گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

علی بابا اسپانسر مسابقات ملی داده‌کاوی دانشگاه امیر کبیر شد


علی بابا، رتبه یک فروش بلیط سفر، همواره حامی رویدادهای دانش‌بنیان و علمی بوده و هست و اسپانسری رویدادهای علمی و دانشگاهی بسیاری را در سابقه خود دارد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام علی بابا، رتبه یک فروش بلیط سفر، اسپانسر اصلی دومین دوره مسابقات ملی داده‌کاوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر شد و با طرح چالشی فنی در صدد محک زدن مغزهای جوان و پویا است.

این رویداد با هدف شناسایی الگوها و برقرارسازی رابطه‌ها، در ابتدای بهمن‌ماه به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با هدف سنجش و ارتقا سطح علمی دانشجویان کشور در حوزه علم داده، ابتدای بهمن ماه سال جاری برگزار شد.

اولین دوره این مسابقات در مهر ماه سال 96 برگزار شد و امسال نیز با برگزاری دومین دوره این مسابقات قرار است علاقه‌مندان این حوزه به چالش کشیده شوند.

این دوره از مسابقات شامل دو مرحله است و علاقه‌مندان در تیم‌های 3 نفره به بررسی و حل مسائل مطرح شده در مورد داده‌ای که از سوی تیم فنی علی بابا در اختیار آنها قرار گرفت، پرداختند.

برگزیدگان مرحله اول به مرحله دوم راه می‌یابند و در نهایت طی مراسم اختتامیه که در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود، تیم‌ها با ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود در طول مسابقه، توسط تیم داوری علی بابا، امتیازدهی خواهند شد و 3 تیم برتر معرفی می‌شوند.

نتایج مرحله اول در روز 22 بهمن، شروع مرحله دوم در روز 23 بهمن و اتمام مهلت مرحله دوم روز 7 اسفند خواهد بود. برنامه اختتامیه و اهدای جوایز نیز در روز 13 اسفند ماه است.

ادیتور: زهرا میعادی

انتهای رپرتاژ خبری

#اسپانسر #دانش بنیان #وب‌سایت
منبع: خبروان


addup.center