گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری عمومی

خبرنگاران دادستان مردم هستند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار عمومی

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: خبرنگاران به معنای واقعی دادستان مردم بوده و در برخی جاها داد مظلوم را از ظالم می گیرند.

 به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، سردار سرتیپ دوم حبیب شهسواری در آئین تجلیل از خبرنگاران که در سالن جلسات فرماندهی سپاه شهدای استان برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاری یک شغل ارزشمند و فاخر قلمداد می شود به طوری که وظیفه یک دادستان عادل را هم بر عهده دارند چرا که مانند یک دادستان در برخی جاها داد مظلوم را از ظالم می ستانند.

وی ارزش خبرنگاری را تا جایی بلند و ارزشمند دانست که خداوند متعال به قلم قسم خورده است، ادامه داد: کسانی که در این وادی قدم گذاشته اند افسران جنگ نرم نیز به شمار می روند چرا که در مقابل هجمه های سنگین فرهنگی و اعتقادی دشمنان نظام و ملت ایستادگی می کنند.

این مسئول یکی از علل ماندگار شدن خاطرات و رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس را وجود خبرنگاران و عکاسان خبری در صحنه های نبرد دانست و اظهار کرد: بنابراین فعالان این عرصه در ثبت و ضبط وقایع مختلف کشورمان به معنای واقعی کلمه ایفای نقش می کنند.

فرمانده سپاه شهدای  آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان نظام و ملت از جنگ سخت و نظامی علیه ملت ایران دلسرد شده اند، بیان کرد: بنابراین ایادی استکبار جهانی خاکریزهای خود را به سمت اندیشه ها و باورهای و ارزش های یک ملت منتقل کرده است تا در جنگ نرم ملت را مغلوب کند ولی با هوشیاری خبرنگاران این دسیسه هم خنثی خواهد شد.

*ملت ایران جشن چهل سالگی انقلاب را برگزار خواهند کرد

وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران اسلامی به معنای واقعی دوستدار انقلاب اسلامی ایران و پشتیبان نظام هستند، خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال این هستند که ملت ما جشن چهل سالگی انقلاب را نبینند به طوری که موضوع فوق امسال جدی تر ازقبل توسط دشمن دنبال می شود ولی ملت ما جشن چهل سالگی انقلاب را برگزار خواهند کرد.

این مسئول با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرزهای جمهوری اسلامی را درنوردیده است، گفت: مردم یمن و سوریه و ... نیز به اندازه ملت ما پیام های انقلاب اسلامی را دریافت کرده اند به طوری که تحمل این موضوع برای ایادی استکبار جهانی به معنای واقعی کلمه دشوار است.

*زیرساخت های گردشگری جنگ در آذربایجان غربی فراهم نیست

شهسواری با بیان اینکه سال گذشته 200 هزار نفر از صنوف و اقشار مختلف در قالب کاروان های راهیان نور به استان ما وارد شدند، گفت: آذربایجان غربی جزو پنج استان کشور است که مقصد کاروان های فوق است ولی متاسفانه زیرساخت ها برای گردشگری جنگ فراهم نیست.

این مسئول با اشاره به اینکه آذربایجان غربی در حال حاضر هم مانند هشت سال دفاع مقدس در شرایط حساسی قرار دارد بر لزوم بازدید خبرنگاران از برخی نقاط مرزی تاکید کرد و گفت: حضور خبرنگاران در این مناطق باعث می شود که ضمن آشنا شدن خودشان با میزان ایثار فرزندان خود مردم را هم در جریان امر بگذارند.

 انتهای پیام

منبع: بسیج


addup.center