گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

استعفای بطحایی روی میز برنامه تلویزیونی «360 درجه»


جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «360 درجه» به بررسی سیستم آموزشی کشور و نقاط ضعف و قوت آن می‌پردازد.

به‌گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، سیستم آموزشی مدارس در سال‌های اخیر بار‌ها دچار تغییرات شده است. نظام آموزشی دبستان، راهنمایی و دبیرستان تغییر کرد و دوباره همان سازوکار دو مقطع 6 ساله حاکم شد. کتاب‌های درسی نیز با تغییراتی مواجه شد و معلم‌ها ناچار شدند تا دوباره طرح درسی خود را با شرایط جدید سازگار کنند.

اکنون با گذشت چند روز از استعفای محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، مستند «360 درجه» سراغ موضوع عدالت آموزشی رفته و درباره خروجی نظام آموزشی کشور پژوهش کرده است.

این قسمت از برنامه «360 درجه» به بهانه استعفای سید محمد بطحایی و روی کار آمدن مسئول جدید، اولویت‌های آموزشی کشور را بازخوانی کرده و به بررسی روند اجرایی آن می‌پردازد.

«360 درجه» مجموعه مستند‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم هر هفته با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه‌ها ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/

#تلویزیون #وزیر آموزش و پرورش #سید محمد بطحایی #شبکه مستند سیما #برنامه 360 درجه #محمدهادی نعمت اللهی #استعفای بطحایی #نظام آموزشی #صدا و سیما #رسانه ملی
منبع: خبروان