تبلیغات در تلکسیران

وام‌های قرض‌الحسنه 30 میلیون تومانی به فرهنگیان پرداخت می‌شود


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شد با یکی از بانک ها، وام‌های قرض‌الحسنه 30 میلیون تومانی به فرهنگیان پرداخت می‌شود.
وام‌های قرض‌الحسنه 30 میلیون تومانی به فرهنگیان پرداخت می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، علی الهیار ترکمن شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان استاد نبوی بوشهر با تاکید بر توجه به رضایت‌مندی فرهنگیان اظهار داشت: افتخار ما زمانی است که فعالیت کارآمد و منسجم با حداکثر بهره‌وری داشته باشیم که زمینه رضایت‌مندی فرهنگیان را فراهم کند.

وی، با بیان اینکه برنامه‌های مختلف در وزارت آموزش و پرورش بر اساس سند تحول بنیادین ارائه می‌شود افزود: معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش دارای چهار وظیفه اصلی است که وظیفه اصلی فراهم کردن ساختار منسجم و منطقی، کارآمد و اثر بخش برای فعالیت آموزشی است.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ماهانه بیش از 2480 میلیارد تومان حقوق به جامعه فرهنگیان پرداخت می‌شود خاطر نشان کرد: برای پرداخت این میزان حقوق نیاز به برنامه منسجم و به موقع است که این مهم با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط محقق می‌شود.

الهیار ترکمن از پرداخت حقوق فرهنگیان خبرداد و بیان کرد:حقوق فرهنگیان ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد سه شنبه 22 اسفند پرداخت می‌شود و این در حالی است که اضافه کاری فرهنگیان، مطالبات حق‌التدریسان و سربازمعلمان تا قبل از پایان سال پرداخت می‌شود.

وی، با تاکید بر تامین شرایط معیشتی فرهنگیان افزود: یکی از سیاست‌های این وزارتخانه توجه به مراکز رفاهی و درمانی فرهنگیان است که در این راستا اقدامات مهم و موثری انجام شده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش توسعه کمی و تقویت کیفی مراکز آموزشی را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: تقویت مراکز آموزش رفاهی از لحاظ کمی و کیفی در اولویت این وزارتخانه قرار دارد که در راستا کار‌های جدیدی تدوین و اجرایی شده است.

الهیارترکمن از اجرای طرح جدید بیمه تکمیلی خبرداد و بیان کرد: بهبود وضعیت درمانی فرهنگیان از جمله اجرای طرح جدید بیمه تکمیلی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی، توجه به معیشت، مسکن و درمان فرهنگیان را مورد تاکید قرار داد و افزود: بر اساس تفاهم‌های منعقد شده با بانک ملی وام‌هایی به فرهنگیان پرداخت می‌شود که به زودی آیین‌نامه آن به استان‌ها ابلاغ می‌شود.

معاون وزیر آموزش و پرورش از پرداخت وام 30 میلیون تومانی قرض‌الحسنه به فرهنگیان خبرداد و خاطر نشان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه با بانک رسالت وام 30 میلیون تومانی قرض‌الحسنه با شرط سرمایه‌گذاری به فرهنگیان پرداخت می‌شود که به‌زودی بخشنامه آن ارسال می‌شود.

الهیار ترکمن با اشاره به راه‌اندازی باشگاه رفاهی حمایتی پیشکسوتان فرهنگی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در هر استان یک باشگاه رفاهی حمایتی ویژه فرهنگیان ایجاد می‌شود که در این راستا 5 باشگاه در تهران و البرز ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: بسیج

دیدار فرمانده جدید ندسا با آیت الله صفایی بوشهری


صبح امروز سردار تنگسیری فرمانده جدید نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با آیت الله صفایی بوشهری دیدار کرد.
دیدار فرمانده جدید ندسا با آیت الله صفایی بوشهری

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این دیدار ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین «علیه السلام» و با تقدیر از زحمات سردار فدوی فرمانده سابق نیروی دریایی سپاه و آرزوی موفقیت برای ایشان در منصب جدید و تبریک به سردار تنگسیری در منصب فرماندهی ندسا، اظهار داشت: اینکه مقام معظم رهبری حضرتعالی را برای فرماندهی نیروی دریایی سپاه انتخاب کردند نشان از شایستگی شماست که بتوانید خلیج فارس را بیش از این مدیریت کنید و به ایران اسلامی در نظم نوین جهانی اقتدار ببخشید.

وی افزود: معادلات و محاسبات آینده جهان، با مدیریت دریاها رقم می خورد به همین جهت کشورهایی مانند امریکا، روسیه، چین، انگلیسو برخی دیگر از کشورها، استراتژی مدیریت دریاهای آزاد را در پیش گرفته اند.

دیدار فرمانده جدید ندسا با آیت الله صفایی بوشهری

امام جمعه بوشهر تصریح نمود: بخش بسیار زیادی از نظم نوین جهان آینده، مترتب بر مدیریت دریاها است به همین جهت مقام معظم رهبری بر مدیریت عزت‌آفرین و اقتدار زای دریاها نظر بسیار ویژه ای داشته و دستور دادند که در آب های آزاد و بین المللی حضور پیدا کنید.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه خلیج فارس کانون توجه جهان است، افزود: حوزه خلیج فارس هر چند از حیث مساحت سومین خلیج جهان است اما مهمترین آبراه بین المللی جهان در عرصه های نظامی، اقتصاد، فرهنگی و سیاسی است.

دیدار فرمانده جدید ندسا با آیت الله صفایی بوشهری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خودکفایی در عرصه تولید تجهیزات نظامی را ضروری دانسته و اظهار داشت: ما باید در عرصه تولید نرم افزار و سخت افزار‌های فوق روز الکترونیک مورد نیاز در حوزه نظامی و صنایع دفاعی به خودکفایی و سپس به مرجعیت دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه حوزه دریا و ساخت تجهیزات مربوط به آن یک حوزه فوق علمی است، گفت: در این زمینه باید از ظرفیت های صنایع دفاعی، دانشگاه ها و مراکز صنعتی، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان استفاده کرد و رویکردها به این سمت طراحی های نوین برود.

امام جمعه بوشهر با تأکید بر تولید منابع انسانی کارآمد در سپاه، افزود: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران می تواند با ایجاد مدارس در تمامی مقاطع و دانشکده های دریایی، منابع انسانی مورد نیاز خود در تخصص های مختلف را تأمین کند.

منبع: روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

منبع: بسیج

شرکت 7 گروه جهادی در رزمایش اقتدار بسیجیان دیر


مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سیدالشهداء علیه السلام شهرستان دیر گفت: 7گروه بسیجی به اردوهای جهادی در رزمایش عاشورایی محمد رسول الله(ص)2 در شهرستان دیر اعزام شدند.
شرکت 7 گروه جهادی در رزمایش اقتدار بسیجیان دیر

به گزارش خبرگزاری بسیج از دیر، پولادی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار  خبرگزاری بسیج از شهرستان دیر  اظهار داشت: در این رزمایش بسیجیان متخصص و آموزش‌دیده در مناطق محروم شهرستان حضور یافته و در ساخت، عمران، بهسازی، زیباسازی و خدمات درمانی مشارکت می‌کنند.

وی افزود: گروه‌های جهادی از صبح امروز در شهرستان جهت خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم، آغازشده است.

پولادی گفت: گروه‌های جهادی در قالب تیم‌های پزشکی و بخش‌های عمرانی، ترمیم خانه‌های محروم، مشاوره رایگان و انجام فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی و… در حاشیه شهرستان دیر برای خدمت بی‌منت به مردم نجیب و انقلابی شهرستان دیر مشغول به فعالیت هستند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان دیر در پایان خاطرنشان  کرد : این اردوی جهادی از صبح امروز به مدت 10 روز آعاز شد.

انتهای خبر./

منبع: بسیج

نائب قهرمان جام حذفی سال گذشته کنار رفت


تیم فوتبال خونه به خونه نائب قهرمان جام حذفی سال گذشته با شکست مقابل تیم سیراف کنگان از مسابقات جام حذفی کنار رفت.
نائب قهرمان جام حذفی سال گذشته کنار رفت

به گزارش خبرگزاری بسیج ازکنگان،تیم سیراف کنگان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور میزبان تیم خونه‌به‌خونه مازندران در ورزشگاه کنگان بود.

تیم سیراف کنگان در این بازی با ترکیب رضا روز بازار، جواد بلوچ، حسین ایزانلو، نصرالله رحیمی، محمد بهرامی بهروسی، محمد جواد صداقت، محمد زارعی، مسعود خیاط، عبدالرحیم بصیری، مصطفی نصاری و غلام عباس سماچی و تیم خونه به خونه مازندران با ترکیب رضا منصوری - میثم آقابابایی - میلاد احمدی - سعید کریمی - احسان پورشیخعلی - حسین رسولی - میلاد ابطحی - محمود مطلق زاده - حسین قنبری - رضا آقابابایی- علی اصغر شیردل وارد میدان شدند.

در این مسابقه تیم سیراف کنگان که برای پیروزی وارد میدان شده بود از همان دقایق اولیه بازی حملات متعددی روی دروازه حریف تدارک دید که در دقیقه  35 بازی غلامعباس سماچی توانست با  شوت سرکش خود دروازه تیم خونه به خونه بابل را باز کند.

نیمه نخست این بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم خونه به خونه برای جبران گل خورده و جلوگیری از حذف در این مسابقات خود را به آب و آتش زد ولی نتوانست گل خورده را جبران کند و این در حالی بود که تیم سیراف کنگان در دقیقه 80 این بازی  یک پنالتی از دست داد.

تیم سیراف کنگان که در لیگ برتر استان بوشهر قرار دارد برای دومین سال پیاپی در مسابقات جام حذفی توانمندی خود را به نمایش می‌گذارد.

تیم سیراف کنگان با این پیروزی به مرحله یک هشتم بازی‌های جام حذفی راه یافت و تیم خونه به خونه از دور این مسابقات کنار رفت.

 

منبع: بسیج

رزمایش سپاهیان محمّد رسول الله (ص) دیلم برگزارشد


امروز رزمایش گردان های بیت المقدس شهرستان دیلم با پیاده روی از شهدای گمنام تا دانشگاه أزاد شروع گردید.
رزمایش سپاهیان محمّد رسول الله (ص) دیلم برگزارشد

به گزارش خبرگزاری بسیج از دیلم، این پیاده روی منظم بسیجیان که نمایش اقتدار و امادگی در برابر دشمنان را تداعی کرد با حضور فرماندهی ناحیه و روحانیت بسیجی انجام گرفت. 

در پایان اولین برنامه رزمایش امام جمعه دیلم به ایراد سخنرانی پرداخت.
این رزمایش یکروزه با برپایی کلاس های نظامی و رزم شب تا صبح فردا دوشنبه 19 شهریور ادامه ادامه خواهد داشت.

منبع: بسیج

ملّت ایران با الهام از نهضت عاشورا پیروز شد


امام جمعه بندر دیر در جمع عزاداران حسینی در حسینیه اعظم شهر بردخون گفت: ملّت ایران با الهام از نهضت عاشورا و کربلای حسینی پیروز شد.
ملّت ایران با الهام از نهضت عاشورا پیروز شد

 به گزارش خبرگزاری بسیج از دیر، حجت‌الاسلام سید علی حسینی ظهر اظهار کرد: عزاداری بر امام حسین(ع) حکمت های گوناگون دارد زیرا برگزاری این مراسمات باعث حفظ اسلام و مکتب امام شده است و در پرتو این مجالس و منابر احکام و اخلاق اسلامی نشر یافته است.

وی با بیان اینکه عزاداری مسئله‌ای سیاسی است، افزود: اهل‌بیت عصمت و طهارت توصیه به عزاداری کرده اند تا زمینه بهره برداری از این مجالس فراهم شود تا مکتب امام  و ظلم ستیزی امام ترویج شود چرا که امام قهرمان مبارزه با ظلم، الگوی سازش ناپذیری و ایستادگی در برابر ظالمان بوده است.

حسینی اضافه کرد: امام در برابر یزید که فردی شرابخوار، ظالم و فاسق بود، ایستاد و هرکس مثل امام حسین فکر می کند با افرادی مانند یزید بیعت و سازش نمی کند که تکلیف ملت های مسلمان در مقابل قلدران روشن است.

وی با اشاره بر اینکه زیربار ظلم نرفتن را از انقلاب حسین آموخته ایم، ابراز داشت: ملت ایران با دست خالی رژیمی وابسته به اجانب و جنایتکاران و ابرقدرت ها را ساقط کرد زیرا از نهضت عاشورا الهام گرفت.

امام جمعه دیر گفت: امام حسین در برابر دشمن بسیار ایستاد و آنان را با خون خود رسوا کرد که عاقبت پیروز واقعی شد و لعن و نفرین ابدی برای یزیدیان ماند.

حسینی ادامه داد: با وجود همه مشکلات و تحریم ها ملت مظلوم ایران با الهام از عاشورا دشمن را شکست داد و حماسه آفرید و امروز نیز در 40 سالگی انقلاب اسلامی ملت ما همچون گذشته در مقابل تحریم ها می ایستد هرچند در داخل به دلیل برخی بی تدبیری ها و اقدام برخی زالو صفت مردم در رنج هستند.

وی تصریح کرد: تبلیغات دشمن و برخی مسائل داخلی باعث فشار به مردم شده اما ملت ایران با الهام از عاشورای حسینی بر همه مشکلات غلبه می کند همان گونه که امام در اوج تحریم ها تسلیم نشد ما نیز همچون امام خود در مقابل دشمن می ایستیم و پیروز خواهیم شد.

امام جمعه دیر ادامه داد: آمریکا مایل به مذاکره است اما این آرزو را به گور خواهند برد و ما هرگز زیر بار ذلت نمی رویم زیرا هدف آنان از مذاکره براندازی است و به دنبال آشتی و صلح نیستند اما متاسفانه عده ای بیان می کنند که با ترامپ گفتگو کنیم.

انتهای خبر./

منبع: بسیج
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟