گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سبک زندگی

اخبار زیبایی خانم ها: چاق شدن صورت با راهکارهای طبیعی

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سبک زندگی

صورتم لاغر شده؟ خیلی زشت شدم نه؟؟؟ به نظرت بوتاکس کنم؟؟؟ شاید شما هم نمونه این سوال ها را از زبان بسیاری از خانم ها شنیده باشید؛ اصولا زیبایی از موضوعاتی است که برای اکثر خانم ها اهمیت دارد. لاغر شدن صورت در خانم ها ممکن است بر اثر تغذیه ناسالم یا کم آبی بدن یا ورزش های غیر اصولی اتفاق بیفتد اما این مسأله کاملا طبیعی و قابل درمان است و جای نگرانی ندارد.

به گزارش تلکسیران، بسیاری از ما با کوچک ترین تغییر در برنامه و رژیم غذایی مان با لاغری صورت رو به رو می شویم، به طور کلی لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد.کافی است تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن جذابیت و زیبایی صورتمان را از دست بدهیم و صورتمان لاغر شود.

تزریق ژل و بوتاکس

در طب مدرن شیوه هایی مثل تزریق ژل و بوتاکس برای چاق شدن صورت وجود دارد اما ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از این شیوه های مضر و پرداخت هزینه های هنگفت، به توصیه درمانگران طب سنتی و نسخه های گیاهی و طبیعی آنها عمل کنید تا بدون عارضه و نگرانی صورت پر و زیبایی داشته باشید.

راهکارهای طبیعی چاق شدن صورتنوشیدن آب

نوشیدن آب در طول روز باید انجام شود. آب اثر معجزه گری روی پوست و چاقی صورت دارد، به ویژه در شرایطی که مشغول تمرینات ورزشی و بدنسازی هستید. مردان و زنانی که به طور منظم ورزش می کنند، با لاغری صورت مواجه می شوند و بعد از مدتی احساس می کنند که زیبایی اولیه صورتشان از بین رفته است. نوشیدن مقدار مناسب آب به این افراد کمک می کند، آب میان بافتی سلول های صورت تأمین شود و به این ترتیب به چاق تر شدن صورت و پرحجم شدن عضلات آن کمک کند.

تغذیه

میوه ها و سبزیجات سرشار از فیبر بوده و باعث آبرسانی بهتر به سلول های پوستی صورت می شوند، همچنین با خوردن میوه ها شما احساس سیری می کنید و کمتر سراغ تنقلات و مواد غذایی خشک مانند انواع فست فودها می روید.

مصرف هویج

هویج یکی از بهترین میوه های کم کالری و آبرسان است که می توانید در طول روز آن را در میان وعده های غذایی تان مصرف کنید. این روند را تا یک هفته ادامه دهید تا بتوانید از این روش برای آبرسانی بهتر به سلول های پوستی صورتتان بهره بگیرید.

سالاد کاهو و جوانه گندم

در وعده های غذایی به ویژه وعده شام، سالاد کاهو و جوانه گندم بگنجانید و تأثیر آن را بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن ببینید .

جوانه گندم با داشتن ویتامین E  و ویتامین های  B تأثیر زیادی در آبرسانی و افزایش آب میان بافتی دارد. همچنین می توانید پودر تهیه شده از جوانه گندم را با ماست ترکیب کنید و بعد از خوردن یک وعده غذایی 2 قاشق از آن را بخورید. اگر می خواهید تنها صورتتان چاق شود، به خوردن حداکثر 2 قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی اکتفا کنید؛ زیرا خوردن بیش از حد آن موجب چاقی می شود.

آجیل های موثر در چاقی صورت

مصرف مغزهای روغنی یکی از بهترین روش ها برای پرتر به نظر رسیدن عضلات صورت است.گنجاندن چهار مغز به برنامه و رژیم غذایی یکی از روش های بی عارضه و طبیعی برای پر کردن صورت است.

مأخذ: beytoote.comaddup.center