گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی

شرکت 500 یزدی در مسابقات «قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی»


گروه فعالیت‌های قرآنی- بیست‌وچهارمین مرحله مسابقات قرآن و عترت با شرکت بیش از 500 نفر از دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و مراکز آموزشی سما برگزار شد.

به گزارش ایکنا از یزد به نقل از دانشگاه آزاد، بیست و چهارمین مرحله مسابقات سراسری قرآن و عترت با شرکت بیش از 500 نفر از دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و مراکز آموزشی سما همزمان با سراسر کشور در واحد یزد برگزار شد.
محمدرضا دهقانی اشكذری، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه بیش از 500 نفر دانشجو و استاد در این بخش از مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند اظهار کرد: مرحله کتبی مسابقات به صورت یک مرحله‌‌‌‌ای و همزمان با سراسر کشور برگزار و بر اساس زمان‌‌بندی اعلام شده مسابقات شفاهی بخش دانشجویان و اساتید نیز نیمه اول اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.
دهقانی اشكذری، با اشاره به اینکه مسابقات در دو بخش استادان و دانشجویان برگزار شد، گفت: در بخش کتبی مسابقات ویژه دانشجویان 9 رشته از جمله نهج البلاغه، زندگانی 14 معصوم،زیات عاشورا، زندگانی پیامبر(ص)، احکام، نماز، ترجمه فارسی قرآن، ترجمه انگلیسی قرآن و تفسیر سوره حمد و در دو رشته برای استادان دانشگاه شامل تفسیر سوره زمر و نهج البلاغه پرداختند.
وی تصریح کرد: دانشجویان دارای رتبه برتر در این رقابت معنوی، به مراحل استانی و کشوری ارتقا داده می شوند و درهرمرحله جوایزی ارزنده ای برای برترین ها در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

منبع: خبروان


addup.center