گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

گلس گلکسی اس 10 پلاس لو رفت، دوربین دوگانه سلفی تایید شد


گلس گلکسی اس 10 پلاس

به گزارش جمهوریت، امروز صبح بود که گلس گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس دوباره لو رفت اما به نظر می رسد که آن تصویر مربوط به نوع خاصی از گلس این دو پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۱۹ سامسونگ است. ما امروز صبح گفتیم که آن گلس روی دوربین سلفی را می گیرد و این باعث افت کیفیت می شود و حالا گلس گلکسی اس ۱۰ پلاس در مدلی که روی دوربین را نگیرد، دیده می شود که به وسیله آن دوربین دوگانه سلفی و‌ بریدگی بیضوی گلکسی اس ۱۰ پلاس را تایید می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گلس گلکسی اس ۱۰ پلاس

در این گلس به وضوح دو سوراخ مربوط به دوربین سلفی دوگانه گلکسی اس ۱۰ پلاس دیده می شود. موضوع قابل توجه دیگر را در حاشیه لبه پایین می توان دید که با نظر نمی رسد خیلی کم باشد اما مشخصا از گلکسی اس ۹ کمتر است. حاشیه لبه پایین در حقیقت از حاشیه لبه بالا بیشتر است کمی و بلندگوی مکالمه گلکسی اس ۱۰ پلاس همانطور که قبلا دیده بودیم، روی لبه شیشه و فلز است.

به هر صورت کمتر از ۳ ماه دیگر تا معرفی گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس فاصله داریم و شایعات بیشتر و بیشتر می شوند. البته درباره طراحی اکثر آن چیزی را که باید بدانیم را می دانیم اما شایعات علاقه زیادی به انتشار دارند. تعداد آن ها آنقدر است که ما باید آن ها را با هم ادغام کنیم و مثلا رندر گلکسی اس ۱۰ پلاس را که به تازگی منتشر شده را هم در همین مطلب با شما ببینیم:

رندر گلکسی اس ۱۰ پلاس

نظر شما چیست؟ گویا باید بریدگی بیضوی را برای دوربین سلفی دوگانه گلکسی اس ۱۰ پلاس بپذیریم!

لینک کوتاه:addup.center