پاسخ‌های وزارت نفت به ادعاهای وکیل بابک زنجانی

خلیج فارس: «بابک زنجانی» مجرم نفتی، در پی بدهی بیش از 2 میلیارد یورویی و خودداری از پرداخت آن به اعدام محکوم شده است، اما امروز وزارت نفت اعلام کرد: وکیل مدافع وی به دنبال معکوس جلوه دادن واقعیت درباره پرداخت این بدهی است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ وزارت نفت امروز (چهارشنبه) اعلام کرد: «رسول کوهپایه‌زاده» وکیل مجرم نفتی که در سال‌های اخیر (از سال 1392) توانست با طولانی کردن پرونده و بازی با افکار عمومی برای موکل خود زمان بخرد، در جدیدترین اقدام، تاکتیک «فرار به جلو» را در دستور کار قرار داده است.

بر اساس این گزارش، وی سعی دارد با محق جلوه دادن خود به جای موضع ضعف از موضع قدرت سخن بگوید.

این، در حالی است که بنا بر اعلام وزارت نفت «شرکای خارجی وی حتی برای اثبات توانایی خود نتوانستند یکصد میلیون یورو به حساب‌های بانکی که شرکت ملی نفت معرفی کرده بود، واریز کنند».

کوهپایه زاده بتازگی مدعی شده است: به دلیل خودداری بانک خارجی از افتتاح حساب مشترک، شرکای خارجی موکلم، در نامه رسمی خطاب به شرکت محترم ملی نفت ایران درخواست می‌کنند چنانچه قادر به جلب رضایت بانک دیگری برای افتتاح حساب مشترک هستند، اعلام کنند در غیر این صورت برای اجرای قرارداد و بازگشایی حساب مشترک در بانک معرفی شده از جانب ایشان حاضر شوند که با وجود پیگیری‌های مکرر این درخواست تاکنون از طرف مقابل اجابت نشده است.

وزارت نفت اعلام کرده است: بر اساس آخرین توافقنامه امضا شده دوجانبه مقرر بود پس از افتتاح حساب مشترک در یکی از بانک‌های روسیه و انجام کارگزاری از سوی این بانک در ازای تامین شروط مورد قبول 2 طرف و ذکر شده در متن توافقنامه کل مبلغ بدهی از سوی شرکای زنجانی به حساب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران یا شرکت ملی نفت واریز شود و انتقال یابد.

در آخرین سفر به مسکو این توافق به دلیل نپذیرفتن بانک روس و طرح موانع گوناگون از سوی ایشان منقضی شد. همچنین به‌دلیل بی نتیجه ماندن مذاکرات پیشین و صرف زمان و هزینه مقرر شد هر گونه مذاکره و انتخاب راهکار‌های جایگزین مشروط به واریز یکصد میلیون یورو به حساب شرکت ملی نفت در روسیه و برداشت آن بدون هیچ قید و شرطی باشد که متاسفانه این موضوع نیز تحقق نیافت.

برای رفع هرگونه بهانه‌جویی احتمالی، چهار شماره حساب متعلق به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بانک‌های گوناگون روسیه به طرف خارجی برای واریز یکصد میلیون یورو ارائه شد تا حسن‌نیت آن‌ها برای پرداخت بدهی ثابت شود، اما تاکنون نه تنها هیچ وجهی به حساب‌های مزبور واریز نشده، بلکه به‌طور شفاهی نیز نبود آمادگی برای واریز این وجه از سوی طرف خارجی به وزارت نفت اعلام شده است.

با وجود اطلاع مقامات قضایی، اطلاعاتی، بانکی و وزارت نفت و نیز وکلای آقای زنجانی از این موضوع سخنان اخیر آقای کوهپایه‌زاده مبنی بر ضرورت ارائه شماره حساب توسط مدیریت جدید بانک مرکزی به منظور افتتاح حساب مشترک و آمادگی واریز وجه ازسوی شرکای خارجی جای تعجب و ابهام جدی دارد.

زنجانی و شرکایش در سال‌های گذشته، بار‌ها وعده پرداخت بدهی هنگفت خود را مطرح کرده، اما این وعده‌ها هیچگاه محقق نشده است.

آن‌ها با هدف ایجاد فرصت برای خود و وقت کشی، چندین بار اعلام کرده بودند در بانک‌های داخلی و خارجی، مبالغ ارزی کلانی را در اختیار دارند و حاضرند بابت بدهی خود آن مبالغ را در اختیار وزارت نفت قرار دهند.
آنها، هر بار نیز با معرفی یک بانک خارجی به وزارت نفت و مسئولان بانک مرکزی، خواهان وصول مطالبات شرکت ملی نفت ایران از آن محل شده اند که البته پس از بررسی بانک مرکزی، واهی بودن ادعای بابک زنجانی و خالی بودن حساب‌های معرفی شده آشکار شده است.

بابک زنجانی بار‌ها تحریم‌ها را برای طفره رفتن از پرداخت بدهی بهانه کرده بود، اما با وجود رفع تحریم‌ها پس از اجرای برجام، هر از گاهی با طرح ادعا‌هایی مانند آمادگی شرکایش برای پرداخت بدهی، وقت کشی می‌کرد؛ اکنون نیز که زمزمه بازگشت تحریم‌ها مطرح شده، باز دوباره تحریم بانکی را بهانه می‌کند.

به علت بدهی بیش از 2 میلیارد یورو و خودداری از پرداخت پول، دادگاه وی را به اعدام محکوم کرده، اما با امید همکاری وی در بازپرداخت این مبلغ، تاکنون از اجرای حکم اعدام خودداری شده است.
با وجود مهلت‌های بسیاری که برای وی در نظر گرفته شده، بابک زنجانی و شرکایش، با بهانه تراشی و دادن وعده‌های پوچ مبنی بر آمادگی برای پرداخت بدهی، تنها اقدام به وقت کشی کرده اند.

خودداری این متهم در پرداخت مطالبات سبب شده است اموال وی به مزایده گذاشته تا بخشی از بدهی وی تسویه شود؛ هر چند گفته می‌شود اموال وی فقط تا 600 میلیون یورو از بدهی او را پوشش می‌دهد.
همچنین دی ماه پارسال یکی از شرکای مهم وی به نام «ع. ز» در یکی از کشور‌های آمریکای مرکزی بازداشت و به مقام‌های قضایی کشور تحویل شد.

این متهم، پیشتر در مالزی شناسایی شد، اما توانست به آمریکای مرکزی متواری و مخفی شود.
دادستان کل کشور 27 تیرماه در برنامه در دوره مشترک تعالی استادان و نخبگان بسیجی حوزه‌های علمیه در مشهد درباره پرونده بابک زنجانی اعلام کرد «دنبال برگشت بیت المالیم، اما بدانید حکم او اعدام است و به طور قطع، اعدام می‌شود.»کلمات کلیدی خبر : وزارت نفت بابک زنجانی
تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 6472015 <br/> تعداد کلیک : 1546 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 6425951 <br/> تعداد کلیک : 859 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 6380971 <br/> تعداد کلیک : 896

تولید نشاء گوجه فرنگی در گلخانه های شهرستان بوشهر

تولید نشاء گوجه فرنگی در گلخانه های شهرستان بوشهر

http://boushehr.iribnews.ir/files/fa/news/1397/5/30/2526898_449.jpgخلیج فارس: برای نخستین بار تولید نشاء گوجه فرنگی در گلخانه های شهرستان بوشهر آغاز شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوشهر گفت: در راستای تولید نشاء استاندارد  و سالم و تهیه و توزیع بخشی از نشاء مورد نیاز گلخانه داران و تولیدکنندگان گوجه فرنگی تولید نشاء گوجه فرنگی در سطه هزار و 500 متر مربع در روستای آبطویل آغاز شد.

کبری توکلی افزود: در شهرستان بوشهر 4 گلخانه تولید گوجه فرنگی و خیار گلخانه ای فعال است که در سالهای قبل همه نشاء مورد نیاز خود را از شهرستان ها تهیه می کردند.

وی گفت: سطح زیر کشت در سالهای آینده توسعه می یابد و امید است در تولید نشاء گوجه فرنگی و خیار داربستی در شهرستان بوشهر به خودکفایی برسیم.تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7282360 <br/> تعداد کلیک : 1655 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7228109 <br/> تعداد کلیک : 927 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7178639 <br/> تعداد کلیک : 965

کارخانه سیمان مند دشتی آماده بهره‌برداری شد

کارخانه سیمان مند دشتی آماده بهره‌برداری شد

خلیج فارس: کارخانه سیمان مند شهرستان دشتی با تولید سالانه یک میلیون تن آماده افتتاح و بهره‌برداری شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سید محمدحسین عظیمی در گفت‌وگو با تسنیم، از بهره‌برداری کارخانه سیمان مند دشتی خبر داد و اظهار داشت: ظرفیت کارخانه سیمان مند شهرستان دشتی یک‌میلیون تن تولید سیمان در سال است.

مدیرعامل شرکت سیمان مند شهرستان دشتی گفت: الحمدالله در روزهای نخست امسال کارخانه راه‌اندازی شده و مواد موردنیاز را از معادن کارخانه که در جوار آن قرارگرفته  تامین شده است.

وی افزود: در حال حاضر با ظرفیت 80 درصد اسمی در حال تولید هستیم و طی چند ماه آینده این روند به 100 درصد تولید می‌رسد.

عظیمی خاطرنشان کرد: محصولات تولیدی کارخانه که شامل کلینکر و سیمان است دارای بهترین کیفیت می‌باشد و شرکت‌های خارجی مشتاق خرید از محصولات این کارخانه هستند.

وی بیان کرد: بالاترین کیفیت مقاومتی است و طبق استانداردهای جهانی که در ایران محدود کارخانجات سیمان امکان تولید این محصول را دارند.

مدیرعامل شرکت سیمان مند شهرستان دشتی تأکید کرد: سیمان مند دشتی باکیفیت بالا در حال تولید محصول و صادرات است و متقاضیان فراوانی از کشورهای هند، بنگلادش، چین و کشورهای آفریقایی و حوزه خلیج‌فارس دارد.

وی افزود: متقاضیان خرید طولانی‌مدت دوساله پیش‌فروش همه تولیدات کارخانه می‌باشند و محصولات تولیدی این کارخانه نسبت به سایر کارخانجات باقیمتی بالاتر در حال فروش می‌باشیم.

عظیمی بیان کرد: محصولات کلینکر این کارخانه از بندر عسلویه در حال صادر به کشورهای بنگلادش، هند و چین می‌باشد و سیمان نیز به کشورهای خلیج‌فارس بارگیری که تاکنون 15 هزار تن سیمان به کویت و 15 هزار تن نیز به کشور قطر از بندر بوشهر در حال صادر شدن است.

وی افزود: کیفیت محصول بسیار مناسبت است و توان صادرات به دیگر کشورها نیز داریم این امر سبب اشتغال‌زایی مناسبی در منطقه شده است و امیدواریم با همکاری مسئولان استان بتوانیم به تولید 100 درصد برسانیم.

عظیمی افزود: ماهانه حدود 80 هزار تن و روزانه حدود 3 هزار تن کلینکر از این کارخانه تولید به خارج از کشور صادر می‌شود.

وی افزود: در حال مذاکره و انعقاد قرارداد با کشورهای آفریقایی هستیم امیدواریم کشتی‌های بزرگ‌تری بتوانند پهلوگیری کنند تا صادرات بیشتری انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت سیمان مند شهرستان دشتی گفت: در حال حاضر فضای سبز کارخانه 15 هکتار است و از گیاهانی که سازگار با هوای منطقه ازجمله درخت خرما و ... هستند که نیاز به آب کمتری می‌باشد کشت‌شده است.

وی با بیان اینکه طراحی، راه‌اندازی و نصب دستگاه‌ها توسط نیروهای متخصص داخلی و باکیفیت بسیار بالا انجام‌شده است خاطر نشان کرد: عملیات اجرایی کارخانه سیمان مند شهرستان دشتی در سال 1384 شروع شد و با بهره‌برداری از آسیاب سیمان در سال 1392 و تولید کلینکر از سال 1394 موفق شدیم کارخانه را برای بهره‌برداری آماده کنیم.

وی تصریح کرد: کارخانه سیمان مند شهرستان دشتی از ظرفیت‌های بسیار بالایی در کشور برخوردار است و امیدواریم با تولید صددرصدی رشد اقتصادی منطقه را تقویت و اشتغال‌زایی‌ مناسبی به وجود آوریم.کلمات کلیدی خبر : سیمان منددشتی
تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7282324 <br/> تعداد کلیک : 1655 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7228073 <br/> تعداد کلیک : 927 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7178603 <br/> تعداد کلیک : 965

ونزوئلا 5 صفر از پول ملی خود را حذف کرد

ونزوئلا 5 صفر از پول ملی خود را حذف کرد

خلیج فارس: دولت ونزوئلا در چهارچوب یک طرح گسترده اقتصادی که به گفته نیکولاس مادرو، رئیس جمهوری این کشور موجب مهارتورم شدید این کشور خواهد شد، 5 صفر پول ملی خود را حذف کرد.

به گزارش ایسنا، دولت ونزوئلا در چهارچوب یک طرح گسترده اقتصادی که به گفته نیکولاس مادرو، رئیس جمهوری این کشور موجب مهارتورم شدید این کشور خواهد شد، 5 صفر پول ملی خود را حذف کرد، اما منتقدان می گویند، این اقدام یکی دیگر از نمونه های سیاست های شکست خورده سوسیالیستی است که بحران اقتصادی ونزوئلا را عمیق تر می کند.

به دلیل تعطیلی اعلام شده از سوی دولت به مناسبت اولین روز اجرای طرح جدید قیمت گذاری، خیابان ها و فروشگاه های ونزوئلا خلوت بود و حالت نیمه تعطیل داشت. صندوق بین المللی پول، نرخ تورم ونزوئلا را تا پایان سال یک میلیون درصد برآورد کرده است.

بر اساس این طرح، حداقل دستمزد در ونزوئلا رشدی 3 هزار درصدی خواهد داشت و با هدف افزایش درامدهای دولت، مالیات ها بالاتر خواهد رفت. همچنین قرار است دستمزدها، قیمت ها و نرخ ارز ونزوئلا به پترو، ارز مجازی دولت این کشور گره زده شود.

کارشناسان می گویند، این طرح که جمعه گذشته اعلام شده، احتمالا موجب تشدید بحران اقتصادی در ونزوئلا خواهد شد. بحران موجب شده تا بسیاری از شهروندان ونزوئلایی به دیگر کشورهای امریکای لاتین فرار کنند.

خوزه مورنو 71 ساله، مهندس بازنشسته در شهر النسیا می گوید: «من نمی توانم یک دستگاه خودپرداز پیدا کنم، زیرا امروز تمام بانک ها تعطیل هستند... هیچ پول نقدی وجود ندارد. آب نیست، برق نیست، هیچ چیز نیست.»

پس از یک دهه رشد قیمت نفت که موجب افزایش مصرف در این کشور عضو اوپک شده بود، بسیاری از شهروندان ونزوئلایی اکنون برای یافتن مواد غذایی مجبورند داخل کیسه های زباله را جستجو کنند. همچنین ارزش حقوق ها و دستمزدهای ماهانه تنها معادل چند دلار آمریکا شده است.

فدکاماراس، اصلی ترین اتحادیه تجاری ونزوئلا با انتقاد از طرح اقتصادی دولت مادورو، گفته، این طرح موجب سردرگمی بیشتر می شود و فعالیت های اقتصادی کشور را در معرض «ریسک شدید قرار می دهد.»

رئیس این اتحادیه گفت: «گره زدن بولیوار (پولی ملی ونزوئلا) به پترو، از نظر ما یک اشتباه جدی است.»کلمات کلیدی خبر : ونزوئلا
تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7282298 <br/> تعداد کلیک : 1655 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7228047 <br/> تعداد کلیک : 927 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7178577 <br/> تعداد کلیک : 965

وزیر صنعت تکلیف اختصاص ارز را مشخص کرد

خلیج فارس: مهر نوشت: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: همه دریافت‌کنندگان ارز در بانک و نیز دریافت‌کنندگان ارز به نرخ رسمی مکلف شدند برای واردات کالا وثیقه و تضمین کافی تامین کنند.

محمد شریعتمداری گفت: همه دریافت کنندگان ارز در بانک و نیز دریافت کنندگان ارز به نرخ رسمی مکلف شدند برای واردات کالا وثیقه و تضمین کافی تامین کنند. بر این اساس چناچه واردکننده از واردات کالایی که تامین ارز شده، سرباز زند، ضمن توقیف وثیقه و تضمین مالی، به اتهام قاچاق ارز در محاکم تعزیرات تحت پیگرد و مجازات قرار خواهد گرفت.
وی درباره میزان ارز تامین شده برای مواد اولیه و کالاهای اساسی نیز توضیح داد: کل ارز تامین شده برای واردات مواد اولیه و نیز واردات کالاهای اساسی، دارو وتجهیزات پزشکی از اول سال جاری تا پایان بیست و هفتم مردادماه کمتر از 10 میلیارد دلار بوده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت، در بخش دیگر سخنانش درباره موعد قانونی واردات کالاهایی که ارز به آنها تخصیص یافته نیز گفت: براساس قوانین ومقررات آمره کشور، واردکنندگان تجهیزات و ماشین آلات طبق قرارداد خرید، عموماً بالاتر از 6 ماه برای ورود و ترخیص کالا از گمرک فرصت دارند.
همچنین واردکنندگان سایر کالاها قبلاً تا 6 ماه و براساس مصوبه جدید دولت، سه ماه برای ورود کالا به کشور و دو ماه برای خروج کالا از گمرکات یعنی در مجموع پنج ماه برای ورود کالای مورد تعهد و ترخیص آن فرصت دارند.
شریعتمداری در ادامه درباره تکلیف والزام واردکنندگان به واردات کالا نیز تاکید کرد: همه دریافت کنندگان ارز و نیز دریافت کنندگان ارز رسمی ، مکلف به سپردن تعهد واردات کالا به کشور هستند و در صورت تخلف از این مقررات، بانکهای عامل و گمرکات مکلف به ضبط وثایق و تضامین و شکایت از انها در محاکم تعزیرات به اتهام قاچاق ارز هستند.
او همچنین درباره نحوه پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز از سوی واردکنندگان هم گفت: در این رابطه مقرر شده است تا 6 ماه به واردکنندگان برای تسویه فرصت داده شود و در مقابل ضمانت نامه مجوز ترخیص کالای آنها صادر شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در بخش دیگر سخنانش درباره بورس کالا و عرضه محصولات فولادی و نیز دیگر انواع عرضه توضیح داد: محصولات فولای و انواع دیگر کالاهای عرضه شده در بورس بر اساس دلار رسمی انجام خواهد شد و خریداران موظف خواهند شد حداقل 75 درصد محصولات بعدی را در بورس و با همان دلار رسمی عرضه کنند.
شریعتمداری تاکید کرد: به رئیس بورس کالا گفته بودیم اسامی خریداران را اعلام کند تا شائبه حضور دلالان در رسانه ها پایان پذیرد. اما تعلل بورس کالا در این مورد تعجب برانگیز است.تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7282277 <br/> تعداد کلیک : 1655 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7228027 <br/> تعداد کلیک : 927 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7178557 <br/> تعداد کلیک : 965

معارفه معاون فرماندار و بخشداران دشتی+ عکس

معارفه معاون فرماندار و بخشداران دشتی+ عکس

خلیج فارس: فرماندار دشتی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان مشکلات و نارضایتی های مردم را احصاء و راهکارهای لازم ارائه دهند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالله نادری بعد از ظهر سه شنبه در آیین تودیع و معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و بخشداران مرکزی و شنبه و طسوج دشتی ضمن گرامیداشت روز عرفه اظهار داشت: عرفه روزی است که شهد عبودیت را می‌توان جسد و روز پاک شدن غفلت از جسم و جان است.

مدیران دشتی نارضایتی‌های مردم شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام کنند

وی قهرمانی تیم دومیدانی دانش آموزی شهرستان را در مسابقات کشوری و موفقیت های ارزشمند دانش آموزا در کنکور امسال را تبریک عرض کرد.

نادری بیان کرد: امروز دشمن همه تلاش خود را به کار گرفته تا بین حاکمیت، دولت و ملت شکاف ایجاد کند ولی اگر همه کنارهم باشیم دشمن به خواسته خود نخواهد رسید.

وی بیان کرد: کار اصلی دشمن برای بر هم زدن افکار  مردم، جنگ روانی و دامن زدن به شایعات است و در این شرایط حساس ضرورت دارد مدیران از پیام های مایوس کننده خودداری کنند.

نادری با اشاره به سفر اخیر استاندار بوشهر به شهرستان دشتی گفت: در سفر اخیر استاندار بوشهر به شهرستان 50 میلیارد ریال برای پل کاکی- شیخیان اختصاص یافت.

نادری با بیان اینکه تلاش و اولویت در انتصاب معاون سیاسی و بخشداران استفاده از نیروهای بومی شهرستان دشتی بود خاطر نشان کرد: هادی آقای اخلاقی از نیروهای توانمند وزارت کشور و از چهره‌های فرهنگی و ادبی است که در بخش شنبه و طسوج زحمات زیادی کشیده‌اند و جابه‌جایی وی به اصرار خودش بوده است.

وی افزود: رضا مقاتلی بخشدار شنبه و طسوج نیز از جوانان فعال و اهل‌قلم است که در بوشهر و عسلویه کار اجرایی کردند و باید به نیروهای جوان اعتماد آموزش داد و برای کارهای بزرگ آماده کرد.

فرماندار دشتی بیان کرد: خانم ندرتی در حوزه بانوان و اجتماعی فعالیت چشم‌گیری داشتند و قطعاً در بخش مرکزی تحول ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه رزمی‌نیا از نیروهای خوش‌فکر، خلاق و بادانشی است که در رفع مشکلات مردم به فرمانداری کمک می‌کنند، افزود: عزیزان قدر فرصتی که در اختیار دارند بدانند و در جهت خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

نادری افزود: در نشست اخیر با وزیر فناوری ارتباطات مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در شهرهای چهارگانه شهرستان انعکاس داده شد و مقرر شد ظرف مدت سه ماه آینده تلفن ثابت به متقاضیان واگذار شود و مشکل پوشش تلفن همراه در روستاهای حناشور، دشت پلنگ، سرمک، دهوک، اژدرخواب، سهو و عربی تا پایان سال مرتفع شود.

در پایان احسان رزمی نیا به عنوان معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و خدیجه ندرتی و رضا مقاتلی به سمت بخشداران مرکزی و شنبه و طسوج معرفی شدند.کلمات کلیدی خبر : دشتی
تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7282226 <br/> تعداد کلیک : 1655 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7227976 <br/> تعداد کلیک : 927 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/17 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 7178506 <br/> تعداد کلیک : 965
>