گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

اولین آزمایش فنی خودروی toyota tundra hybrid +تصاویر


وانت بزرگ تویوتا با موتور هیبریدی برای اولین بار مورد آزمایش فنی و حضور در خیابان قرار گرفت و همین موضوع سبب افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد این خودرو شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار تصاویر جاسوسی از خودرو جدید و پرقدرت تویوتا در ایالت میشگیان آمریکا نشان می‌دهد این خودرو برای اولین بار در یک مسیر واقعی و در خیایان مورد آزمایش فنی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: ون Proace City محصول جدید تویوتا در اروپا +تصاویر

با اینکه تویوتا تقریبا تمامی قسمت‌های اتومبیل Toyota Tundra Hybrid را پوشانده است تا از افشاء جزییات بدنه جلوگیری کند ولی به نظر می‌رسد تویوتا تلاش بسیاری در عرضه خودرویی قابل رقابت با محصولات مشابه شرکت‌های آمریکایی مانند فورد کرده است. باتوجه به محبوبیت این کلاس از خودروها در ایالات متحده آمریکا مطمئنا تویوتا حساب ویژه روی محصول جدید خود باز کرده است و بدونه شک در صورت استقبل مناسب از Toyota Tundra Hybrid سود کلانی نصیب این شرکت ژاپنی می‌شود.

هرچند تصاویر منتشر شده از این خودرو جزییات زیادی را نشان نمی‌دهد ولی با دقت در آن‌ها می‌توان دریافت تغییراتی در زیر این خودرو نسبت به مدل‌های پیشین به وجود آمده است و حتی به نظر می‌رسد عرض خودرو کمی افزایش یافته است. کارشناسان خودرو معتقدند: تویوتا کوشیده است در این مدل همه علاقه‌مندان به خودرو را به هر سلیقه‌ای راضی کند و با طراحی مناسب آن دید راننده را در زمان رانندگی Toyota Tundra Hybrid افزایش داده است.

پس از انتشار تصاویر خودرو Toyota Tundra Hybrid گمانه‌زنی‌ها در مورد مشخصات موتور این وانت بزرگ نیز به شدت افزایش یافته است. قابل استنادترین خبر‌ها حاکی از تجهیز این خودرو به یک موتور 3.5 لیتری مشابه موتور خودرو لکسوس LS500h است. قدرت موتور این خودرو 450 اسب بزرگ و گشتاور آن 677 نیوتن متر است.

اما در آنچه هنوز هیچ حدس و گمانی در مورد آن عنوان نشده قیمت خودرو Toyota Tundra Hybrid است. علاقمندان و عاشقان خودرهای تویوتا باید مدتی در انتظار باشند تا مسئولان تویوتا زمان معرفی رسمی و عرضه این خودرو به بازار را اعلام کنند.

انتهای پیام/

تصاویر جاسوسی از خودرو اولین آزمایش فنی خودرو Toyota Tundra Hybrid منتشر شد
#خواندنی #بهترین ها
منبع: خبروان