گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

راه‌اندازی کارگروه توسعه بازار و تجاری سازی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس سید رضا زنگنه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای با اعلام این خبر عنوان کرد: مهمترین ابزار کارآفرینی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استاد است و اگر استاد کارآفرین نباشد، تحقق آرمان این دانشگاه در توسعه کارآفرینی محقق نمی‌شود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: هفته پژوهش امسال نمایشگاهی را از دستاوردهای دانشجویان دانشگاه برگزار کردیم که مورد استقبال صاحبان صنایع قرار گرفت و اذعان کردند که این محصولات می‌توانند تجاری‌سازی شوند.

وی هدف از راه‌اندازی کارگروه توسعه بازار و تجاری‌سازی را فرهنگسازی و آموزش عنوان کرد و گفت: باید مدل درستی از تجاری‌سازی داشته باشیم و برای تحقق این امر باید قطعات مختلف پازل شامل دانشگاه، محیط‌های کسب و کار و مراکز رشد و نوآوری به هم متصل شوند.

زنگنه افزود: در این کارگروه افراد متخصص و درعین حال توانمند در کسب و کار از جمله مدیرکل نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران و شخصیت‌های دانشگاهی مرتبط با صنعت حضور دارند.

انتهای پیام/

منبع: خبروان


addup.center