گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

روزبه چشمی: تفاوت زیادی با حریفان مان داریم؛ روزهای فیفا را نباید از دست دهیم!

مدافع ملی پوش استقلال گفت: از امروز تمرینات را کامل انجام می دهیم تا به اهداف‌مان برسیم.

 

به گزارش استقلال نیوز، روزبه چشمی بازیکن ملی پوش تیم استقلال در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد. متن این گفت و گو را در ادامه می خوانید:

* شرایط اردو تیم ملی فوتبال؟

اردوی خوبی است و از روز گذشته تیم کامل شده است. امیدوارم از امروز تمرینات را کامل انجام دهیم و اردوی خوبی داشته باشیم تا به اهداف‌مان برسیم.

* دیدار دوستانه سه شنبه آینده مقابل بولیوی؟

بازی‌های دوستانه در راه جام ملت‌ها به ما کمک می‌کند. در این اردو یک فیفادی را هم از دست دادیم، اگر بازی‌های دوستانه بیشتر شود، به ما کمک می‌کند.

* رقابت در خط دفاعی با حضور بازیکنان لژیونر سخت‌تر شده است، چقدر برای بازی در جام ملت‌ها امیدوار هستید؟

رقابت در تمام خطوط وجود دارد. خط حمله، دروازه و دفاع رقابت زیاد است که هم انگیزه را بیشتر می‌کند و هم رقابت را. سعی می‌کنیم رقابت کنیم که ابتدا تیم ملی نتیجه بگیرد و اگر فرصت به ما رسید بتوانیم مؤثر باشیم.

* عراق، حریف ایران در جام ملت‌ها در تورنمنت چهار جانبه‌ای با حضور عربستان، آرژانتین و برزیل حاضر خواهد شد اما تیم ملی ایران بازی‌های دوستانه بزرگی ندارد و با این شرایط چقدر تفاوت در آماده‌سازی تیم ملی و حریفانش می‌بینید؟

تفاوت که مشخص است، اما فدراسیون هم تلاش خودش را می‌کند. شاید شرایط ما برای بازی دوستانه دشوار باشد، اما باید تلاش شود هم بازی‌های دوستانه بهتر انجام بدهیم و هم اینکه فیفادی را از دست ندهیم. حداقل اگر نمی‌توانیم بازی‌های درجه یک را انجام دهیم، روزهای فیفا را از دست ندهیم. مسلماً بازی با تیم‌های درجه دو و درجه سه هم برای ما خوب است، به شرط اینکه روزهای فیفا را از دست ندهیم. با این حال همانطور که گفتم تفاوت مشخص است و این مسئله کار ما را سخت‌تر می‌کند.

اخبار تیم ملی

 

 


 مطالب مرتیط:

روزبه چشمی: طول درمان مصدومیتم گذشته است؛ کی‌روش هر بازیکنی را که به تیم ملی دعوت کرده رویش نظر دارد

روزبه چشمی: می جنگیم چون باشگاه استقلال از قدرت‌های بزرگ آسیا استaddup.center