گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری گردشگری

ساخت مجتمع گردشگری در تلاقی دریا و کویر / این نقطه بکر است؛ «درک» را به درک نفرستید - توریسم آنلاین

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار گردشگری

کلنگ مجتمع گردشگری «درک» کنارک با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان محلی و گروه های مختلف مردم به زمین زده شد. چمدان: مجموعه گردشگری روستای درک در زمینی به مساحت 17 هزار مترمربع با زیربنای hellip

کلنگ مجتمع گردشگری «درک» کنارک با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان محلی و گروه های مختلف مردم به زمین زده شد.

چمدان: مجموعه گردشگری روستای درک در زمینی به مساحت 17 هزار مترمربع با زیربنای 10 هزار مترمربع در مدت 2 سال اجرا می‌شود.

این طرح شامل مجموعه اقامتی، تفریحی، ورزشی، پذیرایی، واحدهای مسکونی بومگردی، تفریحات دریایی و سرگرمی است.

برای این پروژه گردشگری 54 میلیارد ریال از طرف بخش خصوصی هزینه می‌شود و فاز نخست آن تا قبل از پایان سالجاری تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

«درک» از نقاط بکر و رویایی است که تلاقی دریا و کویر آن را به بهشت سیستان و بلوچستان تبدیل کرده است. هر چند در سال‌های اخیر سفر به «درک» افزایش یافته اما با توسعه بوم‌گردی و ارائه غذاهای بومی این منطقه همچنان بکر و بهشتی باقیمانده است.

حال این نگرانی وجود دارد که پروژه مجتمع گردشگری در «درک» که توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کلنگ آن به زمین زده شد این نقطه رویایی را از بکر بودن دور کند.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

آمریکا تهدید مستقیم گردشگری ایران را آغاز کرد
لینک کوتاه:
http://www.tourismonline.co/?p=52252
برچسب ها
تلاقی دریا و کویر درک سازمان میراث فرهنگی سفردرک سیستان و بلوچستان مجتمع گردشگری درک
منبع: توریسم