گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سبک زندگی

طب سنتی...... جادوی جنسی اسپرم آقایان

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سبک زندگی

درمان ناباروری در مردان و تقویت اسپرم راهکارهای زیادی دارد؛ یکی از آنها استفاده از گیاهان دارویی و تغذیه با طب سنتی است که در ادامه به آن می پردازیم.

به گزارش تلکسیران، یکی از علت‌های ناباروری در مردان، کم بودن تعداد اسپرم‌های آنان است. البته اگر کاهش تعداد اسپرم‌ها به‌ علت مشکلات هورمونی اتفاق افتاده باشد، ممکن است علائم دیگری مثل اختلال در عملکرد جنسی مشاهده شوند. وضعیت نامطلوب سلامتی، استرس یا اختلال اضطرابی نیز می‌توانند در کاهش تعداد اسپرم‌ها نقش داشته باشند. در هر صورت، مردانی که می‌خواهند تعداد اسپرم‌های خودشان را افزایش دهند، می‌توانند از گیاهان ویژه‌ای برای این کار استفاده کنند.

طب سنتی...... جادوی جنسی اسپرم آقایان

گیاه ماکا

گیاه ماکا، یکی از گیاهانی است که حجم مایع منی را افزایش می‌دهد و برای قرن‌ها در کشور پرو مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این گیاه دارای توانایی‌های خاصی است: تعداد، کیفیت و تحرک اسپرم‌ها را افزایش می‌دهد و حجم مایع منی را بیشتر می‌کند. ماکا حتی توانایی باروری در زنان را نیز تقویت می‌کند. استفاده از ماکای زرد به نتایج محدودی منجر می‌شود، درحالی که ماکای سیاه دارای بهترین تأثیر است و ماکای قرمز هیچ تأثیری ندارد.

علف هرز بزشاخی

علف هرز بزشاخی، گیاه دیگری است که حجم اسپرم را افزایش می‌دهد، توانایی خاصی در افزایش سطح تستوسترون دارد و اعصاب حسی مردان را به‌خوبی تحریک می‌کند؛ به همین دلیل است که به‌عنوان یکی از گیاهان تقویت‌کننده غریزه جنسی شناخته می‌شود. این گیاه به‌طور سنتی برای درمان ناتوانی جنسی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. یکی از مطالعات منتشرشده در سال ۲۰۱۰ میلادی نشان داد که استفاده از علف هرز بزشاخی با اثرات مثبتی بر عملکرد جنسی موش‌های نر همراه بوده است

مأخذ: نی نی بانaddup.center