گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

آرسنال 0_0 اسپورتینگ لیسبون؛ تساوی ناامید کننده توپچی‌ها در روز مصدومیت شدید ولبک

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

ورزش 11 - از هفته چهارم لیگ اروپا دو تیم آرسنال و اسپورتینگ لیسبون در ورزشگاه امارات به مصاف یکدیگر رفتند.
دو تیم در این دیدار با ترکیب زیر به میدان رفتند:
آرسنال: پیتر چک، استفان لیخشتاینر، سوکراتیس، راب هولدینگ، جنکینسون، ماتئو گوندوزی، آرون رمزی، هنریک مخیتاریان، الکس ایووبی، روو، دنی ولبک
اسپورتینگ لیسبون: گاسپار، متئو، کواتس، آکونیا، گودی، میگل لوئیز، برونو فرناندز، نانی، مونترو، دیابی
با آغاز نیمه اول دو تیم حملات دامنه‌داری را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند، اما در صحنه‌هایی از بازی توپچی‌ها خطرناک ظاهر می‌شدند. این دیدار تا دقیقه 20 متعادل دنبال شد تا در مهمترین اتفاق بازی مصدومیت دنی ولبک در دقیقه 25 بازی بود که پس از فرود مچ پایش به طرز وحشتناکی برگشت و سریعا توسط برانکارت به بیرون زمین انتقال داده شد و با آمبولانس راهی بیمارستان شد. این بازیکن با اوبامیانگ تعویض شد.

دنی ولبک


در نهایت این دیدار در نیمه اول با بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید تا دو تیم با استراحت 15 دقیقه‌ای خود را مهیای نیمه دوم مسابقه کنند.

آرسنال و اسپورتینگ لیسبون


با سوت شروع نیمه دوم شاگردان امری آمده بودند تا در خانه حریف خود را شکست دهند تا به مانند سه بازی قبلی خود به پیروزی برسند و جایگاه خود را در صدر جدول چهار تیمی تثبیت کنند. در این نیمه با تشویق همگانی هواداران توپچی‌ها جان تازه‌ای گرفتند و در صحنه‌هایی از بازی زهردار ظاهر شدند. دو تیم هر چه تلاش کردند به گل نرسیدند تا این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

آرسنال و اسپورتینگ لیسبون


addup.center