گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین می‌ماند


سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین تا پایان سال 2019 هدایت آلبی سلسته را بر عهده خواهد داشت.

بازخبر / تیم ملی فوتبال آرژانتین در مرحله نیمه نهایی کوپا آمه ریکا 2019 در یک بازی جنجالی با دو گل مغلوب برزیل شد و از صعود به فینال بازماند. پس از این اتفاق آینده لیونل اسکالونی در ابهام قرار گرفت و اخبار ضد و نقیضی درباره حضور سرمربی آرژانتینی در تیم ملی به گوش می رسید.

به گزارش اوله، اسکالونی در نشست خبری پیش از بازی برابر شیلی (دیدار رده بندی) درباره این موضوع صحبت کرد و گفت: با چیکی تاپیا (رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین) حرف زدم. تا سی ام دسامبر به کار خود ادامه خواهم داد و زمانی که قراردادم به پایان برسد درباره آینده‌ام صحبت خواهد شد. پیش از آن مذاکره ای وجود نخواهد داشت. در 6 بازی آینده هدایت تیم ملی را بر عهده خواهم داشت.

به گزارش ایسنا، اسکالونی پس از جام جهانی 2018 روسیه به عنوان سرمربی موقت تیم ملی آرژانتین انتخاب و جایگزین خورخه سامپائولی شد. او قرار بود تا پایان سال 2018 هدایت آلبی سلسته را بر عهده داشته باشد اما به دلیل کسب نتایج خوب فدراسیون با این سرمربی قرارداد جدیدی امضا کرد.

ابتدا اعلام شد او تا پایان کوپا آمه ریکا سرمربی تیم ملی کشورش خواهد بود اما سپس مشخص شد قراردادش یک ساله است. اسکالونی با وجود کنار رفتن از کوپا همچنان هدایت آلبی سلسته را بر عهده خواهد داشت.

#تیم ملی فوتبال آرژانتین #لیونل اسکالونی
منبع: خبروان