تبلیغات در تلکسیران

صورت بازیکن ملی پوش پرسپولیس 8بخیه خورد


-

وحید امیری بعد از مصدومیت از ناحیه صورت در بازی مقابل الوصل 8 تا بخیه خورد.

به گزارش تابناك ورزشی، هافبک تیم پرسپولیس در اواسط نیم نخست دیدار الوصل و پرسپولیس پس از تکل خود و برخورد پای بازیکن حریف به صورتش آسیب دید و مجبور به ترک زمین شد تا منشا جانشین وی شود.بیرانوند امشب با تعریف و تمجید از امیری اعلام کرد که صورت هم‌تیمی‌اش 8 تا بخیه خورده است.گلر پرسپولیس از برد مقابل الوصل به عنوان «عیدی تیم به بهترین هواداران دنیا» نام برد.

منبع: تابناک

باخت بدموقع بسکتبال ایران به ژاپن بدون صمد و حدادی


ایران که در غیاب صمد نیکخواه بهرامی و حامد حدادی به مصاف ژاپن رفت کوارتر اول را 22 بر 16 به سود خود تمام کرد اما از کوارتر دوم این میزبان بود که توانست برتری‌اش را به ایران تحمیل کند و با حمایت هوادارانش به برتری برسد.
باخت بدموقع بسکتبال ایران به ژاپن بدون صمد و حدادی

تیم ملی بسکتبال ایران دیدار حساس برابر ژاپن از رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی را واگذار کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی بسکتبال ایران پنجره چهارم رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی را با باخت در مسابقه حساس برابر ژاپن به پایان رساند تا کارش در مسیر کسب سهمیه جام جهانی دشوار شود. تیم ملی ایران در توکیو به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه 70 بر 56 تن به شکست داد و دومین باختش در انتخابی جام جهانی و اولین باختش در مرحله دوم مسابقات را تجربه کرد تا راهش برای رسیدن به این رویداد مهم در سال 2019 دشوار شود.

ایران که در غیاب صمد نیکخواه بهرامی و حامد حدادی به مصاف ژاپن رفت کوارتر اول را 22 بر 16 به سود خود تمام کرد اما از کوارتر دوم این میزبان بود که توانست برتری‌اش را به ایران تحمیل کند و با حمایت هوادارانش به برتری برسد. تفکرات مهران شاهین‌طبع در این مسابقه هم جواب نداد و ژاپن در کوارترهای دوم، و سوم ترتیب 15 بر 13 و 26 بر 8 به برتری رسید.در کوارتر چهارم تیم ملی ایران هرآنچه داشت گذاشت اما نتوانست از پس حریف خود بربیاید و در نهایت تن به شکست داد. کوارتر چهارم با نتیجه 13 بر 13تمام شد و در نهایت ژاپن در خانه 70 بر 56 ایران را برد تا باختی دیگر برای ایران در یک مسابقه حساس رقم بخورد.

در این مسابقه روی هاشیمورا بازیکن دو رگه تیم ملی ژاپن با کسب 25 امتیاز، 7 ریباند و تاثیرگذاری 26 بهترین بازیکن میدان بود.در ترکیب ایران نیز بهنام یخچالی با 21 امتیاز، 7 ریباند و تاثیرگذاری 19 بهترین بازیکن تیم ملی شد.در این مسابقه ارسلان کاظمی 5 ریباند، 3 پاس منجربه گل،‌ 1 توپ‌ربایی و تاثیرگذاری 7 داشت، میثم میرزایی با کسب 10 امتیاز، 8 ریباند و تاثیرگذاری 14 به کار خود پایان داد، سجاد مشایخی 8 امتیاز، 3 ریباند و تاثیرگذاری 1 داشت، محمد جمشیدی با 3 امتیاز و 3 ریباند به کارش در این دیدار پایان داد،‌ آرن داوودی 10 دقیقه به میدان رفت و 2 امتیاز، 2 ریباند و تاثیرگذاری 3 داشت،‌ محمد حسن‌زاده در 18 دقیقه 1 امتیاز،‌ 5 ریباند و تاثیرگذاری 3 داشت،‌ وحید دلیرزهان و رسول مظفری 13 دقیقه در میدان بودند که به ترتیب 3 امتیاز، 1 ریباند و تاثیرگذاری 1 و 2 ریباند و 1 توپ‌ربایی ثبت کردند و به کارشان پایان دادند. روزبه ارغوان نیز 8 امتیاز، 1 ریباند و تاثیرگذاری 6 داشت و محمد یوسف‌وند نیز به میدان نرفت.

منبع: تابناک

طلبکار400میلیونی پرسپولیس،40میلیون بدهکارشد!


این بازیکن تنها بازیکنی نیست که از موقعیت بلبشوی مدیریتی در دوران گذشته پرسپولیس برای دریافت مبلغی بیشتر از دریافتی اش سواستفاده کرده بود.

بازیکنی که مدعی طلبی در حدود 400میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس است، با تسلیم مدارک جدید به فدراسیون فوتبال نزدیک به 40 میلیون به این باشگاه بدهکار شد!

به گزارش تابناک ورزشی، باشگاه پرسپولیس طی چند وقت اخیر با توجه به فشار فدراسیون فوتبال برای پرداخت مطالبات و دریافت مجوز حرفه‌گری، کار خود برای مذاکره با طلبکاران این باشگاه را آغاز و دنبال کرده است. در این ارتباط یکی از طلبکاران این باشگاه که طی چند وقت اخیر در گفتگوها و مصاحبه‌های خود مدعی است مبلغ قراردادش را از باشگاه دریافت نکرده، پس از تحویل مدارک جدید، به باشگاه بدهکار شده و شاید پرونده‌اش به کمیته اخلاق برود.

مدیر سابق باشگاه مدعی است این پول را به ستاره سابق پرداخت کرده است و حتی نزدیک به 30 میلیون نیز بیشتر از مطالباتش به او پرداخت شده (!) و مدارک این پرداخت موجود است. این مدارک به فدراسیون فوتبال تحویل شد تا پرونده این بدهی بسته شود. این بازیکن تنها بازیکنی نیست که از موقعیت بلبشوی مدیریتی در دوران گذشته پرسپولیس برای دریافت مبلغی بیشتر از دریافتی اش سواستفاده کرده بود.

منبع: تابناک

بارسلونا از کابوس برگشت و گربه سیاهش راکشت


لوییس سوارس توانست گل مساوی را در دقیقه 63 به ثمر برساند. دقایقی بعد ضربه عثمان دمبله با برخورد به دو مدافع رئال درون دروازه میزبان جای گرفت تا بارسا شکست را با پیروزی عوض کند.
بارسلونا از کابوس برگشت و گربه سیاهش راکشت

بارسلونا با وجود اینکه گل نخست را از رئال سوسیداد دریافت کرد، توانست برخلاف اغلب بازی های چندسال اخیرش در خانه این حریف سخت جان، نتیجه را جبران کند و سه امتیاز بازی را به دست آورد.

به گزارش تابناک ورزشی، بارسلونا شنبه در هفته چهارم لالیگا در آنوئتا به مصاف رئال سوسیداد رفت و دو بر یک میزبانش را شکست داد. آبی‌اناری‌ها مانند همیشه در این ورزشگاه به مشکل برخوردند و گل نخست را دریافت کردند. آریتس الوستوندو در دقیقه 12 دروازه مارک آندره تراشتگن را باز کرد. شاگردان ارنستو والورده تلاش کردند گل مساوی را به ثمر برساند اما نیمه اول را با شکست یک بر صفر به پایان رساندند.

در شروع نیمه دوم فیلیپ کوتینیو به جای نلسون سمدو وارد زمین شد. آبی‌اناری‌ها تلاش خود را برای باز کردن دروازه حریف بیشتر کردند. در مقابل میزبان چند فرصت خوب را از دست داد. در نهایت لوییس سوارس توانست گل مساوی را در دقیقه 63 به ثمر برساند. دقایقی بعد ضربه عثمان دمبله با برخورد به دو مدافع رئال درون دروازه میزبان جای گرفت تا بارسا شکست را با پیروزی عوض کند. سپس آرتورو ویدال وارد زمین شد. در دقایق پایانی خوانمی فرصت داشت بازی را مساوی کند که ضربه سرش با اختلاف کمی به بیرون رفت. بارسلونا با این پیروزی 12 امتیازی شد و صدرنشینی‌اش را حفظ کرد.

منبع: تابناک

توشاک: مشکل تراکتور با آمدن شجاعی و دژاگه شروع شد


سه بر یک پیش بودیم و سپس تعویض کردیم. دژاگه و شجاعی به عنوان دو ملی پوش وارد زمین شدند و به نظر من این یک اشتباه بزرگ بود و باعث شد بازی را از دست بدهیم. حتی نتوانستیم بازی را با این دو بازیکن به اتمام برسانیم
توشاک: مشکل تراکتور با آمدن شجاعی و دژاگه شروع شد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در اظهارنظری بحث برانگیز که نشان از درون مشوش تیم پرستاره تبریز دارد، گفت: مشکل تراکتورسازی در دیدار مقابل نفت آبادان زمانی شروع شد که شجاعی و دژاگه به زمین مسابقه آمدند.

به گزارش تابناک ورزشی، جان توشاک در نشت خبری بعد از شکست مقابل نفت آبادان در نشست خبری، گفت: در بازی عملکرد خوبی داشتیم و می‌توانستیم حتی برنده شویم. سه بر یک پیش بودیم و سپس تعویض کردیم. دژاگه و شجاعی به عنوان دو ملی پوش وارد زمین شدند و به نظر من این یک اشتباه بزرگ بود و باعث شد بازی را از دست بدهیم. حتی نتوانستیم بازی را با این دو بازیکن به اتمام برسانیم. یک نفر کارت قرمز گرفت و اشکان دژاگه هم فکر می‌کنم هنوز شرایط بازی را ندارد. خیلی سخت است در این شرایط با 10 نفر بازی را ادامه دهیم. 

توشاک در مورد اعتراض دژاگه به تعویض، خاطرنشان کرد: زمانی که یک بازیکن تعویض می‌شود مشخص است که بازیکنان بزرگ از تعویض خوشحال نباشند. اشکان را درک می‌کنم که از تعویض خوشحال نبوده است.

وی در مورد بازیکنانی که پنالتی را از دست دادند، افزود: خودمان 5 نفر را برای ضربات پنالتی انتخاب کردیم. به نظر من این مسئله مهم نیست. پنالتی مثل شرط بندی می‌ماند. مهمترین مسئله در پنالتی دروازه‌بان شما است. برخی شاید دوست نداشته باشند پنالتی بزنند. اینکه در پنالتی بازی را از دست دادیم من را نگران نمی‌کند و به آن فکر نمی‌کنم. چیزی که بیشتر من را نگران می‌کند این است که بازی را خیلی خوب با 11 بازیکن شروع کردیم و مشکل ما از زمانی شروع شد که دو تعویض کردیم. اشتباه ما این بود که از این دو بازیکن که دو هفته کنار ما نبودند استفاده نکردیم. یک نفر از زمین اخراج شد و یک نفر را تعویض کردیم. اشکان به این دلیل تعویض شد که نتوانست انتظارات من را در زمین بر آورده کند. با دو اشتباه بازی را به حریف دادیم. باید به هواداران تراکتورسازی بگویم که به خاطر این دو اشتباه از آنها عذرخواهی می‌کنم.

توشاک در مورد اینکه عملکرد بازیکنان ملی‌پوش تراکتورسازی چطور بود؟ خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند بازی را نگاه کنند و نظر بدهند در مورد اینکه چه کسی چطور بازی کرده است. برخی اوقات تصمیمات مثبت و برخی اوقات جواب نمی‌دهد. این تصمیم درست من بود که گرفتم و فکر می‌کردم زمانی که جلو هستیم بازیکنان با تجربه بازی را کنترل می‌کنند اما این طور نشد.

وی در مورد اینکه آیا قصد دارد با دژاگه به خاطر اتفاقات زمان تعویض برخورد کند؟ گفت: دوست ندارم هیچ برخوردی با او انجام دهم. وقتی بازیکنی را از زمین خارج می‌کنید نباید انتظار خندیدن و شاد بیرون آمدن را داشته باشید. به هر حال این اتفاق افتاده است. وی در مورد اینکه آیا تراکتورسازی رامین رضائیان را هم جذب می‌کند؟ اظهار داشت: در این مورد هیچ چیزی نمی‌گویم.

منبع: تابناک

دنیس؛دورگه‌جدیدکی‌روش درتیم‌ملی از لالیگا می‌آید؟


این بازیکن سلتاویگو متولد بن آلمان ، در پروفایل خود از پرچم کشورهای اسپانیا و آلمان استفاده کرده. پرچم اسپانیا به دلیل تولد مادرش در گالیسیا و آلمان به دلیل حضور پدرش در کلن. او البته پرچم ایران را نیز در پروفایل خود قرار داده. پرچمی که کنار آن از کلمه انگلیسی ROOTS به معنی ریشه استفاده کرده.
دنیس؛دورگه‌جدیدکی‌روش درتیم‌ملی از لالیگا می‌آید؟

بعد از رضا قوچان‌نژاد، ویلیام آتشکده، امید نظری، مهرداد بیت‌آشور، دنیل داوری و اشکان دژاگه که بعضی از آنها دورگه هم بودند و با تلاش کی‌روش پیراهن تیم ملی ایران را پوشیدند و در تورنمنت‌های مختلف بازی کردند، حالا نامی جدید به نام‌های قبلی اضافه شده است. بازیکنی به نام دنیس یرای اکرت.

به گزارش تابناک ورزشی، اکرت متولد 9 ژانویه 1997 است. از مادری اسپانیایی و پدری ایرانی-آلمانی. این مهاجم 21 ساله و 183 سانتی‌متری، فوتبال حرفه‌ای را در تیم جوانان بوریسیا مونشن‌گلادباخ آغاز کرده و در دو فصل برای این تیم 27 گل به ثمر رسانده. آماری که باعث شد او به تیم دوم این باشگاه برود و در 17 سالگی بازی در کنار بازیکنان بزرگسال را تجربه کند. اکرت که در تیم‌های پایه کلن و آلمانیا‌ آخن نیز سابقه بازی دارد، به دلیل اصالت اسپانیایی مادرش، به این کشور کوچ کرد و پیراهن تیم دوم سلتاویگو را پوشید. باشگاهی که تیم اصلی‌اش در لالیگا حضور داشت.

ماحصل تلاش اکرت در تیم دوم سلتا، انجام 40 بازی، 2460 دقیقه حضور در زمین و به ثمر رساندن 8 گل در سطح سوم فوتبال باشگاهی در اسپانیا بود. آماری که باعث شد او توسط سرمربی تیم اصلی سلتا به تمرین فراخوانده شود و یک بار در فصل 2018-2017 روی نیمکت این تیم بنشیند. اتفاقی که در 20 سالگی و تنها با یک فصل بازی برای تیم دوم سلتا، برای اکرت یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شد.

برای فصل جدید، آنتونیو ماتیجویچ آرژانتینی تصمیم گرفت از اکرت در تیم اصلی سلتاویگو استفاده کند. تیمی که در لالیگا شرایط مناسبی را تجربه می‌کند. سلتاویگو از 3 بازی ابتدایی خود، 2 برد و یک تساوی به دست آورده و بعد از بارسلونا و رئال‌مادرید 9 امتیازی در رده سوم جدول ایستاده. عنوانی که اگر تا پایان فصل حفظ شود، بزرگ‌ترین موفقیت سلتا در تمام سال‌ها خواهد بود هر چند بعید است. دنیس اکرت در هر 3 بازی سلتا روی نیمکت نشسته و البته در 2 تا از آن‌ها فرصت کوتاهی برای عرض اندام پیدا کرده. او هفته اول و مقابل اسپانیول، در دقیقه 1+90 جانشین ماکسیمیلیانو گومز اروگوئه‌ای شد. بازی حساسی که در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در بازی هفته دوم و مقابل لوانته نیز مشابه همین اتفاق رخ داد. اکرت در دقیقه 90 جای گومز را گرفت اما فرصتی نداشت تا دست به کار بزرگی بزند. این بازی را سلتا با نتیجه 2 بر یک از لوانته برد.

برای بازی سوم و مقابل تیم قدرتمند و مدعی اتلتیکومادرید، فرصت بازی به اکرت نرسید. این مهاجم 21 ساله 90 دقیقه روی نیمکت نشست و فقط بازی را تماشا کرد. اسکرت البته هم‌زمان برای تیم دوم سلتا هم بازی کرده و در 2 بازی یک گل به ثمر رسانده است. نکته جالب درباره دنیس اکرت، پروفایل او در اینستاگرام است. او در پروفایل خود از پرچم کشورهای اسپانیا و آلمان استفاده کرده. پرچم اسپانیا به دلیل تولد مادرش در گالیسیا و آلمان به دلیل حضور پدرش در کلن. او البته پرچم ایران را نیز در پروفایل خود قرار داده. پرچمی که کنار آن از کلمه انگلیسی ROOTS  به معنی ریشه استفاده کرده.

با توجه به علاقه ویژه کارلوس کی‌روش به بازیکنان ایرانی که در اروپا بازی می‌کنند، دنیس اکرت هم می‌تواند گزینه بعدی او برای بازی در تیم ملی ایران باشد. بخصوص که اکرت در لالیگا حضور دارد و در لیگی معتبر- هر چند کوتاه- بازی می‌کند. اکرت با قرار دادن پرچم ایران در پروفایل اینستاگرام خود، پیغام ویژه‌ای برای کی‌روش فرستاده، پیغامی چون علاقه او به حضور در تیم ملی ایران.

منبع: تابناک
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟