گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری استان

ایستگاه همه واقف باشیم در بقاع متبرکه سربیشه راه‌اندازی می‌شود

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار استان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سربیشه با بیان اینکه در این شهرستان 784 رقبه و یک‌صد و 89 مسجد ثبت شده در سامانه دارد گفت: شهرستان سربیشه دارای 570 موقوفه است که قرار است ایستگاه همه واقف باشیم در بقاع متبرکه شهرستان راه‌اندازی شود.
>

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علی امینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همایش یاوران وقف یکی از برنامه‌هایی است که در هفته وقف در 29 آبان ماه در سربیشه برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه شهرستان سربیشه دارای 570 موقوفه و 784 رقبه است افزود: در هفته وقف دو باب سوییت و دفتر و مرکز امور فرهنگی قرآنی در آستانه مبارکه بی‌بی زینب خاتون (س) سربیشه افتتاح می‌شود. 

رئیس اداره امور اوقاف و امور خیریه شهرستان سربیشه گفت: شهرستان سربیشه 7 بقعه متبرکه دارد و در این هفته دیدار با خانواده‌های شهدا در تاریخ اول آذرماه با حضور مسئولان در سربیشه برگزار می‌شود. 

امینی با بیان اینکه امسال در شهرستان تنها یک وقف جدید داشته‌ایم افزود: یکصد و 89 مسجد این شهرستان در سامانه ثبت شده و روز سه شنبه 30 آبان مصاحبه تصویری در خصوص معرفی موقوفات مرتبط با نیازمندی‌های جامعه در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) سربیشه در دستور کار قرار دارد. 

وی از برگزاری یاوران وقف در شهرستان سربیشه خبر داد و افزود: ویژه برنامه‌های شهادت امام رضا(ع) در آستانه بقعه بی‌بی زینب خاتون و مسجد حضرت ابوالفضل (ع) سربیشه با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود. 

رئیس اداره امور اوقاف و امور خیریه شهرستان سربیشه با بیان اینکه ایستگاه همه واقف باشیم در سطح بقاع متبرکه شهرستان سربیشه برپا می‌شود اظهار داشت: زنگ انشاء با موضوع وقف، ایستگاه سلامت، برگزاری نشست‌های صنفی با مربیان قرآنی از دیگر برنامه‌ها است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم


addup.center