شهدا قهرمانان تاریخ و چراغ هدایت هستند


مدیر کانون بسیج فرهنگیان جوکارسپاه ناحیه ملایر گفت: شهدای صدر اسلام، شهدای جنگ تحمیلی و دفاع مقدس قهرمانان تاریخ و چراغ هدایت هستند.
شهدا قهرمانان تاریخ و چراغ هدایت هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج از ملایر، سرهنگ حمید مرادی در دیدار با خانواده شهدای جوکار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: بزرگ‌ترین نعمت خداوند امنیت است که شهدا برای ما به ارمغان و تحفه آورده‌اند.

وی با تأکید بر ارج نهادن به مقام شامخ شهدا عنوان کرد: شهدا محسوس و ناظر بر اعمال و کردار و رفتار ما هستند و ما اگر در آب حوزه کوثر که پاک‌ترین آبها است بنشینیم از حق شهدا پاک نمی‌شویم.

مدیر کانون بسیج فرهنگیان جوکار سپاه ناحیه ملایر افزود: شهدای صدر اسلام، شهدای جنگ تحمیلی و دفاع مقدس قهرمانان تاریخ و چراغ هدایت هستند.

وی با بیان اینکه شهدا جان ناقابل خود را به خدا فروختند و بهشت جاوید و ابدی را خریدند، یادآور شد: امیدواریم که این شهدا در روز قیامت شفاعت‌خواه ما نیز پیش اولیاء و صالحین باشند.

انتهای پیام/

اسلامشهر آق‌گل ظرفیت‌های زیادی دارد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر گفت: اسلامشهر آق گل ظرفیت‌های زیادی دارد که باید روی آن‌ها بیشتر کار شود و همچنین دارای مردمانی زحمت‌کش و بافرهنگ است.
اسلامشهر آق‌گل ظرفیت‌های زیادی دارد

اسلامشهر آق‌گل ظرفیت‌های زیادی داردبه گزارش خبرگزاری بسیج از ملایر، باب الله فتحی در جلسه‌ای که در شهرداری اسلامشهر آق گل و با حضور محمد کاظمی، نماینده مردم شهرستان ملایر برگزار شد، اظهار داشت: اسلامشهر آق گل ظرفیت‌های زیادی دارد که باید روی آن‌ها بیشتر کار شود و همچنین دارای مردمانی زحمت‌کش و بافرهنگ است.

وی افزود: خدمات بسیار خوب و متنوعی از زمان تأسیس این شهر توسط دولت تدبیر و امید ارائه‌شده است اما این خدمات باید بیشتر و در شأن مردم این شهر باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر تصریح کرد: دو نماینده پرتلاش شهرستان فعالیت‌ها و پیگیری‌های زیادی را در جهت حل مسائل و مشکلات این شهر داشته‌اند و همچنان به جد پیگیر حل مشکلات شهر هستند.

وی تأکید کرد: در شهرستان ملایر شهرها و مناطقی که محروم هستند را در اولویت کاری قرار داده‌ایم و تلاش داریم تا این مناطق نیز همپای دیگر مناطق به‌پیش برود.

فتحی خاطرنشان کرد: وجود دو عضو خانم در میان اعضای شورای اسلامی شهر اسلامشهر آق گل نشان از فرهنگ بالا و توجه ویژه به بانوان و به‌خصوص جوانان توسط مردم شهر است.

وی با اشاره به مشکلات کم‌آبی افزود: بارش‌های کم نزولات آسمانی در سال‌های گذشته باعث شده تا کشور با مشکل کم‌آبی مواجه شود و به همین جهت باید مدیریت بهتری از منابع آبی داشته باشیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر افزود: در اسلامشهر آق گل یک چاه آب شرب وجود که پس از انتقال از آب و فاضلاب روستایی به شهری چاه آب دوم و ذخیره نیز حفر خواهد شد.

در پایان نیز تصمیماتی در حوزه‌های مختلف از جمله، آموزش‌وپرورش، ورزش، آب آشامیدنی شهر و برخی دیگر از مشکلات روستا گرفته شد.

انتهای پیام/

انجام بیش از 3 هزار نفر ساعت گشت راهداری در محورهای مواصلاتی رزن


رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای رزن از انجام بیش از 3 هزارو 300 نفر ساعت گشت راهداری در محورهای مواصلاتی این شهرستان در تیرماه امسال خبر داد.
انجام بیش از 3 هزار نفر ساعت گشت راهداری در محورهای مواصلاتی رزن

انجام بیش از 3 هزار نفر ساعت گشت راهداری در محورهای مواصلاتی رزنعلی علی‌اکبری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان با بیان اینکه این گشت‌ها به شکل مستمر و با حضور راهداران پرتلاش این اداره انجام می شود، اظهار داشت: این گشت‌ها به شکل روزانه و در محورهای شریانی، اصلی و فرعی و راه‌های روستایی شهرستان رزن انجام شده است.

وی بر تداوم فعالیت راهداران تاکید و تصریح کرد: عملیات راهداری محدود به زمان بارندگی نیست و حضور  گشت‌های راهداری با چراغ گردون روشن در جاده‌ها موجب قوت قلب کاربران راه و موجب افزایش ایمنی راه است.

رییس راهداری رزن در ادامه به دیگر فعالیت های انجام شده این اداره در تیرماه سال جاری اشاره و خاطرنشان کرد: در این مدت 4 مورد دور برگردان، سرعتگاه و پارکینگ نیز در جاده های تویسرکان احداث و 7 کیلومتر از راه های این شهرستان روکش آسفالت شده اند.

وی با تأکید بر اینکه در سطح جاده های شهرستان رزن اقدامات بسیار موثری در زمینه ایمن‌سازی راه‌ها به منظور ایجاد بستر مناسب، تردد و کاهش تلفات و حوادث جاده‌ ای انجام شده است، یادآور شد: در تیرماه امسال لکه گیری راه‎های آسفالته به میزان 2 هزار و 300 متر مربع، پاک کردن تنظیم قنوها با گریدر به میزان حدود 10 کیلومتر و اصلاح قیرزدگی در راه‌های آسفالته به طول یک هزار و 200 مترمربع انجام شده است.

علی‌اکبری در ادامه رگلاژ و تسطیح شانه راههای آسفالته، تعریض پیچ، رگلاژ راههای شنی، رگلاژ و تسطیح شانه راههای آسفالته، پاکسازی شانه و حریم راه از نخاله و زباله و حمل مصالح جهت عملیات راهداری را از دیگر اقدامات انجام دشده در تیر ماه سال 97 برشمرد.

انتهای پیام/

باید در مسیر شهدا ثابت قدم بمانیم


فرمانده حوزه خواهران صالح آباد با بیان اینکه باید در مسیر شهدا ثابت قدم بمانیم،عنوان کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و وظیفه ما حرکت در مسیر شهدا است.

باید در مسیر شهدا ثابت قدم بمانیمبه گزارش خبرگزاری بسیج از بهار، محفل دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهید «ایوب اصلانی» به همت حوزه مقاومت حضرت معصومه (س) خواهران صالح آباد برگزار شد .

فرمانده حوزه خواهران صالح آباد در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهدا اظهار داشت: مردم شهیدپرور ایران اسلامی قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند.

طلایی با بیان اینکه باید در مسیر شهدا ثابت قدم بمانیم، عنوان کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و وظیفه ما حرکت در مسیر شهدا است.

انتهای پیام/

بهره‌برداری از ایستگاه پمپاژ آب جدید شهر نهاوند تا پایان سال جاری


مدیر امور آب و فاضلاب شهری نهاوند از بهره‌برداری از ایستگاه پمپاژ آب جدید شهر نهاوند تا پایان سال جاری خبر داد.

مرتضی شریفی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت: در راستای پدافند غیرعامل و‌ جلوگیری از بحران به دلیل فرسودگی خطوط لوله و تاسیسات و ساختمان ایستگاه پمپاژ فعلی با قدمت بیش از 35 سال و تخریب آن در مواقع وقوع زلزله که منجر به قطع 50 درصد آب شرب شهر نهاوند می‌شود از ایستگاه پمپاژ آب جدید شهر نهاوند تا پایان سال جاری بهره‌برداری می‌شود.

وی بیان کرد: احداث ایستگاه پمپاژ جدید با اعتباری بالغ بر 2.5 میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی و جاری شرکت شامل احداث سوله تاسیسات با مساحت 400 متر مربع، اجرای 350 متر خطوط مکش و رانش با اقطار 500 و 600 با جنس چدن داکتیل، خرید کابل و تابلوهای راه انداز و الکتروپمپ های wkl ، ساخت تانک ضربه گیر و دیگر تاسیسات مورد نیاز صوررت گرفته است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری نهاوند ابراز داشت: احداث سوله و‌ نصب تاسیسات و تجهیزات به اتمام رسیده و در حال حاضر مراحل پایانی پروژه شامل اجرای خطوط مکش و رانش و نصب تانک ضربه گیر در دست اجرا است و تا پایان سال جاری به بهره‌برداری کامل می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است این ایستگاه پمپاژ وظیفه هدایت آب استحصالی از 8 حلقه چاه را به 3 مخزن زمینی ذخیره با حجم 16 هزار مترمکعب را دارد که 50 درصد شهر نهاوند زیر زون این ‌مخازن است.

انتهای پیام/

افتتاح 73 پروژه طی هفته دولت در اسدآباد


فرماندار اسدآباد از افتتاح 73 پروژه با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 900 میلیون تومان طی هفته دولت در سطح شهرستان اسدآباد خبر داد.
افتتاح 73 پروژه طی هفته دولت در اسدآباد

افتتاح 73 پروژه طی هفته دولت در اسدآبادبه گزارش خبرگزاری بسیج از اسدآباد، کریم حمیدوند در نشست خبری و آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان اسدآباد اظهار داشت: اصحاب رسانه دوشادوش دولتمردان در صحنه‌های کاری حاضر و زحمات زیادی را در راه انعکاس فعالیت‌ها متحمل می‌شوند.

وی با بیان اینکه افتخار من این است در همه پست‌های دولتی‌ام ارتباطی حسنه با خبرنگاران داشته‌ام، افزود: همه مسئولین دیار سیدجمال موظف هستند پاسخگوی خبرنگاران باشند و نباید هیچ پرده‌ای مابین یک مسئول و یک خبرنگار در دیارسیدجمال وجود داشته باشد.

رئیس شورای تأمین اسدآباد در ادامه به پروژه‌های در دست اقدام شهرستان اشاره کرد و گفت: با کمک‌های استاندار و تلاش‌های نماینده شهر توانسته‌ایم بودجه 7 میلیاردی به مسیر اسدآباد - قروه اضافه کنیم که با احتساب بودجه 3 میلیاردی قبلی برای این پروژه هم اکنون می‌توان پیمانکاری مطمئن برای این پروژه انتخاب کرد.

وی در خصوص پروژه کنارگذر شهرستان نیز گفت: سرعت خوبی در این پروژه وجود دارد و تا قبل از اربعین حسینی به بهره‌برداری می‌رسد.

حمیدوند همچنین در ادامه ابراز داشت: مباحثی در رابطه با پروژه فوق وجود دارد که شخصاً این مسائل را در شورای ترافیک استان مطرح و منجر به نتیجه کرده‌ام.

وی در بخش دیگری از سخنانش به مسأله کنده‌کاری‌های سطح شهر اشاره کرد و گفت: علاوه بر نارضایتی اقتصادی این امر به عاملی برای نارضایتی عمومی تبدیل شده است.

فرماندار اسدآباد ادامه داد: با توجه به کمتر شدن ساخت و ساز، بودجه شهرداری تنها بودجه اختصاص داده شده از طرف دولت است اما اگر هم اکنون نتوانیم از همین بودجه‌های محدود استفاده کنیم باید شاهد برگشت خوردن آن به مرکز استان باشیم.

وی ضمن تقدیر از زحمات رنجبرزاده  نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی برای همکاری در حل مشکلات مهم شهر بیان کرد: با پیگیری‌های نماینده شهرستان 4 هزار تن قیر یارانه‌ای برای دیار سیدجمال جذب شده اسـت.

حمیدوند با بیان اینکه توافق با دو سرمایه‌گذار عمده برای راه‌اندازی کارخانه‌های رینگ آلومینیوم و کاغذ فعالیت‌های دیگر در راستای پیشرفت شهرستان اسـت، گفت: در رابطه با حوزه گردشگری شهرستان نیز دو پیمانکار در روستای هدف ملحمدره مشغول فعالیت هستند.

وی همچنین ضمن تاکید بر گسترش گردشگری سلامت بیان کرد: آب و هوای خوب و نقاط بکر می‌توانند دلایلی مناسب برای تمایل بخش خصوصی در راستای انجام این مهم باشند.

فرماندار اسدآباد در پایان سخنانش از افتتاح 73 پروژه با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 900 میلیون تومان طی هفته دولت در سطح شهرستان اسدآباد خبر داد و ابراز داشت: لازم است خبرنگاران اسدآباد دارای پرونده اختصاصی در روابط عمومی باشند تا زمینه همکاری هرچه بهتر مابین فرماندار و اصحاب رسانه فراهم شود.

انتهای پیام/

>