گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

400 ناشر در نمایشگاه کتاب شهرکرد حضور دارند


شهرکرد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آماده شدن فضای نمایشگاه سراسری کتاب شهرکرد گفت: امسال در نمایشگاه کتاب ناشران ایران در شهرکرد 400 ناشر حضور دارند.

جواد کارگران دهکردی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 30 ناشر از استان در قالب اتحادیه ناشران استان چهارمحال و بختیاری نیز در کنار ناشران سراسر کشور جدیدترین آثار حوزه نشر کتاب را در اختیار مخاطبات قرار می دهند.

به گفته وی،این نمایشگاه در 200 غرفه به ارائه کتاب و محصولات حوزه‌های نشر در بخشهای علمی، پزشکی، مهندسی، مذهبی، قرآنی و درسی با تخفیف حداقل 30 درصد برپاست.

کارگران افزود: این نمایشگاه با حضور این تعداد ناشر از 20 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان در میدان دفاع‌ مقدس شهرکرد تا 25 مهرماه برپاست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری گفت: شعار امسال نمایشگاه کتاب شهرکرد «جامعه کتابخوان، جامعه پویا، شاداب و با نشاط» است و نمایشگاه در دو وقت کاری صبح‌ها و بعداز ظهرها بر روی علاقه‌مندان باز است.

به گفته وی، نقد و رونمایی کتاب، برگزاری کارگاه‌های سبک زندگی و سواد رسانه‌ای، برپایی ایستگاه نقاشی، اجرای نمایش، برگزاری عصر شعر عاشورایی از برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب شهرکرد است.

به گزارش ایرنا، در دوره گذشته نمایشگاه کتاب شهرکرد بیش از یک میلیارد ریال کتاب فروحته شد که رکورد خرید کتاب در چهارمحال و بختیاری شکسته شد.

2097

#وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی #شهرکرد #نمایشگاه کتاب
منبع: خبروان