گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

اعطای 10 روز مرخصی به سربازان خوزستانی پایگاه آموزشی قیام ارتش- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از پایگاه آموزشی قیام، به سربازان خوزستانی این پایگاه 10 مرخصی اعطا کرد.
- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در پایگاه قیام در استان قم، علاوه بر بازدید از مراکز آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روند ساخت و تجهیز مرکز آموزش وظیفه را نیز بررسی کرد.

رژه تمرینی جنگنده های ارتش برفراز آسمان تهران
امیر واحدی: ارسال 350 تن اقلام امدادی به مناطق سیل زده توسط نهاجا

وی در ادامه به دیدار چهره به چهره با دانشجویان خلبانی نشست و به گفت و گو با آن ها پرداخت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش همچنین به محض اطلاع از حضور سربازان مقیم خوزستان در این پادگان، به دلجویی از آنان به خاطر جاری شدن سیل در این استان و مختل شدن زندگی عادی مردم و ترک خانه و کاشانه به جهت تامین محیط امن در هنگام آب گرفتگی پرداخت.

امیر سرتیپ خلبان در دیدار با سربازان اهل خوزستان گفت: خوزستان عزیز و قهرمان، امروز صحنه همدلی و یکپارچگی همه آحاد و نهادهای نظامی، دولتی و گروه های جهادی شده است. این اتفاق نشان می دهد که درد و گرفتاری هموطنان مان در سیل اخیر را، درد و گرفتاری خودمان می دانیم. ما مکلفیم تا بازسازی کامل مناطق سیل زده و استقرار مجدد هموطنان مان در محل زندگی خود، کنارشان بایستیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن اعطای ده روز مرخصی و ابلاغ دستور پرداخت هزینه سفر سربازان خوزستانی به محل زندگی خود، خاطرنشان کرد: حضور در کنار خانواده و کمک به همشهریان تان را مثل خدمت در قرارگاه سربازی مقدس بدانید و پیام همدردی و همراهی ما را به خانواده های محترم تان ابلاغ کنید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم


addup.center