گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

خداحافظی فریبرز عرب‌نیا از دنیای بازیگری؟!


فریبرز عرب‌نیا بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی در فضای مجازی شدت گمانه‌زنی‌ها را درباره خداحافظی‌اش از دنیای بازیگری بیشتر کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، فریبرز عرب‌نیا در این ویدئو با اشاره به اینکه این روزها در حال ادامه تحصیل در رشته گرافیک در آمریکاست، گفت: حقیقت این است که شک داشتم که آیا اساسا این نکته را عنوان کنم، ولی بعد به این نتیجه رسیدم که عنوان کردنش، کار خوبی است تا لاقل آنهایی که من و سرنوشتم برایشان مهم است، بدانند که یک انسان ممکن است در طول زندگی، بارها از صفر شروع کند. از صفر شروع کردن هدف بسیار والایی می خواهد؛ می تواند برگشت به کشور و استفاده از تحصیلات باشد، یا می توان در هر جای دنیا قدمی کوچک برای بهتر شدن این دنیا و مردمش برداشت.

عرب نیا همچنین در متن این پست ویدئویی نوشت: شاید روزی داستان آن چه را که بر من گذشت برای همگان بنویسم، آن چه که در سرزمین مادری ام و در سال هایی که کار فرهنگی کردم، آن چه که در سال های پیش از مهاجرت بر من و خانواده ام گذشت، و آن چه که در سال های دوری از میهن؛ شاید... .

گفتنی است فریبرز عرب‌نیا در فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی متعددی ایفای نقش کرده است که از جمله‌ آن‌ها می‌توان به فیلم‌های سینمایی «ضیافت»، «شوکران» و «چ» و مجموعه‌های تلویزیونی «وکیل» و «مختارنامه» اشاره کرد.

#بازیگر سینما و تلویزیون #فرهنگ و هنر #فضای مجازی #گرافیک #مهاجرت
منبع: خبروان