گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

روزبه چشمی: هدفمان قهرمانی در جام ملت‌های آسیا است؛ بعد از جام جهانی از ما حمایت نشد!

مدافع ملی پوش استقلال گفت: ایران یکی از قدرت‌های برتر آسیا است و ما فقط برای قهرمانی در جام ملت های آسیا تلاش می‌کنیم.

 

به گزارش استقلال نیوز، روزبه چشمی بازیکن ملی پوش تیم استقلال قبل از شروع تمرین امروز(یکشنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آن ها پاسخ گفت که در ادامه می خوانید:

* باید کار را با قدرت ادامه دهیم

باید تمرکز کنیم و کار را با قدرت ادامه دهیم. از امروز استارت می‌زنیم تا یک اردوی خوب و بازی خوب در پیش داشته باشیم.

همه بازیکنان با روحیه هستند

در مورد اینکه در اردوی قبل مشکلاتی وجود داشت و روحیه کافی برای پیش بردن تمرینات وجود دارد یا خیر، باید بگویم مشکلی نیست و همه چیز خوب است. همه بازیکنان با روحیه هستند. این اردوی تیم ملی است و همه بازیکنان روی تیم ملی و تمرینات تمرکز کردند.

* باید از طرف مردم و مسئولان حمایت شیم

یک ماه و نیم تا شروع جام ملت‌ها زمان باقی مانده و یک مقدار شرایط سخت است. بعد از جام جهانی آنطور که باید و شاید حمایت نشدیم. حمایت‌ها از طرف مردم و مسئولان باید بیشتر شود. با مسابقات دوستانه، تمرینات و زمانیکه باقی مانده سعی می‌کنیم بهتر از قبل شویم. همه هم و غم بازیکنان تیم ملی و کادرفنی این است که قهرمان جام ملت‌ها شویم. انتظارات از تیم ملی ایران همیشه بالا بوده و این انتظارات در دوره فعلی خیلی بیشتر از قبل خواهد بود. باید حمایت شویم تا با بازی‌های خوب دوستانه با آمادگی کامل وارد جام ملت‌ها شویم.

* خدا را شکر فیفا دی را از دست ندادیم

با شرایط موجود اینکه در دو تاریخ فیفا دی دو بازی دوستانه برگزار می‌کنیم خیلی بهتر از این است که مثل اردوی قبلی فرصت یک بازی دوستانه را از دست بدهیم. شرایط بازی دوستانه همین است و باید با این موضوع کنار بیاییم. اینکه یک تاریخ فیفا دی را هم در این اردو از دست ندادیم جای شکرش برایمان باقی است. امیدوارم بتوانیم در همین شرایط خودمان را خوب آماده کنیم.

هدفمان قهرمانی در جام ملت‌های آسیا است

هدف بازیکنان و کادرفنی قهرمان جام ملت‌های آسیا است. انتظارات بعد از جام جهانی از تیم ملی بیشتر شده است. ایران یکی از قدرت‌های برتر آسیا است. ما فقط برای قهرمانی تلاش می‌کنیم. به حمایت از تیم ملی از طرف مردم و رسانه‌ها نیاز داریم تا انگیزه ما بیشتر شود.

اخبار تیم ملی

 

 


مطالب مرتبط:

روزبه چشمی: تفاوت زیادی با حریفان مان داریم؛ روزهای فیفا را نباید از دست دهیم!

روزبه چشمی: طول درمان مصدومیتم گذشته است؛ کی‌روش هر بازیکنی را که به تیم ملی دعوت کرده رویش نظر دارد

روزبه چشمی: می جنگیم چون باشگاه استقلال از قدرت‌های بزرگ آسیا استaddup.center