل» که قرار است به کارگردانی منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی ساخته شود گفت: ما زمانی سریال را تا پیش تولید جلو بردیم و از همان زمان حضور رضا گلزار و چند بازیگر دیگر مطرح شد.

وی ادامه داد: بعد از آن، پیش تولید به دلیل برخی از تغییرات مثل تهیه کننده و سرمایه گذار متوقف شد و در حال حاضر بازیگر جدیدی برای بازی در سریال قطعی نشده است.

کایدان با اشاره به قصه این سریال توضیح داد: قصه «دل» در 28 قسمت نوشته می شود که در 2 فصل 14 قسمتی ساخته می شود.

نویسنده «دلدادگان» اضافه کرد: تاکنون 18 قسمت از سریال دل نوشته شده است و درباره قصه آن هیچ چیزی نمی توان گفت چون داستان به گونه ای است که حتی یک خطی آن هم قصه را لو می دهد با این حال یک ملودرام خانوادگی و یک قصه عاشقانه است.

این نویسنده در پایان بیان کرد: فعلا در تلویزیون قرار نیست سریال دیگری داشته باشم چون بعد از سریال «دل» چند پروژه دیگر از جمله یک اثر سینمایی در دست دارم.

بابک کایدان فارع التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشکده هنر و معماری است. فعالیت او از سال 1378 با بازی در تئاترهای کودک و مجموعه تلویزیونی “همراه آفتاب” آغاز شد. از سال 1381-1383 به عنوان کارشناس امور نمایشی به فعالیت و آموزش در حوزه تئاتر کودک و نوجوان و پس از آن به عنوان فیلم نامه نویس به همکاری با تلویزیون و سینما پرداخت. اولین اثر سینمایی وی پریناز است که پس از 7 سال توقیف در مهر 1396 با اکران محدود در گروه هنر و تجربه به اکران درآمد. وی در سال 2013 موفق به کسب جایزه بهترین فیلمنامه برای فیلم “صدای پای من ” از جشنواره بین‌المللی فیلم چین گردید.

 

بیشتر بخوانید:

  • دستمزد گلزار در سریال دل چقدر است؟
  • فصل دوم سریال عاشقانه به زودی منتشر خواهد شد
  • سریال دل، داستان عاشقانه ای دیگر از منوچهر هادی
  • بازی بهرام رادان در سریال رقص روی شیشه 
  • پایان سریال عاشقانه داستان یک تحمیل خودسانسوری

 

 

addup.center