گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

اگر ما نود هستیم، پرسپولیس را شکست می‌دهیم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

به گزارش ایلنا، یامین فلاح مدافع جوان تیم فوتبال نود ارومیه در گفتگو با خبرگزاری ایلنا درخصوص بازی با آلومینیوم اراک گفت: بازی خیلی خوبی برای ما بود. بسیار هماهنگ بازی کردیم و آنقدر خوب بودیم که اصلا به حریف موقعیت ندادیم و دروازه‌بان ما کم‌کارترین بازیکن میدان بود. این برد حاصل تلاش کادرفنی، بازیکنان و هواداران بود و اگر این حمایت‌ها ادامه دار باشد، قطعا یقیه تیم‌های بزرگتری را در ارومیه خواهیم گرفت.

وی درخصوص بازی جام حذفی با پرسپولیس تهران نیز گفت: بازی بسیار سختی است. پرسپولیس یکی از بهترین باشگاه‌های ایران در 5 سال گذشته بوده است و قطعا بازی مقابل این تیم لذت بخش است اما اگر ما تیم نود ارومیه هستیم، پرسپولیس را شکست می‌دهیم و همانند قشقایی، شگفتی ساز جام حذفی خواهیم شد.

فلاح درخصوص رمز موفقیت تیم نود ارومیه در لیگ یک نیز گفت: اتحاد رمز موفقیت تیم ما می‌باشد. اتحادی که میان کادر مدیریتی، کادرفنی و بازیکنان وجود دارد بسیار خوب است و همین موضوع، موجب درک متقابل طرفین شده و سبب موفقیت تیم در مسابقات شده است. به نظرم روزهای بهتری از تیم ما خواهید دید و زمان این موضوع را ثابت خواهد کرد.

مدافع نود ارومیه در پایان خاطر نشان ساخت: خوبی تیم ما این است که افراد معدودی تیم ما را کامل می‌شناسند و آنالیز تیم ما بسیار سخت است. قطعا پرسپولیس نمی‌تواند آنالیز درستی از تیم ما داشته باشد و انشالله بادرایت کادرفنی، پرسپولیس را شکست خواهیم داد و برای مردم ارومیه افتخارآفرینی خواهیم کرد.addup.center