گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری عمومی

نجات 10 نفر طی عملیات‌های آتش‌نشانان همدان

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار عمومی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان با اشاره به انجام 26 مورد عملیات توسط آتش‌نشانان همدان در روز 21 شهریور ماه گفت: تعداد 10 نفر نجات یافته طی عملیات‌های مذکور گزارش شده است.

محمدرضا بیاناتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در 21 شهریور ماه، 14 عملیات اطفای حریق و 12 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.

وی افزود: روز 21 شهریور ماه شهروندان 584 بار با سامانه 125 تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس 26 مورد منجر به عملیات شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان عنوان کرد: 51 تماس جهت مشاوره و راهنمایی، 110 تماس اشتباه و متاسفانه 396 مورد ایجاد مزاحمت و یک مورد گزارش حریق کذب بوده است.

وی یادآور شد: عملیات‌های انجام شده در این تاریخ 14 مورد آتش‌سوزی شامل حریق باغ در جاده ملایر، حریق خودرو در شهرک مدنی، تصادف و نشت سوخت در جاده فقیره و 11 مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در اعتمادیه، متخصصین، بلوار ارم، شهرک الوند، شهرک مدنی، بلوار بعثت، عمار دو مورد، دانشگاه بوعلی، جاده تهران و تپه هگمتانه بوده است.

بیاناتی تصریح کرد: همچنین 12 مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در جانبازان، دو مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور پل عابر پیاده در بلوار بعثت و بلوار شهید احمدی روشن، پنج مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در پردیس دو مورد، میدان جهاد، خیابان شریعتی و شهرک مدرس، نجات افراد محبوس شده در خودرو در میدان فردوسی، عملیات امداد و نجات در حادثه تصادف خودرو در شهید زمانی و دو مورد مهار حیوانات در خیابان شریعتی و 18 متری قهرمان توسط آتش نشانان به انجام رسید.

وی خاطرنشان کرد: تعداد 10 نفر نجات یافته طی عملیات‌های مذکور گزارش شده است.

انتهای پیام/

منبع: بسیج


addup.center