گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

کمیته اخلاق سه روز به فتاحی مهلت داد


تهران- ایرنا- کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به سعید فتاحی مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ سه روز مهلت داد تا لایحه دفاعی خود را ارائه کند.

فتاحی که پیش از این به خاطر اتفاقات پیش آمده در دیدار فینال جام حذفی فوتبال ایران بین تیم‌های پرسپولیس و داماش، از سوی کمیته اخلاق تا اطلاع ثانونی از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم شده است، روز گذشته (دوشنبه) برای ارائه توضیحات در این کمیته حاضر شد.

کمیته اخلاق پس از اخذ توضیحات مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ، به او سه روز مهلت داده تا لایحه دفاعی خود را ارائه کند.

در جلسه روز گذشته کمیته اخلاق فقط فتاحی حضور یافت و حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ، عبدالکاظم طالقانی رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان و محمدمهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلانیان برای دومین بار و با وجود احضار از سوی کمیته اخلاق، در این جلسه حاضر نشدند.

حالا کمیته اخلاق برای سومین مرتبه این افراد را احضار و برای روز دوشنبه هفته آینده (27 خرداد) وقت رسیدگی تعیین کرده است تا اظهارات آنها را نیز اخذ و سپس مبادرت به صدور رأی کند.

مرتضی تورک پیشتر به خبرنگار ایرنا گفته بود که فتاحی همچنان تا اطلاع ثانوی از فعالیت فوتبالی محروم است و این محرومیت برای اجرا به طور نوشتاری به دبیرکل فدراسیون فوتبال نیز اعلام شده است.

دیدار فینال جام حذفی فوتبال ایران که قرار بود از ساعت 21 روز 12 خردادماه در ورزشگاه فولاد اهواز برگزار شود، به دلیل ناهماهنگی و بی تدبیری در مدیریت برگزاری، با 2 ساعت و 20 دقیقه تأخیر برگزار شد.

ورزشی **9104**9129

#سازمان لیگ #کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال
منبع: خبروان