گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

سردار شریف:دشمن به کشمکش‌های درونی دل بسته

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن 90 درصد از خوراک عملیات تبلیغاتی و روانی‌اش را از ما می‌گیرد، گفت: دشمن به کشمکش‌های درونی دل بسته است.
جوان آنلاین: سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف ظهر امروز در سومین گردهمایی رزمندگان تبلیغات تیپ قمر بنی هاشم (ع) و تیپ بقیه الله (عج) اظهار داشت: دشمن به کشمکش‌های درونی دل بسته است. سپاه، پاسدار انقلاب اسلامی است و حافظ آرمان‌های انقلاب است. همانگونه که در تکمیل پروژه غدیر به خوزستان تلاش کرد در همه زمینه‌ها همین گونه است.

وی با اشاره به تحقیقی که درباره سال‌های دفاع مقدس صورت گرفته افزود: با توجه به این تحقیق میزان بهره‌وری در 2 تا 3 سال نخست دفاع مقدس و سایر سیستم‌های مدیریتی کشور 6 برابر اکنون بوده است.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به معنا و مفهوم نتیجه این تحقیق بیان کرد: اعتبارات و منابع امروز ما کجا و آن‌ها کجا؟ این میزان کاهش بهره‌وری معنادار است.

شریف با اشاره به تحقیقی که فرانسویان درباره 8 سال دفاع مقدس انجام داده‌اند، خاطرنشان کرد: در این تحقیق فرانسویان مبنا را وصیت‌نامه شهدای 17 تا 45 سال قرار داده‌اند و تجهیزات، دیپلماسی و تبلیغات و پشتیبانی بین‌المللی از هر دو طرف جنگ را مقایسه کرده‌اند که بیان شده به هیچ وجه تجهیزات ایران با عراق قابل مقایسه نیست.

وی تصریح کرد: هدف امریکا و شوروی این بود که انقلاب تغییر رفتار دهد و تبدیل به الگو نشود. این یک موضوع تاریخی است و دشمن همواره درصدد بوده و هست.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد: در تحقیق فرانسوی‌ها آمده است که سقوط صدام و حزب بعث عراق محصول دفاع مقدس بوده نه محصول نبرد با آمریکا.

شریف بیان کرد: وقتی امریکا مجسمه صدام را پایین کشید صدام هیچ جایگاهی در عراق نداشت. حمله به کویت نیز محصول همین ناکامی در جنگ با ایران بود که عدم پیروزی در جنگ با ایران عراق را وادار به حمله به کویت کرد.

وی با بیان اینکه 3 موضوع مشترک در وصیتنامه‌های شهدا است که رمز پیروزی ایران بوده است، خاطرنشان کرد: انگیزه معنوی و دینی و بنیان خانواده مذهبی و دینی، توصیه همه رزمندگان به پیروی از حرف رهبر مذهبی ایران و پیوند عمیق بین اقوام مختلف، 3 موضوع مشترک در وصیتنامه‌های شهدا است.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه تصریح کرد: و امروز می‌بینیم که که این 3 موضوع در دستور کار شبکه‌های ماهواره‌ای، خبری و تولید فیلم و مستند است.

شریف با اشاره به نقش مهم رزمندگان تبلیغات در دفاع مقدس گفت: تولیدات شما یکی از ابزار مهم در جریان ماندگاری و انتقال آرمان‌های 8 سال دفاع مقدس است.

وی با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه «ما با منطق اسلام را بر کره خاکی حاکم خواهیم کرد» ادامه داد: اکنون آرزو‌های ما از جمله آزادی حرمین شریف، آزادی شیعیان عراق و رسیدن به کربلا محقق شده است.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه بیان کرد: از بهره‌وری دوران دفاع مقدس فاصله گرفته‌ایم که البته یک بخش آن طبیعی است در آن زمان افکار عمومی تحت تأثیر جنگ و مشکلات آن بود و سطح توقع مردم نیز پایین بود، اما کاهش 6 برابری قابل قبول نیست.

شریف خاطرنشان کرد: دشمن سعی دارد با تبلیغات و تضعیف اقتصاد کشور مردم را دلسرد و ناامید کند.

وی تصریح کرد: امروز آمریکا در بدترین شرایط نظامی است و به غیر از عملیات روانی و رسانه‌ای چیزی ندارد.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه دشمن 90 درصد از خوراک عملیات تبلیغاتی و روانی‌اش را از ما می‌گیرد، گفت: در صندوق فرهنگیان اختلاسی صورت گرفته سیستم قضایی کشور هم خبری را متشر می‌کند و همین باعث بهم ریختن افکار عمومی می‌شود و بعد از آن هم گفته می‌شود به برخی از این صندوق وام داده شده است.addup.center