گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

جدال کریمی با استقلال برای رهایی از قعر جدول

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال با انجام دو بازی حساس در رشت و مشهد پیگیری می کند. دیروز در آغاز هفته پانزدهم یک بازی ددینی دردر ورزشگاه شهدای شهر قدس بین دو تیم پیکان و نساجی برگزار شد که شاگردان نکونام با گل دقیقه 87سه امتیاز شیرین را کسب کردند.

سرویس ورزشی جوان آنلاین - وحید صابری : هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال با انجام دو بازی حساس در رشت و مشهد پیگیری می کند. دیروز در آغاز هفته پانزدهم یک بازی ددینی دردر ورزشگاه شهدای شهر قدس بین دو تیم پیکان و نساجی برگزار شد که شاگردان نکونام با گل دقیقه 87سه امتیاز شیرین را کسب کردند.

‌در ادامه هفته پانزدهم امروز دو بازی برگزار می شود که در رشت از ساعت 15 در ورزشگاه سردار جنگل ، سپیدرود پذیرای تیم استقلال تهران خواهد بود.شاگردان علی کریمی که در چند هفته اخیر نتایج بهتری نیست به اوایل فصل کسب کردند در حال حاضر با 10 امتیاز در رتبه چهاردهم قرار دارند و در صورت پیروزی می تواند با یک پله صعود به رده سیزدهم برسند.بی شک حضور علی کریمی آن هم در ورزشگاه سردار جنگل می تواند به حساسیت این بازی بیافزاید. نوع بازی و همچنین آرامش نسبی که در تیم سپید رود شکل گرفته هواداران رشتی رشت را به آینده تیمشان امیدوار کرده است.

 اما در مقابل استقلال با 21 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و آرام و آرام در اندیشه رسیدن به صدر است. آبی‌های تهران بعد از سه بازی بدون برد، در دو مسابقه آخر خود به عنوان پیروز، زمین بازی را ترک کردند. به هر حال و شفر خوب می داند امروز بازی سختی پیش رو دارد و در اگر نتاوند امتیاز لازم را کسب قطعا از کورس قهرمانی عقب می ماند.

در دیگر بازی امروز در هفته پانزدهم، پدیده در ورزشگاه خانگی اش میزبان تیم ماشین سازی تبریز است.ماشین سازی در دو بازی اخیرش بسیار خوب بازی کرده و مقابل سپاهان به تساوی رسید و برابر پرسپولیس هم دقیقه 93 گل خورد. درمقابل پدیده تیمی که هنوز حواشی مالی زیادی در اطراف تیمش دارد اما توانسته مقتدرانه در صدر جدول بایستد و احتمالا می تواند قهرمان نیم فصل شود.

 اما دیروز در آغاز هفته پانزدهم ، تیم‌های پیکان و نساجی مازندران در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند که این بازی با گل دقایق پایانی با برتری یک بر صفر به سود نساجی خاتمه یافت. در این بازی سجاد عاشوری در دقیقه 87 توانست گل 3 امتیازی برای نساجی به ثمر برساند.در حال حاضر نساجی با این برد 16 امتیازی شد که فعلا به دلیل تفاضل گل در رده نهم جای گرفته است. اما این باخت پیکان که پنجمین باخت مجید جلالی محسوب می شود ، پیکان را همچنان با 16 امتیاز در رده هشتم قرار داده است.

 addup.center