گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی

مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار فرهنگی

صدمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی 8 الی 14 آذرماه 97 منتشر شده است.

به گزارش مفدا، این هفته‌نامه، (اینجا بخوانید)خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط‌عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «شعب دانشگاهی مفدا»  در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی  8 الی 14 آذرماه 97 را منتشر کرده است.

از جمله مهمترین خبرهای منتشر شده در این شماره می‌توان به برگزاری مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور در دانشگاه علوم پزشکی سمنان، تجلیل رئیس جمهور از برگزیدگان بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز، برگزاری نخستین نشست مجمع خیریه های دانشجویی وزارت بهداشت، تعیین جوایز برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره تیتر11  و... اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر «شعب دانشگاهی مفدا» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

خوانندگان محترم می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره تماس 2181455456 و 02181455549 درمیان بگذارند.

برای دریافت صدمین شماره خبرنامه مفدا (اینجا) کلیک کنید

  آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را (اینجا) مطالعه کنیدaddup.center