گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

عرضه بیش از 200 ایموجی جدید در سال 2019


با تایید «کنسرسیوم یونی کد» بیش از 200 ایموجی جدید در سیستم عامل «آی او اس» عرضه می‌شوند که بین آنها ایموجی هایی برای افراد با معلولیت‌های مختلف نیز وجود دارد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل ازمک رومرز، «کنسرسیوم یونی کد» ایموجی های جدید را تایید کرده است و به این ترتیب در سال جاری میلادی بیش از 200 ایموجی جدید برای سیستم عامل iOS عرضه می شوند.

Emojipedia فهرست کاملی از ایموجی هایی 2019 را در اختیار دارد. این ایموجی ها عبارتند از فلامینگو، سمور آبی، وافل، حیوان تنبل، قلب سفید، افرادی که دست های یکدیگر را گرفته اند، یک تکه یخ، اورانگوتان، فلافل و غیره.

در سال 2019 میلادی ایموجی های جدید نشاندهنده افراد دچار معلولیت مختلف نیز عرضه می شود، مانند ایموجی فردی که روی صندلی چرخ دار نشسته، یا سگ راهنما برای افراد نابینا و ایموجی افراد ناشنوا.

به هرحال با در نظر گرفتن ایموجی هایی با جنسیت ها و رنگ پوست های مختلف، در کل 230 ایموجی جدید عرضه می شود. همچنین از این تعداد حدود 59 کاراکتر، ایموجی جدید هستند.

هم اکنون که «کنسرسیوم یونی کد» فهرست ایموجی های 2019 میلادی را تایید کرده، تولید کنندگان تلفن هوشمند، شبکه های اجتماعی می توانند کاراکترهای جدید را اضافه کنند.

#اپل #موبایل #نوآوری #ایموجی 2019 #ایموجی‌ها #سیستم عامل هوشمند #ios
منبع: خبروان


addup.center