کلیپ تشکر و خداحافظی رئال‌مادرید از کریستیانو رونالدو


کریستیانو رونالدو پس از 9 سال بازی درخشان و باشکوه در رئال مادرید از این تیم جدا و راهی تیم یوونتوس شد. رونالدو در 438 بازی خود در رئال مادرید 450 گل، 119 پاس گل و 44 بار هتریک کرده است؛ وی همچنین با پیراهن این تیم موفق به دریافت 4 توپ طلا شده بود.
کد ویدیو

کرش: با 15 روز تمرین شانسی مقابل ژاپن در جام ملت‌ها نداریم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد تیمش در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا کار آسانی پیش‌رو نخواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری کنفدراسیون فوتبال آسیا، کارلوس کرش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان روی اهمیت آماده‌سازی زودهنگام برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ تأکید دارد، مسابقاتی که در ماه ژانویه آغاز خواهد شد. ایران در گروه D. این رقابت‌ها با تیم‌های عراق، یمن و ویتنام همگروه است و کرش می‌گوید برای موفقیت در معتبرترین رقابت آسیا، تیم ملی ایران باید خود را آماده کند تا به بهترین نتیجه برسد. سرمربی پرتغالی تیم ملی گفت: «ما باید مقابل تیم‌هایی همچون عربستان، امارات، قطر و قدرت‌های بزرگ آسیا از جمله ژاپن، کره جنوبی و استرالیا در جام ملت‌های آسیا بازی کنیم. برخی مردم فکر می‌کنند که این تورنمنت پس از عملکردی که ما در جام جهانی ۲۰۱۸ داشتیم آسان خواهد بود، اما این‌طور نیست.»
کرش با اشاره به بالا رفتن انتظارات هواداران از تیم ملی ایران بعد از عملکردی که در جام جهانی داشت، بر اهمیت توجه به نیاز‌های تیم ملی پیش از رقابت دشوار دیگری تأکید کرد. وی در این خصوص اظهار داشت: «ما مقابل رقبایی قرار خواهیم گرفت که پیشرفت خود را از ۳۰ سال پیش آغاز کرده‌اند. ما اگر می‌خواهیم که در جام ملت‌های آسیا موفق باشیم، نیاز به امکاناتی برای آماده‌سازی تیم‌مان جهت حضور در این رقابت‌ها داریم. بیایید در مورد ژاپن صحبت کنیم. شما شانس بالایی برای شکست دادن تیمی که پیشرفتش را از ۴۰ سال پیش آغاز کرده است، با تنها ۱۵ روز تمرین پیش از مسابقات، ندارید.»

تمرین تیم ملی والیبال


آخرین تمرین تیم ملی والیبال ایران پیش از سفر به صربستان و شرکت در لیگ ملت های والیبال روز دوشنبه در خانه والیبال برگزار شد.
تمرین تیم ملی والیبال

بستن