گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

لمپارد: باید بازیکنانم را بیشتر تحت فشار بگذارم


فرانک لمپارد، سرمربی جدید چلسی، معتقد است که علی رغم توقف تیمش در اولین حضور او روی نیمکت آبی‌های لندن، نشانه‌های خوبی برای روزهای پیش رو داشت.

به گزارش "ورزش سه"، لمپارد که به تازگی به عنوان سرمربی جدید چلسی معرفی شد، شب گذشته در اولین دیدار روز نیمکت این تیم در دیداری دوستانه مقابل تیم ایرلندی بوهمیانز به تساوی 1-1 رسید.

علی رغم توقف در اولین دیدار، لمپارد با خوش بینی به روزهای پیش رو نگاه می کند.

او به خبرنگاران گفت:" بازی خوبی بود. ما از حمایت خوبی برخوردار بودیم و از کسانی که برای تماشای بازی آمدند، تشکر می کنم. بازی اولِ دشواری بود زیرا مدت زیادی نیست که ما تمرینات را شروع کردیم.

ما چند روز است که به تمرینات برگشتیم بنابراین کمی روی بازیکنان فشار بود و ما روی آنها خیلی سخت کار کردیم. من از نتیجه راضی هستم.

مسئله ما آمادگی بدنی است و من می خواهم آنها را کمی بیشتر تحت فشار قرار بدهم. پیش فصل همین است و اگر هرچه زودتر به سختی که می خواهیم برسیم، بهتر است. ما می خواهیم در بازی های مان پیروز شویم، همانطور که همه می خواهند اما مسئله این نیست.

مسئله این است که همه به آمادگی مطلوب برسند و تمام تلاش شان را بکنند. فکر می کنم عملکرد بعضی از بازیکنان، به ویژه بازیکنان جوان تر، واقعا خوب بود.

من واقعا راضی هستم. ما استاندارد بالایی داریم و آنها را نشان دادیم. ما در بازی مان نیاز به شدت بیشتری داریم و من از سختکوشی و نگرش آنها راضی هستم."

#فرانک لمپارد #چلسی #دربی کانتی #چمپیونشیپ
منبع: خبروان