گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

سردار سه‌دهی: از نظر تولید تجهیزات نظامی در جهان بیست و سوم هستیم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز توان ساخت زیر دریایی ، ناو، جنگنده‌های پیشرفته و پرنده‌های بدون سرنشین را داریم، گفت:از نظر تولید تجهیزات نظامی در جهان بیست و سوم هستیم.
- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیمُ سردار عباس سه دهی، رئیس دفتر ارتباطات نیرو های مسلح، در آیین رونمایی از کتب اندیشه دفاعی فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) در ارتش، در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی موجب تجدیدنظر راجع به اندیشه دینی در جهان شد. قبل از انقلاب اسلامی، دین به معنی یک نهاد و عاملی برای کارکرد موثر، روحیه بخش و ثمربخش شناخته نمی شد.

رئیس دفتر ارتباطات نیرو های مسلح با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی، در بلوک غرب و شرق دین را از زندگی انسانی کنار گذاشته بودند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ادیان مختلف را احیا کرد. نه فقط اسلام بلکه مسیحیت و دین یهود هم احیا شدند. همه فهمیدند که دین دارای کارکرد حیات بخش و سعادت بخش است.

وی با اشاره به تاثیر انقلاب اسلامی بر باور کشورهای بلوک غرب و شرق، افزود: از 40 سال گذشته تا کنون، هیچ سیاست مداری در مقام نفی دین برنخواسته است. همه تلاش می کنند به دین و مذهب گره بخورند. در آمریکا هم کسی وابستگی به دین را نفی نمی کند.

سردار سه دهی تاکید کرد: احیای دین توسط انقلاب اسلامی، موجب تحول در زندگی بشری و همچنین تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شده است.

رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح، امنیت را بدون معنویت و ایمان امکان& پذیر ندانست و گفت: نظام جمهوری اسلامیِ ولایت مدار و مردم سالار دینی، توانست دین را به زندگی بشری بازگرداند و با درایت ولی فقیه، موجب ترویج رویکرد مردم سالاری دینی شود.

وی با بیان اینکه با رویکرد ولی فقیه، جمهوری اسلامی به قدرت، اقتدار و امنیت بسیار بالایی رسیده است، افزود: کمتر کسی در دنیای غرب، نامی از اقتدار ایران نمی برد. شرف، حیثیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی، مرهون رهبری ولی فقیه است.

سردار سه دهی با اشاره به دستاوردهای دفاعی نظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: اندیشه ولی فقیه در 40 سال گذشته ما را به نقطه ای رسانده که بنابر گزارش سازمان های مطالعاتی، از نظر ساخت و تولید تجهیزات نظامی در جهان بیست و سوم هستیم. این اتفاق در حالی رخ داده که به قول آمریکایی ها ما زیر تحریم های فلح کننده هستیم اما بعد از چهار دهه، قدرت اول موشکی منطقه شده ایم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پیشرفت های دفاعی کشور در حوزه های دیگر نیز بسیار قابل توجه بوده است. امروز توان ساخت زیر دریایی ، ناو ، جنگنده های پیشرفته مانند کوثر، بالگرد، پرنده های بدون سرنشین و تجهیزات زرهی را داریم و همه این دستاوردها به برکت انقلاب اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم


addup.center