گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی

آخرین خبرها از وضعیت سه هنرمند پیشکسوت؛ اسدزاده ، محب‌اهری و جاویدنیا

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار فرهنگی

حسین محب‌اهری و علیرضا جاویدنیا مرخصی موقت گرفته‌اند و به گفته تهیه‌کننده صبح جمعه با شما احتمال حضورشان در رادیو وجود دارد اما داریوش اسدزاده حال خوبی ندارد.

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، وقتی خبر بستری شدن هنرمندی به گوش می رسد همه مردم از این اتفاق ناراحت می شوند چون بارها با او در فیلم ها، نمایش ها یا سریال های تلویزیونی لحظات خوبی را پشت سر گذاشته اند و یک نوع احساس نوستالژی با آن هنرمند پیدا کرده اند.

داریوش اسدزاده در "ایران مهر" بستری شد

داریوش اسدزاده سال ها برای هنر این مرز و بوم تلاش کرده و حالا چندی است به خاطر بیماری های عفونی در بیمارستان ایران مهر بستری بوده است. او به خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت: در اندیشه کرج منزل یکی از دوستان استراحت می کنم و حالت جسمی و روحی خوبی ندارم. نمی توانم راه بروم و از مردم درخواست دارم برای بدست آوردن سلامتی ام، دعا کنند.

"علیرضا جاویدنیا" راهی بیمارستان شد

علیرضا جاویدنیا هم که یک روز بعد از بزرگداشت منوچهر نوذری در رادیو به خاطر عارضه قلبی راهی بیمارستان قلب "امیرآباد" شد درباره آخرین وضعیت جسمی خودش به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: بهتر شده ام و یک مرخصی موقت گرفته ام. فردا برای ادامه مراحل درمان به بیمارستان می روم تا آنژیوگرافی شوم. پزشکان تشخیص می دهند که چه زمانی می توانم برای اجرا و گویندگی به رادیو بازگردم. نمی خواستم با اطلاع رسانی مردم را ناراحت کنم و به زحمت بیندازم؛ از همه تشکر می کنم.

حال "حسین محب اهری" خوب نیست

حسین محب اهری دوباره به تلویزیون برگشت/بهروز مفید: تلویزیون در هجمه بی اخلاقی های ماهواره، دنبال اخلاق است

حسین محب اهری هم بنابر اطلاع رسانی بیمارستان لاله یک مرخصی موقت گرفته است. ساجد قدوسیان تهیه کننده «صبح جمعه با شما» درباره وضعیت این هنرمند پیشکسوت به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، تصریح کرد: حسین محب اهری حال جسمی خوبی ندارد ولی خوشبختانه از وضعیت روحی مناسبی برخوردار است. امیدواریم هرچه زودتر سلامتی جسمی خودش را به طور کامل به دست بیاورد.

وی افزود: در آخرین ملاقاتی که در بیمارستان لاله "حسین محب اهری" را دیدم قرار شده این هفته به سر ضبط روز یکشنبه "صبح جمعه با شما" برسد اما باید ببینیم نظر پزشکان چه خواهد بود. امیدواریم علیرضا جاویدنیا هم به سر ضبط برنامه برسد.

خبرگزاری تسنیم برای این بازیگران پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون آرزوی صحت و سلامتی را دارد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.addup.center