_  

زمان واریز یارانه دی ماه مشخص شد

در حالی که قرار است با توجه به کاهش بودجه هدفمندی یارانه در سال آینده، 9 میلیون نفر از لیست دریافت یارانه حذف شوند که پیش بینی می شود هشتاد و سومین مرحله یارانه نقدی در بامداد 26 دی ماه واریز می شود.هشت
زمان واریز یارانه دی ماه مشخص شد

به گزارش تحلیل ایران به نقل از میزان، در حال حاضر بیش از ۷۶ میلیون نفر یارانه دریافت می کنند که با وجود کاهش بودجه این قسمت در سال آینده نیمی ازاین افراد از گردونه حذف خواهند شد و طبیعتا هنگامی که درآمد دولت از رقم ۴۸ هزار میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه ها به ۳۷ هزار میلیارد تومان کاهش می‌یابد.

 

براین اساس می توان پیش بینی کرد که از میان ۷۶ میلیون نفر تنها ۶۷ میلیون نفر یارانه دریافت خواهند کرد و مابقی از لیست دریافت حذف می شوند تا درآمد و هزینه این بخش صرف امور دیگر چون اشتغال و سلامت دهک های پایین شود.پیش‌بینی می‌شود هشتاد و سومین مرحله یارانه نقدی بامداد سه شنبه ۲۶ دی ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد. لازم به ذکر است که مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه‌های گذشته ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.گفتنی است، حال با توجه به برنامه ریزی دولت برای حذف یارانه ۹ میلیون نفر باید منتظر ماند و دید دولت از چه روش صحیحی قصد حذف دهک های پردرآمد از گردونه را دارد؟

هیات دولت آیین نامه اجرایی پرداخت یارانه های سال 97راتصویب کرد

آیین نامه اجرایی مربوط به پرداخت های نقدی و غیرنقدی یارانه های سال 1397 در هیات وزیران تصویب شد.

به گزارش تحلیل ایران،هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، آیین نامه اجرایی مربوط به پرداخت های نقدی و غیرنقدی یارانه ها در سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد.

 

دولت این آیین نامه را در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و با هدف تحقق عدالت، کاهش فقر مطلق و توسعه بهداشت و سلامت مردم و همچنین پرداخت یارانه نقدی به خانوارهای نیازمند به تصویب رساند.

 

تا لحظه انتشار این خبر هیچ جزییاتی از این مصوبه دولت منتشر نشده است.

علت رشد یک‌باره‌ی قیمت‌ها در بورس تهران

تصمیم دولت و بانک مرکزی مبنی‌بر انجام معاملات روی گواهی‌های ثبت سفارش برای معاملات ارزی و به‌وجود آمدن نرخ سوم ارز بعد از نرخ ارز نیما و نرخ ارز آزاد، به افزایش قیمت دلار دامن زده است.

به گزارش تحلیل ایران،فردین آقابزرگی  درباره علت رشد یکباره قیمت‌ها در بورس تهران، اظهار کرد: افزایش قیمت دلار در بازار غیر رسمی سبب افزایش درآمد شرکت‌های صادرات محور می‌شود و از آنجایی که تعداد زیادی از شرکت‌های بورسی صادرات محور هستند لذا این موضوع یکی از دلایل رشد شاخص بازار سرمایه است.وی ادامه داد: در وضعیت معاملاتی فعلی، بورس از نظر بازدهی به نقطه صفر سال رسیده و از سایر بازارها از لحاظ سوددهی عقب‌تر است.

 

این کارشناس بازار سرمایه اضافه کرد: شاید یکی از دلایل رشد معاملات بورس این باشد که انگیزه فعالان بازار برای نگهداری وجه نقد و اوراق درآمد ثابت کم شده؛ چرا که شرایط خاص اقتصادی که خواسته یا ناخواسته به وجود آمده باعث شده عمده تحلیل‌ها براساس این شرایط صورت پذیرد. اگر همچنان افزایش نرخ ارزهای خارجی در بازار ادامه یابد انتظار می‌رود نقدینگی در بازار سهام به حرکت درآید.

 

وی ادامه داد: مصوبه وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص قابلیت انجام معاملات بر ثبت سفارش‌های ارزی، یک قیمت توافقی در بازار ارز به وجود می‌آورد و نرخ ارز برای صادرکننده و واردکننده بیشتر می‌شود و این یعنی یک بازار سومی برای ارز به وجود می‌آید که در رشد دماسنج بازار سرمایه تاثیرگذار است.این کارشناس بازار سرمایه افزود: ایجاد نرخ سوم برای ارز به این معنی است که نرخ دلار در بازار غیر رسمی از ۴۲۰۰ تومان بالاتر می‌رود و در نتیجه شاخص بازار سهام تقویت خواهد شد.

 

در آخرین روز معاملاتی بورس تهران در هفته ای که گذشت و همچنین یکشنبه هفته جاری قیمت سهم ها در اکثر گروه ها با افزایش رو به رو و این موضوع سبب شد که شاخص کل بازده نقدی و قیمتی به یکباره رشد فزاینده ای داشته باشد و از کانال ۱۰۲ هزار واحدی عبور کند.سودآوری بسیاری از شرکت ها در بورس تهران به قیمت دلار وابسته است و اگر قیمت دلار افزایش یابد شرکت های صادرات محور با افزایش درآمد مواجه  و این موضوع سبب شناسایی سود توسط این شرکت ها و در نتیجه افزایش قیمت سهم آن ها می شود.

 

همچنین صحبت‌های  رئیس سازمان توسعه تجارت در نشست خبری که اخیرا برگزار شده حاکی از آن است که بازار جدید ارزی ایجاد می‌شود که بر مبنای آن بخشی از صادرکنندگان می‌توانند اظهارنامه‌های صادراتی را با نرخ توافقی به واردکنندگان بفروشند. بر این اساس، بازار جدیدی برای صادرکنندگان کالا با پایه غیرنفتی ایجاد شده و آنها ملزم به ارائه ارز به چرخه اقتصاد از طریق سامانه نیما نیستند، بلکه اظهارنامه صادراتی صادرکننده می‌تواند برای واردات اقلام خاصی که قرار است به زودی اعلام شود، مورد استفاده قرار گیرد.

درخواست مجدد ترامپ برای تعلیق رزمایش‌های آمریکا و کره‌جنوبی

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا مجددا با درخواست برای متوقف شدن مانورهای نظامی مشترک آمریکا – کره‌ جنوبی گفت برگزاری این مانورهای نظامی باعث می‌شودتصویری بدازآمریکا درمذاکرات باکره شمالی نشان داده شود.

به گزارش تحلیل ایران،دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا اخیرا در پی دیدار تاریخی‌اش با کیم جون اون، رهبر کره شمالی خواهان آن شد که مانورهای نظامی مشترک سئول و واشنگتن متوقف شود. با این حال این برنامه‌های او باعث ناخرسندی پنتاگون و هم‌پیمانان منطقه‌ای آمریکا شده است.ترامپ در توئیتی نوشت: متوقف کردن برگزاری رزمایش‌ها در زمان مذاکرات درخواست من بود چون این رزمایش‌ها بسیار پرهزینه هستند و مذاکراتی که با حسن نیت همراه است، آمریکا را بد نشان می‌دهد.

 

ترامپ همچنین گفت که این رزمایش‌ها نسبتا تحریک آمیز هستند.با این حال ترامپ خاطر نشان کرد که این رزمایش‌ها تنها به حال تعلیق درمی‌آیند نه اینکه به کلی برگزاری آنها لغو شود و این به واشنگتن این فرصت را می‌دهد که در صورتی که مذاکرات مربوط به خلع سلاح کره شمالی فروبپاشد، فورا آنها را از سربگیرد .با این حال ترامپ اظهار امیدواری کرد که این مذاکرات درنهایت به موفقیت بینجامند.

 

به نظر می‌رسد که این برنامه ترامپ هم راستا با نقشه راهی باشد که ابتدا از سوی روسیه و چین در چن ماه پیش برای حل مناقشه مربوط به کره شمالی پیشنهاد شد.این طرح در سپتامبر ۲۰۱۷ از سوی مسکو و چین تحت عنوان توقف دوگانه ارائه شد؛ چراکه در آن زمان وضعیت در شبه جزیره کره به شدت بد بود و در این طرح گفته شده بود که کره شمالی برنامه‌های موشکی و هسته‌ای خود را در ازای متوقف شدن رزمایش‌های نظامی آمریکا و کره‌ جنوبی در منطقه متوقف کند.

 

پیونگ یانگ که پیش از این بارها این رزمایش‌ها را یک اقدام تحریک آمیز خوانده از چنین اقدامی استقبال می‌کند.با این حال مقام‌های ارتش آمریکا و هم‌پیمانان این کشور در منطقه نظر مساعدی نسبت به چنین تصمیمی ندارند.بعد از اعلام برنامه‌های ترامپ برای معلق کردن این رزمایش‌ها دانا وایت، سخنگوی کاخ سفید در مصاحبه‌ای با شبکه سی‌ان‌ان گفت که با جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا درباره این موضوع مشورت شده است و او از شنیدن این تصمیم ترامپ شگفت زده نشد.

حمله هوایی آمریکا به مواضع ارتش سوریه درشرق این کشوروواکنش پنتاگون

هواپیماهای متجاوز ائتلاف آمریکایی ضد داعش در ادامه تعدی از چارچوب شورای امنیت یکی از مواضع ارتش سوریه در حومه جنوب شرقی دیرالزور واقع در شرق این کشور را بمباران کردند که طی آن تعدادی کشته و زخمی شدند.

به گزارش تحلیل ایران،یک منبع نظامی سوری به این خبرگزاری گفت: ائتلاف آمریکایی به یکی از مقرهای نظامی ارتش سوریه در شهرک الهری در جنوب شرق بوکمال حمله هوایی کرد که طی آن تعداد قابل توجهی کشته و زخمی بر جای گذاشت.در این راستا یک مقام در ائتلاف هم‌پیمانان سوریه به رویترز گفت: پهپادهای ناشناخته که احتمالا آمریکایی بودند محل استقرار نیروهای عراقی حشد شعبی را بین بوکمال و التنف و همچنین مواضع ارتش سوریه را هدف گرفتند.

 

این در حالی است که پنتاگون از زبان آدریان رانکین گالوی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا امروز (دوشنبه) اطلاعات منتشر شده را که اشاره به حمله ائتلاف آمریکایی به یکی از مقرهای ارتش سوریه در منطقه بوکمال دارند، تکذیب کرد.گالوی ادعا کرد:‌ این حمله کار آمریکا یا ائتلاف ضد داعش نبود.سخنگوی فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه نیز به رویترز مدعی شد، هیچ یک از نیروهای ائتلاف ضد داعش حمله‌ای در نزدیکی بوکمال نداشته‌اند.نیروهای آمریکایی در جنوب غرب بوکمال در صحرای سوریه در نزدیکی مرزهای مشترک این کشور با اردن و عراق مستقر هستند.

 

این تجاوز جدید ائتلاف بین‌المللی به اصطلاح ضد داعش سه روز بعد از آزادسازی جاده حقل الورد، المعیزله و الطماح تا منطقه فیضه ابن موینع در محوری به طول ۴۰ کیلومتر توسط ارتش سوریه و پاکسازی این منطقه از مین و مواد انفجاری به جا مانده داعش در مساحت ۲۰۰۰ کیلومتری در بادیه غربی المیادین انجام گرفت.ائتلاف آمریکایی عمدا دست به حملاتی علیه مواضع ارتش سوریه در راستای تلاش مذبوحانه برای بالا بردن روحیه از بین رفته تروریست‌ها در مقابل پیشروی ارتش می‌زند.واشنگتن هم‌چنین انواع حمایت‌ها را از داعش برای ادامه حضورش به منظور بهره‌برداری از مقاصد خود در سوریه صورت می‌دهد.

والیبال ایران با شکست برابر آمریکا از صعود به دور نهایی بازماند

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدارش در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال 2018 با نتیجه سه بر صفر برابر آمریکا شکست خورد تا شانس صعود به دور نهایی را از دست بدهد.

به گزارش تحلیل ایران،تیم ملی والیبال ایران در سومین و آخرین دیدارش در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ از ساعت ۳ بامداد دوشنبه (۲۸ خرداد) در هافمن استیت شهر شیکاگو مهمان تیم ملی آمریکا بود که در پایان با ترکیبی کاملا جوان‌شده که برای نخستین‌بار در کنار هم قرار می­‌گرفتند، برابر میزبانش کاری از پیش نبرد و در حالی که سعید معروف را از ابتدا در ترکیب نداشت، با نتیجه سه بر صفر شکست خورد تا با همان چهار پیروزی و ۱۳ امتیاز به رده سیزدهم سقوط کند.

 

تیم ملی والیبال ایران با قبول هشتمین شکستش و با توجه به شرایط جدول، پیش از آغاز دیدار­های هفته پنچم و به میزبانی تهران، شانس صعود به دور نهایی را از دست داد و در سه بازی هفته آینده در سالن آزادی می­‌تواند جایگاهش در جدول را بهبود ببخشد.در این دیدار که آخرین بازی هفته چهارم رقابت­‌ها نیز بود، شاگردان جان اسپرا ست­‌های بازی را با امتیاز­های ۲۹-۲۷، ۲۵-۲۰ و ۲۶-۲۴ به سود خود به پایان بردند تا با ۱۰ پیروزی و کسب ۲۹ امتیاز به رده دوم صعود کنند و یک گام دیگر به حضور در مرحله نهایی نزدیک­‌تر شوند.

 

این دو تیم پیش از این بازی، ۱۴ بار نیز با هم بازی کرده بودند که سهم آمریکایی­‌ها ۹ برد بوده و ایران نیز در پنج بازی تیم برتر میران بوده است اما در آخرین رویارویی دو تیم، این ایران بود که در جام قهرمانان بزرگ قاره­‌ها توانست با نتیجه سه بر دو به پیروزی برسد.تیم ملی والیبال ایران در حالی گام به این دیدار گذاشت که کولاکوویچ برای اولین‌بار به سعید معروف در این رقابت­‌ها استراحت داد و با ترکیبی کاملا جوان که برای نخستین بار کنار هم بازی می‌کردند، تیم ایران را به زمین فرستاد. در این دیدار محمدطاهر وادی، مجتبی میرزاجان‌پور، علی شفیعی، پوریا یلی، علی‌اصغر مجرد و میلاد عبادی‌پور برای ایران وارد زمین شدند و در سوی مقابل اندرسون، راسل، دفالکو، جندریک لی، کریستین‌سن و مک دونل برای آمریکا در ترکیب ابتدایی حضور داشتند.

 

ست نخست؛ ۲۹-۲۷ آمریکا

 

امتیاز نخست بازی را ایران با سرویس آمریکایی­‌ها که به بیرون رفت، کسب کرد. بازیکنان ایران که از حمایت­‌های پرشور هواداران‌شان برخوردار بودند، در حالی‌که ۵ بر ۳ از حریف نامدارش عقب افتادند اما در ادامه با عملکرد موفق در دریافت انتهای زمین و نیز دفاع روی تور دیدنی مجرد، نتیجه را ۶ بر ۳ به سود خود تغییر دادند. شش بازیکن ایران که با میانگین سنی پایین برای نخستین بار در کنار هم بازی می­‌کردند و در روزی که کاپیتان معروف را از ابتدا در کنارشان نمی­‌دیدند زودتر از حریف به امتیاز ۸ رسیدند و با سرویس قدرتمند اختلاف را به دو امتیاز افزایش دادند. با وجود جنگندگی مثال‌زدنی جوانان باانگیزه ایران در توپ‌گیری، متیو اندرسون ستاره والیبال آمریکا با سه سرویس مهار نشدنی توانست در امتیاز ۱۱ بر ۱۰ آمریکا را پیش بیاندازد تا کولاکوویچ مجبور به درخواست زمان استراحت شود اما این برتری زیاد دوام نداشت و بازیکنان ایران با سخت‌کوشی و در میان تشویق­‌های ایرانی­‌های حاضر در سالن توانست سه امتیاز پشت سر هم کسب کند تا در برتری ۱۳ بر ۱۱ به سود ایران، این‌بار چان اسپرا مجبور به درخواست زمان استراحت شود. ستاره­‌های باتجربه آمریکا که برتری جوانان ایران را برنتابیده بودند در ادامه باز هم با سرویس­‌های قدرتمند اندرسون و اشتباه فردی وادی در ارسال پاس، توانستند زودتر از ایران به امتیاز ۱۶ برسند. شاگردان اسپرا که تنها راه برتری بر ایران را در زدن سرویس­‌های ریسکی دیده بودند، با استفاده از این روش و سرویس مک دونل ۱۹ بر ۱۷ پیش افتادند تا بازهم سرمربی ایران زمان استراحت بگیرد. آمریکا در ادامه باز هم با سرویس‌های پرشی بازیکنانش توانست اختلاف را به سه امتیاز افزایش دهد و در آستانه پیروزی در ست نخست قرار بگیرد. اما گویا بازیکنان سرحال ایران قصد باختن نداشتند چراکه با توپ‌گیری یلی و آبشار دیدنی میرزاجانپور اختلاف به حداقل کاهش یافت تا اسپرا هم دومین زمان استراحتش را بگیرد. در لحظات حساس پایانی این‌بار آرون راسل توانست با امتیاز سرویس نتیجه را ۲۳ بر ۲۱ کند اما با سرویس که قائمی پس از ورودش به زمین زد، اندرسون آبشارش را به بیرون فرستاد تا دو تیم در امتیاز ۲۳ به تساوی برسند. در حالی که دو تیم برابر پیش می­‌رفتند باز هم آبشار اندرسون به بیرون رفت تا ایران ۲۶ بر ۲۵ جلو بیفتد اما با امتیاز سرویس دفالکو برتری به نزد حریف بازگشت و در نهایت باز هم با امتیاز سرویس مک دانل آمریکا توانست ست نخست را با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ به سود خود به پایان ببرد.

 

ست دوم؛ ۲۵-۲۰ آمریکا

 

امتیاز نخست این ست را عبادی‌پور با سرویس پرقدرت برای ایران کسب کرد. بازیکنان باتجربه آمریکا با شناسایی مهاجمان ایران و هم‌چنین سرویس­‌های پرشی توانستند در همان ابتدا ۶ بر ۲ پیش بیفتند تا کار برای جوانان باانگیزه ایران در آغاز ست سخت­‌تر هم بشود. در حالی که بازیکنان آمریکا بسیار مسلط­­‌تر از ایران بازی می‌کردند، اما با سرویس­‌های خوب یلی و هم چنین دفاع روی تور دیدنی در برابر اندرسون بازی در عدد شش به تساوی رسید. پس از زمان استراحت فنی نخست، قائمی به جای میرزاجان‌پور وارد زمین شد و با توپ‌گیری عبادی‌پور و آبشاری که زد این بار ایران ۹  بر ۸ پیش افتاد و در ادامه بازیکنان ایران از دریافت ضعیف حریف در مقابل سرویس وادی استفاده کردند تا حساب کار ۱۱ بر ۹ شود. بی‌تجربگی شاگردان کولاکوویچ کار دست‌شان داد تا حریف با استفاده از اشتباهات فردی بازیکنان ایران و عملکرد موفق در توپ­‌های برگشتی نتیجه را ۱۳ بر ۱۱ به سودش تغییر دهد. اشتباهات فردی بازیکنان ایران باز هم کار دست‌شان داد و این بار نوبت یلی بود تا آبشارش را به بیرون بزند تا دو تیم در امتیاز ۱۶ بر ۱۳ به سود میزبان وارد دومین زمان استراحت فنی شوند. در حالی که در این ست نشانی از دفاع روی تور مستحکم ایران نبود، برتری سه امتیازی آمریکا ادامه داشت و حتی در امتیاز ۱۹ بر ۱۷ ایران فرصت داشت تا اختلاف را به حداقل برساند اما در یک رالی طولانی باز هم آمریکا توانست اختلاف را به سه امتیاز افزایش دهد. با ورود سعید معروف به زمین ایران می­‌توانست اختلاف را به یک امتیاز کاهش دهد اما باز هم در یک رالی طولانی بخت با حریف یار بود تا آمریکا ۲۳ بر ۲۰ پیش بیفتد و در همین لحظه کولاکوویچ درخواست زمان استراحت کرد. در ادامه ناتوانی بازیکنان جوان ایران در تبدیل توپ اول به امتیاز، باعث شد آمریکا در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی برسد تا بازی در مجموع دو بر صفر به سود آمریکا شود.

 

ست سوم؛ ۲۶-۲۴ آمریکا

 

در این ست بازیکنان ایران که می­‌دانستند در صورت شکست تمام امید­های‌شان برای صعود به دور نهایی بر باد خواهد رفت، پایاپای با حریف و کم‌اشتباه­‌تر از سفیدپوشان آمریکا ظاهر شدند و بالاخره در امتیاز ۴ بر ۳ از حریف پیش افتادند و حتی با دفاع روی تور شفیعی در برابر دفالکو اختلاف را به دو امتیاز افزایش دادند اما باز هم ستاره­‌های باتجربه آمریکا با عملکرد موفق در دفاع روی تور توانستند نتیجه را ۶ بر ۵ به سود خود تغییر دهند. اما بازیکنان ایران که نمی­‌خواستند با شکست در این ست شانس صعود به دور نهایی را از دست بدهند، با تبدیل توپ­‌های برگشتی به امتیاز زودتر از حریف به امتیاز ۸ رسیدند و در ادامه با دفاع شدن اندرسون، اختلاف به دو امتیاز افزایش یافت. در حالی که بازی بسیار پایاپای دنبال می­‌شد، بالاخره بازیکنان جوان ایران توانستند در دو رالی دیدنی از توپ­‌های برگشتی بهره ببرند و با دو امتیاز برتری نتیجه را ۱۶ بر ۱۴ بکنند. در ادامه تجربه بازیکنان حریف در لحظات حساس بر بازیکنان جوان ایران چربید و پس از آن که قائمی در اعتراض به رای داور کارت زرد گرفت، دفالکو هم با یک سرویس پرشی توانست آمریکا را ۱۸ بر ۱۷ پیش اندازد و کولاکوویچ مجبور به گرفتن زمان استراحت شد. اما با دفاع شفیعی بازی در عدد ۲۰ به تساوی رسید تا این‌بار اسپرا زمان استراحت بگیرد. پس از این وقفه معروف به‌جای مجرد به زمین آمد و در حالی‌که یک توپ‌گیری هم انجام داد اما عبادی‌پور دفاع شد تا برتری هم‌چنان در اختیار میزبان باشد. در تساوی ۲۲ بر ۲۲ فائزی به زمین آمد اما این تاکتیک هم جواب نداد و آمریکا به امتیاز ۲۳ رسید .در امتیاز ۲۴ بر ۲۳ کولاکوویچ زمان استراحت گرفت و بازی پس از این وقفه به تساوی رسید. اما در نهایت آمریکا ست سوم را هم با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود خودش به پایان برد و در مجموع سه بر صفر برنده بازی شد.

 

تیم ملی والیبال ایران در ادامه دیدار­هایش در لیگ ملت­‌های والیبال ۲۰۱۸، باید در هفته پنجم و از جمعه آینده (اول تیر) در سالن آزادی تهران از تیم­‌های بلغارستان، کره جنوبی و آلمان میزبانی کند.

هم‌چنین در پایان هفته چهارم، تیم­‌های مدعی برزیل و لهستان متحمل سه شکست متوالی شدند و با کسب تنها یک و صفر امتیاز به رده­‌های چهارم و پنجم سقوط کردند و کره جنوبی هم پس از ۱۱ هفته بالاخره توانست نخستین پیروزی‌اش را رقم بزند و با حساب سه بر صفر چین را شکست دهد. اما در یکی دیگر از شگفتی­‌های این هفته، ایتالیا با نتیجه سه بر یک برابر استرالیا شکست خورد تا با سقوط به رده هفتم امید­هایش برای صعود به دور نهایی کم‌رنگ­‌تر شود.

 

نتایج کامل دیدارهای روز سوم از هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ به ترتیب زیر است

:

کره جنوبی ۳ – چین صفر (۲۵-۲۱، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۲۲)

ایتالیا ۱ – استرالیا ۳ (۲۵-۲۷، ۲۵-۱۸، ۱۹-۲۵ و ۲۵-۲۵)

آرژانتین ۲ –ژاپن ۳ (۲۴-۲۶، ۲۵-۱۲، ۲۵-۲۳، ۲۳-۲۵ و ۱۱-۱۵)

فرانسه ۳ – کانادا ۲ (۲۵-۱۹، ۲۲-۲۵، ۲۵-۲۲، ۲۴-۲۶ و ۱۶-۱۴)

آلمان صفر – روسیه ۳ (۱۸-۲۵، ۲۴-۲۶ و ۱۸-۲۵)

بلغارستان ۳ – برزیل ۲ (۲۵-۲۲، ۱۹-۲۵، ۲۵-۱۵، ۱۸-۲۵ و ۱۵-۱۲)

لهستان صفر – صربستان ۳ (۲۳-۲۵، ۲۳-۲۵ و ۲۳-۲۵)

آمریکا ۳ – ایران صفر (۲۹-۲۷، ۲۵-۲۰ و ۲۶-۲۴)


شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن