گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سبک زندگی

فاحشه های حیوانی ..... حقایق جنسی جالب

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سبک زندگی

برقراری رابطه جنسی با همه نکات جالب توجهش تنها در میان انسان ها رواج ندارد؛ مثلا آیا می دانستید دلفین ها و پنگوئن ها در میان انواع حیوانات به باج ده جنسی معروف هستند؟؟؟ اگر به دنبال کشف حقایق جنسی باور نکردنی هستید، با ما همراه باشید.

به گزارش تلکسیران، اغلب روانشناسان و مشاوران خانواده و ازدواج بر این باور هستند که رابطه جنسی بین زوجین مهمترین عامل داشتن یک رابطه عاشقانه و رومانتیک است. رابطه جنسی یکی از انواع روابطی است که زوجین آن را تنها با همسر خود تجربه می کنند و نشان دهنده نوعی صمیمیت و علاقه شدید بین آن هاست. داشتن رابطه جنسی به صورت مداوم اثرات بسیاری بر سلامت جسمی و روانی زنان و مردان دارد. تحقیقات علمی بسیاری در خصوص مزایای رابطه جنسی برشمرده شده است که از میان آن ها می توان به کاهش میزان استرس، کاهش خطر ابتلا به سرطان (خصوصا سرطان پروستات در مردان)، تسکین درد، افزایش کیفیت خواب، کمک به سلامت پوست و... اشاره نمود.

حقایق جنسی باور نکردنی

یک مرد عادی با سبک زندگی معمولی در طول حیات و روابط جنسی خود حدود 17 لیتر آب منی از خود خارج می کند که شامل بیش از 500.000.000.000 (پانصد میلیارد) اسپرم می باشد.

زوج های کشور یونان با 138 نوبت رابطه جنسی در سال رکورد دار بیشترین و زوج های کشور ژاپن با تنها 45 بار رابطه جنسی در طول سال، رکورد دار کمترین میزان رابطه جنسی در جهان می باشند!

برای این که یک آلت مردانه به اندازه نرمال به حالت نعوظ در بیاید، تنها به 2 قاشق غذا خوری خون نیاز است.

حقایق جنسی جالب

میزان خون لازم برای بزرگ شدن آلت مردانه و نعوظ

به طور میانگین، زن ها حدود 20 ثانیه در حالت ارگاسم باقی می مانند. در حالی که حالت اوج ارضای جنسی مردان (انزال) به طور متوسط تنها 6 ثانیه طول می کشد!

در حین برقراری رابطه جنسی، علاوه بر اندام های جنسی و سینه ها، قسمت های دورنی بینی نیز متورم می شوند!

تعداد تخمک لازم برای این که جمعیتی معادل جمعیت کل کره زمین متولد شوند، در یک عدد تخم مرغ جا می گیرند!

اندازه تخمک زنان

تعداد اسپرم لازم برای این که جمعیتی معادل جمعیت کل کرده زمین متولد شوند، در یک کپسول آسپیرین جا می گیرند!

قرص آسپیرین - ابعاد اسپرم مردان

برخی از زنان در همگام زایمان طبیعی احساسی شبیه به ارگاسم را تجربه می کنند که ناشی از تلاش مغز برای کاهش درد زایمان می باشد.

مراکز نگهداری از اسپرم مردان، اسپرم را در دمای منفی 197 درجه سانتیگراد نگهداری می کنند. در این دما اسپرم ها بدون تغییر در ساختار داخلی به سرعت فریز می شوند.

روسپیگری جنسی پنگوئن ها

رابطه جنسی حیوانات

علاوه بر انسان ها و نوعی شامپانزه به نام بونوبوس، دلفین ها تنها موجوداتی هستند که صرفا جهت لذت بردن اقدام به برقراری رابطه جنسی می کنند.

 رابطه جنسی دلفین ها

برخلاف بهانه هایی که بسیاری از افراد برای فرار کردن از رابطه جنسی عنوان می کنند، رابطه جنسی باعث رفع سردرد و کاهش فشار روانی و استرس می شود.

مطالعات آماری در کشورهای غربی نشان می دهد 85% از مردانی که حین برقراری رابطه جنسی دچار حمله و ایست قلبی شده اند، در حال خیانت به همسران خود بوده اند!

زمانی که یک مرد به حالت انزال می رسد، اولین اسپرم ها با سرعتی در حدود 45 کیلومتر در ساعت از بدن او خارج می شود. جهت مقایسه می توانید نگاهی به رکورد سریعترین استارت دو صدمتر جهان بیندازید که 44.2 کیلومتر بر ساعت می باشد.

یک قاشق غذاخوری اسپرم حدود 5 کالری انرژی دارد. این در حالی است که نیم ساعت رابطه جنسی پرانرژی، حدودا 100 الی 200 کالری انرژی می سوزاند.

میوه آووکادو قدرت تحریک جنسی بسیار زیادی دارد، به حدی که در برخی از تمدن های قدیمی استفاده از آن برای دختران و پسران باکره ممنوع بوده است.

شکلات حاوی ماده ای با نام فنیل اتیلامین (phenyl ethylamine) است که تاثیری مشابه مواد شیمیایی که باعث تحریک فرد در زمان رابطه جنسی و یا عاشق شدن می شوند می باشد.

محققان زیست شناسی بارها مشاهده کرده اند که پنگوئن های ماده زمانی که تصمیم به ساخت آشیانه برای بچه های خود دارند، در قبال دریافت سنگ ریزه از سایر نرهای قبلیه که شریک جنسی اصلی آنها نیستند، اقدام به برقراری رابطه جنسی با آنها می کنند.

رابطه جنسی و  روسپیگری در پنگوئن ها

محققان یکی از دانشگاه های ایالات متحده در تلاش بودند که متوجه شوند زمانی که زوجین کاملا برای برقراری رابطه جنسی تحریک شده اند، در مغز آن ها چه می گذرد. آن ها با استفاده از تصویر برداری MRI از مغز زنان و مردان تحریک شده برای رابطه جنسی متوجه شدند که بسیاری از اندام های جنسی از قبلی نوک سینه، نقطه جی، کلیتوریس، و نوک آلت تناسلی، به طور مستقیم باعث تحریک شدن و فعالیت شدید بخش هایی از مغز می شوند که موجب احساس لذت در فرد می شد. در خلال جنگ جهانی اول، سازمان اطلاعات و امنیت انگلیس (MI6) از آب منی به عنوان نوعی جوهر نامرئی و نامحسوس استفاده می کردند. آن ها بعد از رفع بوی بد و نامطبوع این کاغذها و بعد از خشک شدن، استفاده از این جوهر مخصوص را متوقف کردند!

مأخذ: نی نی بانaddup.center