تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان


مهندس محمد رحیم رحیمی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان بمناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار، این روز ارزشمند را به جامعه خبری و خبرنگاران رسانه ها تبریک گفت.
تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، مهندس محمد رحیم رحیمی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان بمناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار، این روز ارزشمند را به جامعه خبری و خبرنگاران رسانه ها تبریک گفت.

 

انتهای پیام /

منبع: بسیج

شهدا محور حقیقت وبزرگترین مولفه قدرت نرم ما هستند/عصری که در آن حاضر هستیم روز امتحان نخبگان است


سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان در جمع پاسداران وخانواده آنان که بمناسبت گرامیداشت شهید گمنام حسینیه غدیرسپاه نینوا برگزار گردید اظهار داشت: اکثر مردم جامعه اسلامی بدنبال قرب الی الله هستند ولی شهید می شود عندالله نزد خدا و طبق گفته اماممان که فرمود شهید نظر میکند به وجه الله ویا بعبارتی دیگر مقام معظم رهبری در سخنانی اشاره دارد به اینکه شهدا ستارگانی هستند که ما راه را گم نکنیم.
شهدا محور حقیقت وبزرگترین مولفه قدرت نرم ما هستند/عصری که در آن حاضر هستیم روز امتحان نخبگان است

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان در جمع پاسداران وخانواده آنان که بمناسبت گرامیداشت شهید گمنام حسینیه غدیرسپاه نینوا برگزار گردید اظهار داشت: اکثر مردم جامعه اسلامی بدنبال قرب الی الله هستند ولی شهید می شود عندالله و طبق گفته اماممان که فرمود شهید نظر میکند به وجه الله و یا بعبارتی دیگر مقام معظم رهبری در سخنانی اشاره دارد به اینکه شهدا ستارگانی هستند که ما راه را گم نکنیم.
 
وی گفت:شهدا آبرویشان وجانشان را در طبق اخلاص قرار دادندوبا خدا معامله کردند وبرای دین خدا واسلام و حفظ تمامیت جمهوری اسلامی ایران وبرای اینکه من و شما و ناموسمان امنیت داشته وبراحتی زندگی کنیم جان خودشان را تقدیم وبا خون خودشان درخت انقلاب را آبیاری کرده اند.
 
معروفی بااشاره به ویژگی های مجاهد در راه خدا بیان داشت: کسی که در راه خدا جهاد میکند ذوب در دنیا نمیشود ودنیا با تمام زیباییها ولذت هایش او را نمیگیرد وشهدای ما در واقع محور حقیقت وبزرگترین مولفه قدرت نرم ما هستند.
 
فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: این جوان 18 ساله و شهید گمنامی که در حسینیه غدیر توفیق خدمتش را داریم همه زندگی خود را رها کرد برای امروز دنیای ما و مسئولیت ما در قبال این شهدا بسیار سنگین هست وقطعا مواخذه خواهیم شد که بعد از شهدا چه کردیم .
 
وی افزود:دوران دفاع مقدس روزهای امتحان مردم بود که سربلند وپیروز از آن دوران بیرون آمدند وعصری که در آن حاضر هستیم روز امتحان نخبگان است و نه دی پیامش همین بود که نخبگان جامعه مورد آزمایش و امتحان قرار گرفتند و تغییر در نظام ارتباطی امت با ولایت صورت گرفت که امروزه مردم نگاهشان مستقیم به کلام ولایت است.
 
فرمانده سپاه نینوا گلستان به مولفه های پیروزی جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد وگفت:اولین مولفه ما در دوران دفاع مقدس ایمان وخداباوری بود و اینکه جبهه ها بوی خدا میداد و رزمندگان خودشان را در محضر خدا می دیدند ودومین مولفه ما وفاق و وحدت ملی ما که علت اصلی پیروزی ما بر جبهه ی باطل بود.
 
معروفی گفت:تمام هنر امام خمینی رحمه الله علیه این بود که مولفه ایمان و وفاق ملی را با هم جمع کرد واین هنر انقلاب واسلام وقرآن بود که جنگ را مقدس کرد.
 
وی در پایان ضمن گرامیداشت روز 26 مرداد ماه روز بازگشت آزادگان عزیز به میهن اسلامی گفت: اسارت به خودی خود بسیار سخت است و نمونه بارز این اسارت سخت به اسارت رفتن آل الله وحضرت زینب سلام الله علیها بعد از واقعه عاشوراست.
 
انتهای پیام/
منبع: بسیج

دشمن بعد از گذشت سی سال فهمید خامنه ایی خمینی دیگر است


سردار معروفی گفت:کسی که دلش را به این تشویق ولوح تقدیر خوش کند ومتوقف شود محافظه کار است واین یعنی خود شیفتگی و رضایت بر وضع موجود واگر کسی بر وضع موجود رضایت دهد انقلابی نیست.
به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی در هشتمین جشنواره مالک اشتر که با حضور رده های برتر وسازمان های موفق سپاه نینوا تشکیل گردید ضمن تقدیر وتشکراز تمامی معاونتها و سازمانها و کارگروههای مختلف که در برپایی جشنواره مالک اشتر نقش داشتند گفت:علت اینکه این جشنواره به نام مالک اشتر مزین شده این است که این مرد بزرگ فرمانده نظامی امیرالمومنین بوده است ولی با کمی تامل و دقت در تاریخ خواهیم فهمید یک بعد مالک اشتر نظامی بود ولی ایشان ستونی بود که امام علی علیه السلام به او تکیه میکرد.
 
فرمانده سپاه نینوا در ادامه افزود:مالک اشتر در امیر المومنین ذوب شده بود و ولایتمدار محض بود وبا میل امامش مجاهدت کرد نه با سخن علی علیه السلام.مالک اشتر میخواست به ما بگوید اگر بنشینیم و اماممان به ما بگوید و بنویسد وفتوی دهد ما امام زمانمان را هزینه کرده ایم.در واقع مالک اشتر به کسی میگویند که به میل امامش رفتار کند و ما پاسداران انقلاب اسلامی باید در این جشنواره جهت و هدف مان را خوب وبه شکل درست پیدا کنیم.
 
وی ادامه داد:اشراف فرماندهی یک مانیتورینگ است در جلوی چشم فرمانده که جهت وهدفمان را تعریف کنیم واگر این مانیتور خلاف واقع جهت دهد فرمانده راه را کج خواهد رفت و در نهایت این گزارشات به دست فرماندهی معظم کل قوا میرسد که این عامل مهم ایجاب میکند کاملا صداقت در گفتار و گزارش دهی داشته باشیم تا خدایی نکرده مدیون نشویم.
 
فرمانده سپاه نینوا گفت:کسی که دلش را به این تشویق ولوح تقدیر خوش کند ومتوقف شود محافظه کار است واین یعنی خود شیفتگی و رضایت بر وضع موجود واگر کسی بر وضع موجود رضایت دهد انقلابی نیست.
 
وی خطاب به مسئولان وفرماندهان نواحی و حوزه ها وپایگاههای بسیج متذکر شد:اولویت اصلی وبزرگترین آسیب ما در استان مبحث طلاق است که در این زمینه باید فکری اساسی وبرنامه ریزی جدی وهدف گذاری کرد.
 
معروفی با اشاره به نامگذاری وشعار سال توسط مقام معظم رهبری که به مدت 28 سال ادامه دارد گفت: حضرت آقا بعنوان دیده بان نظام صف آرایی دشمن را میبیند و به مدت 11سال است که شعار های سال را با گرایش اقتصادی نامگذاری میکند و نقشه راه را به ما نشان میدهد. ولی در عوض ما در این چند سال اخیر با خرید اجناس و ما یحتاج زندگیمان جوان 16 ساله چینی را سر کار بردیم و جوان 25 ساله خودمان را بیکار کردیم وکارخانه هایمان تعطیل ونیمه تعطیل شد.
 
فرمانده سپاه نینوا در پایان با اشاره به کشف وضبط 1150 تن برنج در شهرستان آق قلا توسط سپاه نینوا وتذکر جدی به محتکرین گفت: وظیفه ما در این مقطع بسیار حساس این است که گوش به فرمان امام خامنه ایی حفظه الله باشیم واگر جامعه بدنبال امامش و مالک اشترها به میل امامشان حرکت کنند دشمن جرات نمیکند زبان درازی کند وما عزت واقتداری که در این 40 سال بدست آوردیم بخاط جهت دهی شفاف ودقیقی است که امام خمینی رحمه الله علیه و امام خامنه ایی عزیز برایمان ترسیم کرده اند.و دشمن بعد از گذشت 30 سال فهمید که خامنه ایی خمینی دیگر است ولی متاسفانه در داخل بعضی ها بعد از 30 سال هنوز این را درک نکرده اند واگر امام ما از ما راضی باشد خدای متعال وامام زمان (عج الله)هم از ما راضی خواهند بود ورمز پیروزی ما در دفاع مقدس ین بود والان هم همین است وبس.
 
انتهای پیام/

منبع: بسیج

اعزام بسیجیان گالیکش به مناطق عملیاتی غرب کشور


امروز یک دستگاه اتوبوس و یک خودرو سواری به استعداد 47 نفر بسیجی برادر از شهرستان گالیکش به اردوی راهیان نور غرب کشور اعزام شدند.
اعزام بسیجیان گالیکش به مناطق عملیاتی غرب کشور

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، امروز یک دستگاه اتوبوس و یک خودرو سواری به استعداد 47 نفر بسیجی برادر از شهرستان گالیکش به اردوی راهیان نور غرب کشور اعزام شدند.

خبرنگار افتخاری خبرگزاری بسیج : جلال پاکنژاد
انتهای پیام /
منبع: بسیج

قرارگاه فرهنگی ایثار و شهادت در گلستان تشکیل شود


فرمانده سپاه نینوا استان گلستان بر لزوم تشکیل قرارگاه فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت تاکید کرد و این اقدام را در راستای شکل‌گیری یک جبهه فرهنگی اثرگذار در استان مهم خواند

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، حسین معروفی در دیدار صمیمانه علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و محمدعلی طالع‌زاری معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان که در سپاه نینوا انجام شد با اشاره به لزوم شکل‌گیری قرارگاه فرهنگی ایثار و شهادت در استان تاکید و اظهار کرد: این اقدام در راستای شکل‌گیری یک جبهه فرهنگی اثرگذار نتیجه‌بخش خواهد بود.

وی تبادل اطلاعات در حوزه ایثار و شهادت را برای نهادینه کردن این فرهنگ در جامعه موثر خواند و تصریح کرد: تشکیل قرارگاه فرهنگی ایثار و شهادت در راستای هم افزایی و ارتباط هر چه بیشتر دستگاه‌های متولی همچنین دستگاه‌های فرهنگی برای پرهیز از موازی کاری اثرات خوبی برجای خواهد گذاشت.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان افزود: این قرارگاه می‌تواند علاوه بر دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه ایثار و شهادت بلکه عناصر تاثیرگذار در جبهه فرهنگی را به یکدیگر نزدیک کند تا آنها با اقدامات هم بیشتر آشنا شوند و با قابلیت‌های موجود بتوانند یک برنامه کلان در سطح کوتاه‌مدت و بلندمدت در حوزه ترویج ایثار و شهادت تبیین و تشریح کنند.

معروفی گفت: همدلی و هم‌افزایی می‌تواند موجب اقدامات اثرگذار و ماندگار شود و همه باید کمک کنند تا خروجی کارهای فرهنگی ملموس باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان نیز در این دیدار صمیمی به تشریح برنامه‌های حوزه تعاون، بهداشت و درمان و اقدامات معیشتی پرداخت و گفت: بنیاد شهید برنامه‌های متنوعی برای جامعه بزرگ ایثارگری استان ارائه می‌دهد.

علی‌اصغر فاضلی اجرای برنامه‌های جذاب، جدید، ابتکاری و تحول‌آفرین را از ماموریت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای جامعه بزرگ ایثارگری عنوان کرد و افزود: برنامه‌های ترسیم شده با تکیه بر امور تبلیغی و ترویجی است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان نیز در این دیدار با اشاره به رویکرد مثبت فرمانده سپاه نینوا استان نسبت به ترویج و تقویت برنامه‌های حوزه ایثار و شهادت این اتفاق را به فال نیک گرفت و گفت: مشارکت دستگاه‌ها، استفاده از ظرفیت تشکل‌ها همچنین بهره‌مندی از ظرفیت جامعه ایثارگری بازخورد خوبی در فرهنگ‌سازی موضوع ایثار و شهادت دارد.

محمدعلی طالع زاری با تشریح برنامه‌های آموزشی و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بیان کرد: فعالیت‌های فضای مجازی، برگزاری یادواره‌ها، میزان و تنوع تابلوها و یادمان‌های شهدا در سطح استان جزو مواردی است که در حوزه ایثار و شهادت حرف برای گفتن داریم.

وی به تالیف کتاب و تولید انیمیشن در حوزه ایثار و شهادت اشاره کرد و گفت: تاکنون بالغ بر 120 اثر تولید و در فضای مجازی منتشر شده است.

طالع‌زاری ابراز کرد: دستگاه‌هایی که در حوزه ایثار و شهادت اقدام موازی انجام می‌دهند هم‌افزایی و ارتباط لازم را با یکدیگر ندارند و این مسئله یک چالش جدی است که باید تدابیری در این زمینه اندیشیده شود.

در پایان این دیدار فرمانده سپاه نینوا استان گفت: اعتقاد بنده این است که تمامی دستگاه‌های فرهنگی اعم از بنیاد شهید و امور ایثارگران، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سپاه و ... باید در قالب یک قرارگاه باشند و با پرهیز از کارهای موازی نسبت به انجام کارهای مشترک و اثرگذار اقدام کنند./ فارس

منبع: بسیج

تجلیل معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس از خبرنگاران


به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس از خبرنگاران گنبدی تجلیل کرد.
تجلیل معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس از خبرنگاران

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس از خبرنگاران گنبدی تجلیل کرد.

 

خبرنگار افتخاری خبرگزاری بسیج گلستان : سید علی کریمیان

انتهای پیام/

 
منبع: بسیج
>