گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سرگرمی

فال روز (9 اردیبهشت-29 آپریل)

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سرگرمی

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...

فروردین

امروز ممکن است یک جشنواره، نمایشگاه، مسابقه و یا فعالیت گروهی بزرگ دیگر در ارتباط با مسائل اجتماعی، زیست محیطی و یا سیاسی در شهر محل زندگی شما اتفاق بیفتد. شاید بخواهید همراه با عشقتان و یا گروهی از دوستانتان در این مراسم شرکت کنید. شرکت در این مراسم می تواند برای شما بسیار هیجان انگیز باشد، اما بخشی از اتفاق هایی که خواهند افتاد و یا اطلاعاتی که کسب خواهید کرد برایتان آزار دهنده خواهند بود. در محل کارتان خرابی دستگاه ها و وسایل مورد نیازتان ممکن است باعث کند شدن روند پیشرفت کارهایتان شود؛ اجازه ندهید این وضعیت شما را عصبانی کند و تا حل شدن مشکل خونسردی خود را حفظ کنید.

اردیبهشت

امروز مسائل حرفه ای برای شما بسیار خوب پیش خواهند رفت. تغییراتی ناگهانی در فضایی که کار می کنید باعث خواهند شد در موقعیتی قرار بگیرید که مدت ها برای آن لحظه شماری کرده اید. شاید این موقعیت افزایش درآمد را برای شما به همراه داشته باشد، اما حتی اگر این اتفاق نیفتد هم از سایر لحاظ به نفعتان خواهد بود. شمابه سختی برای رسیدن به این موقعیت تلاش کرده اید و این زحمات شما برای خیلی ها راحتی و آسایش را به ارمغان آورده اند. از موفقیت خود لذت ببرید و به خودتان و توانایی هایتان افتخار کنید. اگر دیدید بعضی همکارانتان به شما حسادت می کنند سعی کنید تحت تأثیر انرژی منفی آنها قرار نگیرید.

خرداد

شاید امروز در صحبت با شخصی که دوست دارید به این نتیجه برسید که بار دیگر به اتفاق به فضای آموزشی برگشته و مدرک تحصیلی خود را بالاتر ببرید. شاید حتی به این فکر بیفتید که به منظور ادامه تحصیل به شهر و یا کشور دیگری مهاجرت کنید. عملی کردن چنین نقشه ای به برنامه ریزی دقیقی نیاز دارد و باید نهایت دقت و احتیاط را به کار گرفته و پیش از هر اقدامی تمام جوانب را در نظر بگیرید. این موضوع تا چند روز سوژه ی جالبی برای گفتگوی شما و طرف مقابلتان فراهم خواهد کرد و ساعت ها وقت صرف پرداختن به این موضوع خواهید کرد. فقط یادتان باشد که اگر تصمیمتان جدی است باید خودتان را برای مواجهه با موانع کوچ و بزرگ بسیاری آماده کنید.

 تیر

امروز از منابعی غیر منتظره که فکرش را هم نمی کنید ایده های جدیدی برای گسترش دادن افق های پیش رویتان در زمینه های مختلف در اختیار شما قرار خواهند گرفت. اگر این ایده ها از طریق خواب و رویاهایتان به ذهن شما رسیدند با این گمان که عاقلانه و منطقی نیستند آنها را کنار نگذارید چون به احتمال زیاد حس ششمتان دارد شما را از این طریق به مسیری درست هدایت می کند. حداقل کاری که می توانی بکنید این است که به دقت زوایای مختلف این فکر و ایده ی خود را مورد بررسی قرار دهید و با افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه دارند مشورت کنید. اگر بعد از این کارها به این نتیجه رسیدید که این راه اشتباه است چیزی را از دست نخواهید داد.

مرداد

امروز ایده هایی در مورد شروع یک فعالیت حرفه ای و یا درآمد زا به ذهنتان رسیده اند که شما را به شدت به خود مشغول کرده اند و شاید برای صحبت و مشورت در مورد آنها زمان زیادی را پای تلفن بگذرانید. شما باید با افرادی که در زمینه ی مورد نظرتان دانش و تجربه ی کافی را دارند و مورد اعتمادتان هستند مشورت کنید تا بتوانید زمینه ی لازم را برای انجام هماهنگی های لازم و دنبال کردن این هدف فراهم کنید. بخشی از آنچه می شنوید ممکن است باعث درگیر شدن ذهنتان شود و شما را تا حدودی گیج کند. از این که در این مورد سؤال بپرسید و توضیح بخواهید خجالت نکشید. ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیب است!

شهریور

آیا به فکر ثبت نام در باشگاه و یا خرید یک وسیله ی ورزشی جدید بوده اید تا تناسب اندام خود را دوباره به دست بیاورید؟ اگر چنین قصدی دارید امروز بهترین روز برای انجام این کار خواهد بود. اگر تمام دوستان، اعضای خانواده و یا همکارانتان خواستند با شما در انجام این کار همراه شوند تعجب نکنید! در حال حاضر سلامتی و تناسب اندام برای شما از اهمیت زیادی برخوردار هستند و مطالعه در این مورد می تواند اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیارتان قرار دهد. امروز شما در درس خواندن، مطالعه و تحقیق و بررسی در هر زمینه ای که خودتان بخواهید بسیار موفق خواهید بود، پس اگر لازم است این کارها را انجام دهید این فرصت را از دست ندهید.

مهر

امروز با اطلاعاتی که از طریق مطالعه ی کتاب های مختلف، مکالمه با افرادی که در زمینه ی مورد نظرتان دانش و آگاهی کافی را دارند و یا با تماشای فیلم های مستند، حس کنجکاوی و همچنین قدرت خلاقیت شما تحریک خواهند شد. در نتیجه ی این اتفاق ایده ای نبوغ آمیز و نوآورانه برای یک پروژه ی جدید به سرتان خواهد زد که شما و همکارانتان را برای مدتی طولانی به خود مشغول خواهد کرد. این پروژه بسیار جذاب و پر از غافلگیری های هیجان انگیز خواهد بود و به همین دلیل هم طولانی بودن آن شما را خسته نخواهد کرد. نگران اتفاقات غیر قابل پیش بینی نباشید و از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید.

آبان

امروز یک مهمان ناخوانده به دیدن شما خواهد آمد که اطلاعات جالب و مفیدی را برایتان به همراه خواهد داشت. این اخبار و اطلاعات ممکن است هر چیزی از پیش بینی روند تغییر قیمت ها در بازار سهام گرفته تا یک جشن عروسی که به زودی به آن دعوت خواهید شد و یا خبر برگزاری یک سمینار در زمینه ی مورد علاقه تان را در بر بگیرند. در هر صورت آنچه می شنوید برایتان بسیار جذاب خواهد بود و با دقت تمام به گفته های این مهمان خود گوش خواهید داد و زمانی که برود هم ذهنتان به شدت درگیر شنیده هایتان خواهد بود. اگر ذهنتان را به هر روشی که خودتان بلد هستید از این موضوع منحرف نکنید تمام شب بی آن که بخواهید درگیر آن خواهید بود.

آذر

امروز روابط شما با همه، از دوستان و خانواده گرفته تا همکاران و حتی عشقتان، بسیار خوب پیش خواهد رفت. شما امروز خیلی خوب می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و توانایی شما در درک نظرات و عقاید طرف مقابلتان خیلی بیشتر از همیشه است. با این حال درک نظرات طرف مقابلتان لزوما به معنی پذیرفتن و کنار آمدن با آن نخواهد بود و شاید حتی باعث ایجاد درگیری ذهنی شود، اما یادتان باشد برای این که از دیگران چیزی یاد بگیرید لزومی ندارد که حتما با آنها اتفاق نظر داشته باشید. هر وسیله ای که استفاده می کنید را حتما دوباره سر جایش بگذارید، در غیر این صورت مجبور خواهید بود مدتی طولانی را صرف پیدا کردن چیزی کنید که لازم دارید.

دی

امروز روابط شما با همکارانتان بسیار خوب پیش می روند و در نهایت هماهنگی با هم به سر می برید و خیلی خوب می توانید با هم همکاری کنید. به احتمال زیاد دلیل اصلی این اتفاق نظر و هماهنگی این است که شما همگی درگیر پروزه ای هستید که تکمیل آن به درآمد و یا موقعیت بهتر برای همه ی اعضای این گروه منجر خواهد شد. راه ارتباط شما با دیگران کاملا باز است و تلاش برای برقراری ارتباط با هر کسی با موفقیت همراه خواهد بود. خودتان را با جریان اتفاقات امروز همراه کنید تا همه چیز خیلی خوب و موفقیت آمیز پیش برود و وظایفی که به عهده دارید را بدون هیچ مشکلی تکمیل کنید.

بهمن

امروز دوستی ها و روابط عاطفی شما خیلی خوب پیش می روند و حمایت و همراهی دوستان و عزیزانتان را در اختیار خواهید داشت. امروز شاید نتوانید به راحتی در مورد مسائل مهم و جدی با دیگران صحبت کنید و حرف هایتان فراتر از موضوعات پیش پا افتاده ای مانند اخبار روز و وضعیت هوا نروند، اما به احتمال زیاد این وضعیت امروز به نفع شما خواهد بود. شما در طول روز به شخص جدیدی معرفی خواهید شد که می تواند به دوست خوبی برای شما تبدیل شود. در گفتگو با این شخص خبرهای جالبی را خواهید شنید که شاید بتوانید از آنها به نفع خودتان استفاده کنید. به طور کلی امروز برای شما روز خوب و لذت بخشی خواهد بود.

اسفند

شاید امروز بی آن که از قبل هیچ برنامه ی خاصی چیده باشید و کاملا ناگهانی، ببینید که میزبان یک مهمانی دوستانه شده اید که مهمان های آن بیشتر از آنچه انتظارش را دارید می شوند. اصلا نگران نباشید، نه غذا و تنقلات کم خواهید آورد و نه از شلوغی خانه خسته خواهید شد. با وجود این که ممکن است انتظار قرار گرفتن در چنین موقعیتی را نداشته باشید، هم خودتان و هم مهمان هایتان از این دورهمی لذت خواهید برد. از مهمان هایتان در انجام کارها کمک بگیرید تا بیش از اندازه خسته نشوید، در غیر این صورت فردا خسته و بی انرژی خواهید بود. شاید یکی از مهمان ها غریبه ای را همراه با خود بیاورد که به دوست خوبی برای شما تبدیل شود.


addup.center