گروه خبری اقتصادی

محصولات جدید سایپا مناسب مصرف‌کننده ایرانی


استاندار خراسان رضوی گفت: محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا در شان مصرف‌کننده ایرانی است.
محصولات جدید سایپا مناسب مصرف‌کننده ایرانی

به گزارش بولتن نیوز نقل از سایپانیوز، علیرضا رشیدیان در بازدید از غرفه گروه خودروسازی سایپا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته در مشهد مقدس گفت: خودروهای جدید گروه سایپا با برخورداری از کیفیت و امکانات مناسب می‌توانند نیاز بازار را پاسخ دهند.

وی با اشاره به خودروی رهام، محصول جدید سایپا افزود: این خودرو باتوجه به طراحی و ساخت تمام داخلی، به‌عنوان یک افتخار در صنعت کشور محسوب می‌شود که نشان‌دهنده وجود توانمندی‌های فراوان در صنایع داخلی است.

به گفته رشیدیان خودروی رهام یک محصول بسیار پیشرفته و قابل رقابت با تولیدات مشابه خارجی است.

خودروی رهام محصول جدید گروه خودروسازی سایپا است که اخیرا در نمایشگاه خودروی شیراز معرفی شد و قرار است تولید آن به‌زودی در گروه خودروسازی سایپا آغاز شود.

استاندار خراسان رضوی با بیان این‌که این استان از توانمندی‌های فراوانی در زمینه تولید خودرو و قطعات برخوردار است گفت: آمادگی داریم تا بخشی از خودروهای گروه سایپا را در این منطقه از کشور تولید کنیم که باتوجه به امکانات فراوان، می‌تواند به‌عنوان یک مزیت هم برای گروه سایپا و هم صنعت این استان محسوب شود.

رشیدیان در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به تحریم‌ها برعلیه صنعت خودروسازی تصریح کرد: سایپا در همین ایام تحریم هم در حال رونمایی از محصولات جدید خود است که نشان از وجود برنامه در گروه سایپا برای مقابله با محدودیت‌ها است.

وی با بیان این مطلب که کشور ما از موقعیت جغرافیایی بی‌بدیلی برای حمل و نقل و ترانزیت کالا برخوردار است گفت: کامیون KX480 دانگ‌فنگ که در این نمایشگاه رونمایی شده می‌تواند نیاز کشور را در عرصه حمل و نقل ترانزیتی تامین کند.

پیش از این مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز آمادگی این گروه را برای اجرای سیاست‌هایی باهدف برطرف کردن موانع تحریمی و ادامه حرکت چرخه تولید اعلام کرده بود که معرفی کامیون جدید تولیدی این گروه را در همین راستا می‌توان ارزیابی کرد.

برای خرید 206 چقدر باید هزینه کرد؟


برای خرید خودروی 206 در بازار بسته به مدل موردنظر و میزان کارکرد آن باید حداقل 20 میلیون تومان پرداخت کرد.
برای خرید 206 چقدر باید هزینه کرد؟

به گزارش بولتن نیوز، برای خرید خودروی 206 در بازار بسته به مدل و میزان کارکرد آن باید هزینه‌های مختلفی پرداخت کرد.

برای خرید 206 چقدر باید هزینه کرد؟

برای خرید پراید چقدر باید هزینه کرد؟ + جدول


برای خرید خودروی پراید در بازار بسته به مدل موردنظر و میزان کارکرد آن باید حداقل 11 میلیون تومان پرداخت کرد.
برای خرید پراید چقدر باید هزینه کرد؟ + جدول

به گزارش بولتن نیوز، برای خرید خودروی پراید در بازار بسته به مدل و میزان کارکرد آن باید هزینه‌های مختلفی پرداخت کرد.

با قدرت به تولید ادامه خواهیم داد


مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: همه کشورهای دنیا به‌جز امریکا خواستار همکاری با صنعت خودروسازی ایران هستند.
با قدرت به تولید ادامه خواهیم داد

گروه اقتصادی: محسن جهرودی در بازدید از غرفه گروه سایپا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد افزود: در حال حاضر برای ادامه فعالیت‌های تولیدی خود در سایپا هیچ مشکلی نداریم و با قدرت به حرکت چرخه تولید ادامه می‌دهیم.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از سایپا نیوز، وی درباره رفع مشکل كمبود قطعات خودرو گفت: تاکنون هشت‌هزار خودروی ناقص را تکمیل کرده‌ایم و تا پایان مردادماه نیز تمام خودروهایی كه كمبود قطعه دارند را تکمیل و به بازار عرضه می‌کنیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: امریکا به کشورهای مختلفی که با صنعت خودروسازی ایران همکاری می‌کنند فشار وارد می‌کند تا این همکاری متوقف شود اما هم سایپا و هم ایران‌خودرو تمهیدات لازم را در این خصوص اتخاذ کرده‌اند.

وی افزود: ما در هفته‌های اخیر خودروی رهام را رونمایی کردیم تا نشان دهیم تحریم‌ها هیچ اثری بر روی صنعت خودروسازی نخواهد داشت.

در این بازدید همچنین از کشنده سنگین KX480 تولید جدید شرکت سایپادیزل رونمایی شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درباره این محصول هم گفت: این خودرو برخوردار از امکانات و قابلیت‌های روز دنیا است و نیاز بازار را در این بخش پوشش خواهد داد.

وی افزود: این کامیون تحت لیسانس شرکت ولوو طراحی و تولید شده و هم سطح رقبای صاحب‌نام خود است.

به گفته جهرودی گروه سایپا در چند ماه اخیر و با وجود تلاطم در بازار خودرو محصولات خود را به صورت مستمر و مطابق با ظرفیت‌های موجود در این شرکت تولید کرده تا پاسخ‌گوی نیاز بازار باشد.

با 50 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول


با 50 میلیون تومان امکان خرید خودرو‌هایی مانند پژو، 206 تیپ 2، مزدا، 323‏ اتوماتیک، سمند، LX‏ ساده، پژو 405‏ SLX و موارد مشابه را خریداری کنید.

به کزارش بولتن نیوز، با 50 میلیون تومان امکان خرید خودرو‌هایی مانند پژو، 206 تیپ 2، مزدا، 323‏ اتوماتیک، سمند، LX‏ ساده، پژو 405‏ SLX و موارد مشابه را خریداری کنید.

قیمت سایر خودروهای 50 میلیون تومانی به شرح زیر است:

برای خرید خودرو مزدا چقدر باید هزینه کرد؟


برای خرید مزدا، 3 (مونتاژ) ‏ تیپ 3 مدل سال 1387 با 200 هزار کیلومتر کارکرد باید در حدود 87 میلیون تومان هزینه کنید.
برای خرید خودرو مزدا چقدر باید هزینه کرد؟

به گزارش بولتن نیوز، بررسی های میدانی نشان می دهد برای خرید مزدا، 3 (مونتاژ) ‏ تیپ 3 مدل سال 1387 با 200 هزار کیلومتر کارکرد باید در حدود 87 میلیون تومان هزینه کنید.

قیمت سایر خودروهای مزدا به شرح زیر است:

>