گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

فورد f-150 نسخه هارلی دیویدسن معرفی شد


فورد در آستانه‌ی آغاز به کار نمایشگاه خودروی شیکاگو، نسخه‌ی جدیدی از مدل f-150 به نام هارلی دیویدسن معرفی کرده است.

فورد در حال آماده شدن برای رونمایی از پیکاپ F-150 هارلی دیویدسن مدل 2019 در نمایشگاه خودروی شیکاگو است. این محصول جدید را نباید جزو خودروهای رسمی فورد به حساب آورد چون درواقع توسط این شرکت تولید نشده است و تولید آن را شرکت دیگری به نام توسکانی موتور (Tuscany Motor Company) بر عهده دارد. قیمت این نسخه‌ی ویژه برای مدل‌هایی که دارای رنگ مشکی Agate هستند 97 هزار و 415 دلار و برای مدل‌های دارای رنگ سفید پلاتینیومی 97 هزار و 710 دلار است. رنگ سوم نیز خاکستری Leadfoot نام دارد و قیمت F-150 هارلی دیویدسن با این رنگ نیز 98 هزار و 433 دلار است.

مقاله‌های مرتبط:

  • نگاهی کوتاه به فورد F-150 لیمیتد مدل 2019
  • وانت فورد F-150 با تیونینگ روش پرفورمنس معرفی شد

مدل هارلی دیویدسن F-150 از نظر ظاهری با رینگ‌های 22 اینچی، خودرویی کاملا متمایز است که در طراحی آن‌ از موتورسیکلت هارلی دیویدسن Fat Boy الهام گرفته شده است. روی این رینگ‌ها هم شاهد نصب تایرهای غول پیکر 35 اینچی چهار فصل هستیم. برای بهبود توانایی‌های این خودرو از سیستم تعلیق ارتقا یافته‌ی برند BDS با کمک فنرهای Fox استفاده شده است. سیستم اگزوز استاندارد فورد F-150 نیز با نمونه‌ی اسپرت ساخت Flowmaster تعویض شده است که خروجی‌های آن به رنگ مشکی و از جنس آلومینیوم هستند.

طراحان برای بهبود تنفس موتور و ایجاد ظاهری خشن و اسپرت از یک هود ورودی هوا روی کاپوت استفاده کرده‌اند که به ورودی هوای فورد رپتور شباهت دارد. طرح لانه زنبوری جلو پنجره نیز در بخش میانی سپر دیده می‌شوند که در طرفیت خود پذیرای چراغ‌های مه شکن LED است. در نمای جانبی F-150 هارلی دیویدسن نیز شاهد همرنگ شدن گلگیرها با رنگ بدنه هستیم. همچنین برای تزیین خودرو در نشان هارلی دیویدسن از قطعات نارنجی رنگ بهره‌گیری شده است.

اولین چیزی که داخل کابین F-150 هارلی دیویدسن جلب توجه می‌کند، روکش چرمی با تودوزی نارنجی رنگ است. نشان موتورسیکلت هارلی نیز در جای جای کابین از روی صندلی‌ها گرفته تا رودری‌ها، کفپوش و حتی پشت آمپرها به چشم می‌خورد. هنوز مشخصات فنی فورد F-150 هارلی دیویدسن اعلام نشده است و باید تا آغاز به کار نمایشگاه خودروی شیکاگو و رونمایی رسمی از این خودرو صبر کنیم.

بیشتر بخوانید:

وانت برقی Atlis با ظرفیت پیمایش 800 کیلومتر معرفی شد
مشخصات فنی وانت شورولت سیلورادو HD مدل 2020 اعلام شد
وانت فورد سوپر دیوتی 2020 رونمایی شد
فورد موستانگ نسخه مسابقات سوپرکارز 2019 رونمایی شد
پرفروش ترین خودروهای جهان در سال 2018
منبع: خبروان


addup.center