گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

نسل جدید تلفن سازمانی چگونه به کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند


پیشرفت‌های فناوری در زمینه ارتباطات، سرویس‌های تلفن سازمانی را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این پیشرفت و توسعه، منجر به ظهور راهکارهایی جامع و بسیار کم‌هزینه برای تلفن‌های ثابت سازمانی شده است که پایداری و چابکی بالایی را برای سازمان‌ها به ارمغان آورده است. باتوجه به اینکه هنوز بسیاری از سازمان‌ها از روش‌های پرهزینه و ناکارآمد مانند شبکه‌های PSTN، سیم‌های مسی و کابل‌های درهم‌پیچیده استفاده می‌کنند، بسیار از کسب‌وکارهای جدید و نوآور به جهت افزایش بهره‌وری خود به سمت تلفن‌های سازمانی نسل جدید رفته‌اند.

یکی از برترین سرویس‌های نسل جدید تلفن سازمانی، سرویس نکسفون است که توسط شرکت رسپینا به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات اینترنت سازمانی ارائه شده است. نکسفون، سرویس تلفنی بر بستر ابری، یک تلفن ثابت سازمانی با کیفیت و کارا است که علاوه بر امکانات بیشتر، منجر به کاهش هزینه‌ها برای سازمان‌ها خواهد شد.

این سرویس برخلاف PBX های سنتی که بر روی یک سیستم‌عامل اختصاصی و محدود عمل می‌کنند، بر اساس ویژگی‌های نرم‌افزاری باقابلیت توسعه و با استفاده از زیرساخت و سخت‌افزارهای قدرتمند پایه‌گذاری شده است. پلت فرم مبتنی بر ابر نکسفون بیشتر از یک سرویس تلفن است، نکسفون را می‌توان تجربه‌ی ارتباطات مدرن سازمانی دانست که امکان مدیریت تمام ارتباطات داخلی و خارجی یک سازمان را با استفاده از IP Phone، پنل تحت وب و اپلیکشن موبایل از هرجایی ممکن می‌سازد.

نکسفون گزینه مناسبی برای تسهیل ارتباطات سازمانی است و همچنین راه‌اندازی و استفاده از این سرویس بسیار آسان است. نکسفون امکان دریافت و ارسال فکس بدون نیاز به دستگاه فکس، برقراری تماس از طریق پنل وب و انتقال و اشتراک‌گذاری فایل به صورت نامحدود در درون سازمان و … را به‌راحتی در اختیار مشترک قرار می‌دهد که به طور غیرمستقیم منجر به کاهش هزینه‌های سازمان خواهد شد.

در زیر برخی از دلایل کاهش هزینه استفاده از تلفن ثابت نکسفون برای سازمان‌ها آمده است.

عدم نیاز به سخت‌افزار اختصاصی و سرور

مشترکین این سرویس نیاز به هیچ تجهیزات و سخت افزاری نداشته و مرکز تلفن آن‌ها تحت سرورهای ابری رسپینا میزبانی می شود، تمام مسئولیت‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، نگهداری و همچنین حفظ امنیت اطلاعات بر عهده‌ی نکسفون و شرکت رسپینا است و مشترک نیاز به خرید تجهیزات و استخدام فردی در جهت نگهداری و توسعه تلفن ثابت سازمان ندارد.

کاهش هزینه‌های مکالمه

هزینه مکالمه سرویس نکسفون تا 50% در شماره استانی و 70% در شماره کشوری در مقایسه با تعرفه شرکت مخابرات کمتر است که این امر منجر کاهش قابل توجه هزینه‌های سازمانی خواهد شد. همچنین امکان مکالمه با درون و بیرون سازمان با استفاده از اپلیکیشن نکسفون با همان هزینه تلفن ثابت برای کاربران فراهم است که می‌توانند بخش بسیاری از هزینه سازمان‌ها را کاهش دهد.

امکانات متعدد ارتباطی

نسکفون در کنار ارائه سرویس تلفن، امکانات متعدد و جذابی را به سازمان‌ها ارائه می‌دهد که منجر به کاهش هزینه سازمان‌ها می‌شود. از جمله این امکانات می توان به امکان ارسال فکس اینترنتی، چت سازمانی، ارسال و به اشتراک‌گذاری فایل به صورت نامحدود در سازمان، کنفرانس صوتی و تصویری و بسیاری امکانات دیگر اشاره کرد.

نصب و راه‌اندازی رایگان

سرویس نکسفون پرو، در کمتر از یک روز پس از تأیید قرارداد از سمت مشترک در محل سازمان به صورت رایگان نصب و راه‌اندازی می‌شود. همچنین جابجایی این سرویس نیز در صورت تغییر موقعیت مکانی سازمان، بدون هیچ هزینه‌ای بسیار سریع انجام خواهد گرفت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌ی 91070000-021 تماس حاصل نمایید و یا به وب‌سایت نکسفو ن مراجعه فرمایید.

#اینترنت #شرکت رسپینا #شرکت مخابرات
منبع: خبروان