گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سینما

برنامه های شاد و نشاط آور نیاز امروز جامعه ماست

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سینما

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی با اعضای شورای سیاستگذاری بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان که با شعار کودک و حقوق شهروندی و دیدار و گفت و گو کرد.
کارگردان حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان:«سفر دندان‌ها» مقاطع حساس رشد کودک را به تصویر می‌کشد

نمایش «سفر دندان‌ها» نوشته فرهاد اسماعیلی به کارگردانی محمد طالبی از همدان در بخش مسابقه (تئاتر خردسال) بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به صحنه می‌رود.

|جمعه 18 آبان 1397 با شعار «کودک و حقوق اجتماعی»نمایشی از کانون اصلاح و تربیت تهران در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به صحنه می رود

نمایش الیورتویست به کارگردانی اسماعیل فیروزی از گروه نمایش کانون اصلاح و تربیت تهران در بخش جنبی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تاتر کودک و نوجوان در همدان روی صحنه می رود.

|چهارشنبه 16 آبان 1397 کارگردان «جنگ بازی» حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان عنوان کرد:اثری ضد جنگ با یادی از بازی‌های دهه 60

نمایش «جنگ بازی» که از آثار بخش نوجوان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان است با کارگردانی مشترک علی سنامیری و عبدالحسین بناری از بوشهر به تاثیر جنگ بر بازی‌های محلی دهه 60 اشاره دارد.

|دوشنبه 14 آبان 1397 کارگردان حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان:«گورخر سیاه» اقتباسی از یک افسانه آفریقایی است

نمایش «گورخر سیاه» توسط بربل مایا با اقتباس از یک افسانه آفریقایی نوشته شده و با طراحی و کارگردانی شراره طیار در بخش مسابقه (تئاتر خردسال) بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به صحنه می‌رود.

|دوشنبه 14 آبان 1397 آثار بخش دانش‌آموزی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شد

معاون اجرایی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان نمایش‌های منتخب بخش دانش‌آموزی این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

|دوشنبه 14 آبان 1397 مدیر اجرایی جشنواره اعلام کردنماد جشنواره ئاتر کودک و نوجوان در محوطه تالار فجر همدان نصب خواهد شد

معاونت هنری اداره کل ارشاد همدان و مدیر اجرایی رئیس جشنواره از نصب نماد جشنواره در محوطه تالار فجر همدان خبر داد.

|یکشنبه 13 آبان 1397 طراحان پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

پوستر بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان توسط مرضیه سرمشقی و رفعت هاشمی سی سخت طراحی شد.

|یکشنبه 13 آبان 1397 با شعار کودک؛ حقوق اجتماعی و حقوق شهروندیپوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان درهمدان رونمایی شد

پیش از ظهر امروز پوستر بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان رونمایی شد.

|شنبه 12 آبان 1397 در گفت وگو با کارگردان حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان عنوان شد:نگاه مدرن نمایش «رویای سپید» به قصه معروف اندرسن

نمایش «رویای سپید» کاری از آرین ناصری‌مهر در بخش مسابقه (تئاتر خردسال) بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به صحنه می‌رود.

|چهارشنبه 9 آبان 1397 در نشست صمیمی دبیر جشنواره بیست و پنجم با هنرمندان همدان عنوان شد:اعتبار جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به استقبال مردم است

مریم کاظمی دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در سفر به همدان با هنرمندان و فعالان حوزه تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان به گفت و گو نشست.

|یکشنبه 6 آبان 1397