گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

کریمی قدوسی از توضیحات زنگنه درباره برندینگ بنزین قانع نشد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی جزئیات جلسه عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
- اخبار سیاسی -

کوروش کرم‌پور حقیقی عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، در تشریح جلسه عصر امروز (سه‌شنبه 13 آذر) این کمیسیون گفت: بررسی سوال چند تن از نمایندگان از بیژن زنگنه وزیر نفت در دستورکار امروز کمیسیون قرار داشت.

وی با بیان اینکه در این جلسه 2 سوال احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم از وزیر نفت مطرح شد، افزود: آقای زنگنه توضیحات لازم را ارائه داد و مقرر شد با حضور کارشناسان حوزه نفت و آقای امیرآبادی بررسیهای تخصصی بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

ارجاع پرونده مسکن مهر به کمیسیون برنامه بودجه مجلس
وزیر کشور به کمیسیون شوراها نرفت

 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی تصریح کرد: همچنین در این جلسه سوال آقای رحیمی درباره گاز‌رسانی از وزیر نفت مطرح شد که در این باره نیز آقای رحیمی به وزیر فرصت دادند تا اقداماتی در این زمینه انجام شود تا پس از آن درباره قانع یا عدم قانع شدن تصمیم بگیرد.

کرم‌پور با بیان اینکه در این جلسه 2 سوال جواد کریمی قدوسی نیز مطرح شد، گفت: سوال اول وی از وزیر درباره برندینگ بنزین بود که وی از توضیحات وزیر قانع نشد و مقرر شد تا سوال برای بررسی در صحن علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شود.

نماینده فیروزآباد در مجلس اظهار داشت: در مورد سوال دوم کریمی قدوسی ، وزیر نفت عنوان کرد که پاسخ این سوال را فقط در صحن علنی مجلس خواهم داد.

انتهای‌پیام/

منبع: تسنیم


addup.center