گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

سرمربی بلژیک: / رئال مادرید و هازارد برای هم ساخته شده‌اند


روبرتو مارتینز، سرمربی اسپانیایی تیم ملی بلژیک، رئال مادرید را بهترین باشگاه برای هازارد دانسته و می‌گوید ستاره بلژیکی در رئال بیش از پیش خواهد درخشید.

به گزارش "ورزش سه"، روبرتو مارتینز، سرمربی اسپانیایی تیم ملی بلژیک، که از نزدیک با ادن هازارد ستاره بزرگ فوتبال بلژیک کار کرده و از او شناخت کامل دارد از پیوستن او به رئال مادرید استقبال کرده و می‌گوید رئال برای هازارد بهترین باشگاه است و او در رئال بیش از پیش خواهد درخشید.

هازارد چند روز پیش با قراردادی به ارزش تقریبی 140 میلیون یورو از چلسی به رئال مادرید پیوست و با باشگاه اسپانیایی قراردادی 5ساله امضا کرد. هازارد بعد از آن گفت انتقال به رئال سخت‌ترین تصمیم حرفه‌ای زندگی‌اش بوده و اگر به جای رئال هر تیم دیگری بود امکان نداشت چلسی را ترک کند.

درحالیکه تیم ملی بلژیک برای بازی امروز خود مقابل اسکاتلند در رقابتهای انتخابی یورو2020 آماده می‌شود، روبرتو مارتینز سرمربی این تیم درباره هازارد گفت:" رئال مادرید با جذب هازارد یک فوتبالیست بی‌نظیر خواهد داشت و هازارد هم می‌داند که به باشگاهی بزرگ منتقل شده که شرایط ایده‌آلی در اختیارش می‌گذارد".

مارتینز در ادامه گفت:" هازارد همیشه گفته بود که لندن را خانه خودش می‌داند و به باشگاه چلسی علاقه دارد. ولی او احتمالا همیشه رویای بازی در رئال را در سر داشته. اگر رئالی نبود که هازارد را بخواهد بعید می‌دانم او هیچوقت چلسی را ترک می‌کرد".

سرمربی بلژیک در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" به نظر من رئال و هازارد برای هم بهترین گزینه‌های ممکن هستند. نقل و انتقال او در نهایت آرامش و احترام انجام شد که به اعتقاد من همه نقل و انتقالها باید به این شکل انجام شود. حالا همه منتظریم تا ببینیم دوران حضور هازارد در رئال چگونه خواهد بود".

#ادن هازارد #رئال مادرید #چلسی
منبع: خبروان


addup.center