گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

الاهلی تهدید برانکو را جدی گرفت


باشگاه الاهلی تهدید برانکو را جدی گرفته و به زودی طلب او را پرداخت خواهد کرد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین:برانکو ایوانکوویچ بدترین روز‌های دوران مربیگری خود را در الاهلی عربستان تجربه کرد. برانکو که بعد از کارنامه درخشان در پرسپولیس راهی الاهلی شد تنها 5 بازی هدایت این تیم را برعهده داشت، این درحالی بود که قرارداد دو ساله با این تیم امضا کرده بود.

روزنامه البلاد عربستان نوشت که برانکو بعد از جلسه‌ای که با مدیران باشگاه الاهلی داشته آن‌ها را تهدید کرده که در صورتی که طلب او را پرداخت نکنند به فیفا شکایت خواهد کرد.

البلاد نوشت که مدیران الاهلی تهدید برانکو را جدی گرفته‌اند و در حال تسویه حساب با این مربی کروات هستند.

باشگاه الاهلی بعد از اخراج برانکو از المحمدی به عنوان سرمربی موقت خود استفاده کرده و توانست نتایج خوبی هم به دست آورد و از بحران خارج شود تا جایی که حتی بعضی از هواداران خواستار ماندن این مربی هستند، اما این باشگاه عربستانی در حال مذاکره با چند مربی بزرگ خارجی است و کافی است تنها یک نتیجه بد به دست آید تا سرمربی جدید معرفی شود.

به گزارش ایسنا، باشگاه الاهلی تنها چند هفته است که با برانکو قطع همکاری کرده، اما تهدید این مربی را جدی گرفته و می‌خواهد که هر چه سریع‌تر طلب او را پرداخت کند، اما باشگاه پرسپولیس با وجود آنکه مدت‌ها است که طلب برانکو را پرداخت نکرده، اما هم‌چنان به دنبال رایزنی با این مربی است و ممکن است که مشکلات برای سرخ پوشان در فیفا به وجود آید.
#اخراج برانکو از الاهلی #برانکو ایوانکوویچ #فوتبال #واکنش #سرمربی #الاهلی عربستان #پرسپولیس
منبع: خبروان