معاون توسعه مدیریت و سرمایه وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر تحقق اتوماسیون اداری در فدراسیونهای ورزشی گفت :اتصال به شبکه امن ارتباطی یک الزام برای فدراسیونها است .

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ژاله فرامرزیان در نشست مشترک با روسای فدراسیونهای ورزشی یکپارچه سازی سیستم های اداری در فدراسیونهای ورزشی را مورد تاکید قرار داد.

 
به گفته معاون توسعه مدیریت و سرمایه سیستم مکاتبات اداری الکترونیک گزارش وضعیت پیشرفت اقدامات انجام شده، یکپارچگی سیستم حسابداری فدراسیونهای ورزشی و اتصال به شبکه امن ارتباطی را در قالب اتوماسیون اداری ضروری و لازم برای فرایند قانونی در سیستم اداری برای فدراسیونهای ورزشی دانست.
 
فرامرزیان گفت: اتوماسیون اداری یکی از ملزومات قانونی برای ارتباط رسمی بین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیونها است.
سایت کنفدراسیون آسیا۵ بازیکن آسیایی که تأثیرگذارترین بازی‌ها را در تاریخ جام جهانی ارائه کرده‌اند را معرفی کرد که نام مهدی مهدوی کیا نیز در میان آنها دیده می شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در گزارشی به مرور عملکرد بازیکنان قاره کهن در ادوار مختلف جام جهانی پرداخته است که نام مهدی مهدوی‌کیا هم در زمره آنها قرار دارد.

در این گزارش که AFC  از سامی الجابر (عربستان سعودی)، تیم کیهیل (استرالیا)، هونگ میونگ بو(کره جنوبی) و جونیچی اینامیتو (ژاپن) به عنوان دیگر بازیکنان تأثیرگذار آسیا در جام‌های جهانی نام می‌برد، آمده است: زمانی که به تاریخ‌شمار ایرانی‌ها در جام جهانی نگاه کنید، سخت است که مسابقه‌ای را مهمتر و بالاتر از بازی این تیم برابر آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ قرار دهید. ایران با گل به یاد ماندنی حمید استیلی پیش افتاد اما کسی که پیروزی معروف ایرانی‌ها را قطعی کرد، هافبک سرعتی و هیجان انگیز این تیم، مهدی مهدوی کیا بود.

 

در حالی که ایران با یک گل پیش بود، ۱۰ دقیقه به پایان بازی، توپ به سمت چپ میدان و به سمت مهدوی‌کیا برده شد و او با پیشتازی به سمت دروازه حریف، ضربه پایانی‌اش را به زیبایی وارد دروازه کیلی کلر کرد و ایران را ۲ بر صفر پیش انداخت.  اگرچه برایان مک براید توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کرد اما گل مهدوی کیا برای تثبیت پیروزی ایران کافی بود، پیروزی که تا به امروز تنها برد ایران در جام جهانی بوده است.

او حرفه سراسر موفقیتش را در بوندس‌لیگا و هامبورگ ادامه داد و به عنوان بهترین بازیکن آسیا در سال ۲۰۰۳ معرفی شد.

 

در ادامه مسابقات کاپ ۲ جهانی آبهای آرام درکایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان تیم کشورمان متشکل از علی آقا میرزایی و امین بوداغی با زمان ۰۳:۱۶.۶۵۱ دقیقه پنجم شدند و به فینال B صعود کردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در ادامه مسابقات کاپ ۲ جهانی آبهای آرام در دویسبورگ آلمان دور نیمه نهایی کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان برگزار شد.

در گروه اول نیمه نهایی کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان متشکل از احمدرضا طالبیان و پیمان قوی دل با زمان ۰۳:۲۱.۰۱۰ دقیقه هفتم شدند و از راه‌یابی به فینال باز ماندند.

 در گروه دوم نیمه نهایی کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان متشکل از علی آقا میرزایی و امین بوداغی با زمان ۰۳:۱۶.۶۵۱ دقیقه پنجم شدند و به فینال B صعود کردند.

 آقا میرزایی و بوداغی تا ساعتی دیگر در فینال B با قایقرانان استرالیا، آرژانتین، نروژ، قزاقستان، ۲ نماینده از انگلیس و ۲ قایقران دانمارک روبرو خواهند شد.

 

ابراهیم برخورداری با امتیاز ۵۷۵.۱۶ در رده ۴۱، وحید گلخندان با امتیاز ۵۷۳‌۲۲ در رده ۴۹ و محمد احمدی با امتیاز ۵۷۱.۱۱ در رده ۶۸ قرار گرفتند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در ادامه رقابت‌های تیراندازی جام جهانی مونیخ آلمان تیراندازان ایران در ماده تپانچه ۱۰ متر بادی در کنار ۱۳۲ تیرانداز دیگر در خط آتش ایستادند.

ابراهیم برخورداری با امتیاز ۵۷۵.۱۶ در رده ۴۱، وحید گلخندان با امتیاز ۵۷۳‌۲۲ در رده ۴۹ و محمد احمدی با امتیاز ۵۷۱.۱۱ در رده ۶۸ قرار گرفتند.

در این ماده ورزشکارانی از روسیه، آلمان، چین، اوکراین، هند، کره و ژاپن به فینال رسیدند.

همچنین تیراندازان ایرانی در بخش سرعت مرحله مقدماتی ماده تپانچه ۲۵ متر زنان رقابت کردند. در این مرحله ۹۴ تیرانداز حضور داشتند که در پایان این مرحله هانیه رستمیان با مجموع امتیاز ۵۷۴.۱۷ در بخش سرعت و دقت در رده ۳۹، گلنوش سبقت‌اللهی با امتیاز ۵۶۵.۱۱ در رده ۷۰ و سارا میرابی با امتیاز ۵۵۶.۷ در رده ۸۵ ایستادند.

تیراندازانی از کشورهای اتریش، اوکراین، روس، چین، کره به فینال راه یافتند.

مرحله مقدماتی تفنگ سه وضعیت مردان نیز انجام شد و پوریا نوروزیان تنها نماینده ایران در میان ۷۵ ورزشکار حاضر در این مرحله بود که با ثبت امتیاز ۱۱۶۳.۵۰ در رده ۶۵ ایستاد.

پیش از این در روز گذشته در مرحله انتخابی این ماده حسین باقری با ۱۱۵۴.۵۱ در رده ۳۹ گروه ۲ قرار گرفته بود. پوریا نوروزیان و مهیار صداقت نیز در رده‌های ۲۸ و ۴۰ گرو۶ یک ایستاده بودند.

نتایج کامل نمایندگان ایران در رقابت‌های تیراندازی جام جهانی مونیخ تاکنون به شرح زیر است.

* مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان (دقت):

۴۲- گلنوش سبقت‌اللهی - ۲۸۵.۶

۵۳- سارا میرابی - ۲۸۴.۶

۶۹- هانیه رستمیان - ۲۸۱.۶

مقدماتی تپانچه ۲۵ متر مجموع دقت و سرعت:

۳۹- هانیه رستمیان - ۵۷۴.۱۷

۷۰- گلنوش سبقت‌اللهی - ۵۶۵.۱۱

۸۵- سارا میرابی - ۵۵۶.۷

* انتخابی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان:

 (گروه یک):

۲۸- پوریا نوروزیان - ۱۱۶۶.۵۳

۴۰- مهیار صداقت - ۱۱۵۶.۴۰

(گروه ۲):

۳۹ حسین باقری ۱۱۵۴.۵۱

* مرحله مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان:

۶۵ - پوریا نوروزیان - ۱۱۶۳.۵۰

* تفنگ ۱۰ متر بادی زنان:

۲۶- آرمینا صادقیان - ۶۲۶.۴

۶۷- نجمه خدمتی - ۶۲۲.۰

۸۸- نرجس امامقلی - ۶۲۰.۲

* مرحله مقدماتی تپانچه بادی مردان:

۴۱- ابراهیم برخورداری - ۵۷۵.۱۶

۴۹- وحید گلخندان - ۵۷۳.۲۲

۶۸- محمد احمدی - ۵۷۱.۱۱

این پینگ‌پنگ باز جوان ایران با پیروزی بر حریف قدرتمند آلمانی خود موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، منصوره رضایی در بخش انفرادی مسابقات پینگ پنگ دومین رقابت‌های جهانی شرکت‌ها به مقام نخست دست یافت.

این پینگ‌پنگ باز جوان ایران با پیروزی بر حریف قدرتمند آلمانی خود موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

رضایی در گیم اول با نتیجه ۱۱ بر ۶ و در گیم دوم ۱۲ بر ۱۰ برنده این رقابت شد.

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن