گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

درگیری آقای‌خاص با مجری شبکه منچستریونایتد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

شفقنا ورزشی – ژوزه مورینیو در آخرین گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی منچستریونایتد با مجری این شبکه هم وارد بحث شد.

به گزارش شفقنا ورزشی، ژوزه مورینیو این روزها به خاطر بی‌ثباتی نتایج تیمش و جا ماندن آن از کورس قهرمانی لیگ برتر به شدت تحت فشار رسانه‌ها و منتقدانش قرار دارد و گاهی اوقات از جمله روز گذشته ممکن است آنقدر وضعیت روحی بدی داشته باشد که حتی حوصله پاسخگویی به کارمندان باشگاهی که برای آن کار می‌کند را هم نداشته باشد.

آقای خاص 55 ساله که از ابتدای فصل با تعدادی از بازیکنان تیم خود به خصوص پل پوگبا درگیری‌های داشته است، این بار از خجالت مجری شبکه تلویزیونی باشگاه منچستریونایتد درآمد وقتی که او از سرمربی پرتغالی درباره آخرین وضعیت تیمش پیش از مصاف امشب با آرسنال سؤال پرسید.

مورینیو در پاسخ به او گفت: نمی‌خواهم شما را در جریان آخرین وضعیت تیم بگذارم. دوست دارم ببینم که آیا شبکه تلویزیونی باشگاه آرسنال هم چنین سؤالاتی را از سرمربی این تیم می‌پرسد اما آنها چنین کاری را انجام نمی‌دهند. آنها همه چیز را محرمانه نگه می‌دارند. پس چرا من باید به شما در این باره توضیح بدهم؟

تسنیم نوشت: مورینیو با اشاره به تقویم فشرده بازی‌های تیمش پس از دیدار با آرسنال که شامل مصاف با فولام (در لیگ برتر)، والنسیا (لیگ قهرمانان اروپا) و لیورپول تأکید کرد: ما یک بار دیگر برای ساختن تیم‌مان مشکلاتی خواهیم داشت. ما دوباره باید خودمان را با شرایط وفق دهیم و برای تعادل دادن به تیم‌مان غرامت بدهیم. با این حال من فکر می‌کنم که تیم ما با روحیه‌ای بالا خواهد جنگید تا بازی را ببرد.

به کانال ورزشی شفقنا بپیوندید

@varzeshishafaqna(اینجا)

انتهای پیامaddup.center