گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

خواننده‌ای که پس از 17 سال روی صحنه می‌رود


حسین زمان پس از 17 سال دوری از صحنه، کنسرتی را با اجرای قطعات خاطره انگیر و جدید در سوم مردادماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می‌کند تا بار دیگر مخاطبان این خواننده شاهد اجرای زنده او باشند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ حسین زمان در این کنسرت با همراهی ارکستری 30 نفره به رهبری صابر جعفری روی صحنه خواهد رفت و گلچینی از قطعات گذشته خود را به همراه چند قطعه جدید اجرا می کند. در این برنامه نوازندگانی همچون بابک ریاحی پور، حسن فراهانی و حسین شریفی که سابقه همکاری با حسین زمان را داشتند نیز حضور خواهند داشت.

خواننده قطعه محبوب مسافر معتقد است که حضور دوباره او روی صحنه میتواند به فضای مشوش موسیقی پاپ امروز کمک کند و اجرایش تاثیرگذار باشد. او همچنین قرار است در این اجرا تعدادی از کارهای قدیمیاش را که فرصت اجرای زنده آنها را نداشته را به همراه آثار خاطره انگیز خود و چند تک آهنگ جدید به اجرا دربیاورد و نهایتا طلسم 17 ساله دوری از صحنهاش را بشکند.

نخستین کنسرت حسین زمان پس از 17 سال دوری، 3 مردادماه سال جاری در مرکز همایشهای برج میلاد به تهیهکنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای باران» به مدیریت «پوریا مطلبی» و سرمایه گذاری شرکت «تماس» برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند از روز پنج شنبه (20 تیرماه) ساعت 14 به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

گفتنی است بهزودی نشست خبری این کنسرت با حضور حسین زمان برگزار خواهد شد.

#موسیقی پاپ #خواننده #حسین زمان
منبع: خبروان