هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت:مهم نیست کدام بازیکنان در جام جهانی بازی می‌کند بلکه مهم این است که تیم ملی شگفتی ساز شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی ترابی هافبک تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین تیم ملی بیان کرد: شرایط خوب است و کم کم تمام بازیکنان به اردو اضافه می‌شوند. امیدوارم اردوی آماده سازی خوبی داشته باشیم و با آمادگی کامل به جام جهانی برویم.

او درباره رقابت سنگین بین ۳۵ بازیکن دعوت شده به تیم ملی گفت: مهم نیست کدام بازیکنان در جام جهانی بازی می‌کند بلکه مهم این است که تیم ملی در جام جهانی شگفتی ساز شود.

ترابی درباره دیدار تدارکاتی ایران و ازبکستان اظهار داشت: بدون شک دیدار با ازبکستان برای آمادگی تیم ملی تاثیر دارد که کی روش آن را در نظر گرفته است. تجربه بین المللی کمک می‌کند تا بازیکنان با ایده‌های سرمربی تیم ملی آشناتر شوند.

او خاطرنشان کرد: شرایط تیم ملی نسبت به ابتدای تمرینات بهتر شده است و بازیکنان با تمریناتی که کی روش در نظر می‌گیرد از نظر بدنی و روحی آماده می‌شوند و امیدوارند بهترین عملکرد را داشته باشند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران درباره احتمال ادامه حضورش در سایپا بیان کرد: یک سال دیگر با سایپا قرارداد دارم، اما پس از جام جهانی درباره این موضوع تصمیم می‌گیرم.

 

وزیر ورزش وجوانان به همراه رئیس کمیته ملی المپیکعصر امروز از اردوی تیم ملی هندبال بازدید کردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نخستین  اردوی تیم ملی هندبال برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در حال برگزاری است که امروز سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به همراه صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در تمرین امروز تیم ملی حضور پیدا کردند.

شهنازی دبیر کمیته المپیک، رحیمی رئیس فدراسیون هندبال، نصرالله سجادی و اصغر رحیمی هم در این بازدید وزیر ورزش و رئیس کمیته المپیک را همراهی کردند.

 تیم ملی هندبال خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا آماده می‌کند.

گفتنی است وزیر ورزش عصر امروز از اردوی تیم ملی کارته نیز بازدید کرد.

مسعود سلطانی فر در بازدید از اردوی تیم ملی کارته گفت: اکنون فضای ورزش با آرامش شرایط خود را پیش می برد و ورزشکاران به شایعات توجه نکنند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانی‌فر،  وزیر ورزش و جوانان و صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک در بازدید از اردوی تیم ملی کارته گفت: خوشحالم برای دومین بار به تمرین تیم ملی کاراته بازدید می کنم،  ما نگاه ویژه‌ای از رشته ورزشی کاراته داریم زیرا مادر رشته ورزشی رزمی کاراته است. معتقدم ما استعدادهای بسیاری در سراسر ایران داریم. تیم ملی ایران از برگزیدگان و نخبگان ایران هستند.

وی افزود:در المپیک و بازی های آسیایی ملاک جایگاه کشورها مدال طلا است. به همین خاطر جوایز مدال های را به طور چشمگیری افزایش دادیم تا انگیزه ها بالا برود و ورزشکاری که قهرمان می شود بداند ما قدر دان زحمت هایش هستیم. یقین دارم که کاراته به جمع مدال آوران المپیک ۲۰۲۰ اضافه می شود و کاراته مدال طلا می گیرد و این قول را از آقای فرجی گرفته ایم.

سلطانی‌فر با تاکید بر اینکه با کادرفنی خوبی که در کاراته می‌بینم مطمئن هستم که به در المپیک به مدال می‌رسیم،  بیان کرد: بر اساس قوانینی که داریم برای قهرمانان هر رشته جوایز مورد نظر در نظر گرفته شد. فردا با حضور رییس جمهور جوایز قهرمانان اهدا می‌شود.

وزیر ورزش وجوانان اظهار داشت: علی رغم کمبودهایی که رشته کاراته دارد برنامه ریزی کردیم تا تامین بودجه خوبی صورت گیرد. رشته هایی که مدال آوری کردند مورد توجه خواهند بود. آیین نامه استخدامی قهرمانانی که تربیت بدنی خواندند نمی‌توانند استخدام کنند این اصلاحیه حل می شود.

سلطانی فر در پایان خاطر نشان کرد :کاراته سخت است اما انتظار بسیاری از این رشته ورزشی دارم. وظیفه خود می دانیم از همه ابعاد کمک کنیم اما یکسری محدودیت هایی در آیین نامه وجود دارد که در حال اصلاح آنها هستیم ، امروز میان وزارت ورزش و کمیته المپیک ارتباط خوبی است  اختلافات قدیمی در میان دستگاه‌های مختلف با ورزش خاتمه پیدا کرد و اکنون فضای ورزش با آرامش شرایط خود را پیش می برد و ورزشکاران به شایعات توجه نکنند.

نشست رییس فدراسیون فوتبال با اعضای کمیته فنی و توسعه،مدیر و سرمربی تیم ملی امید ایران برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اعضای کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال به همراه حمید استیلی و زلاتکو کرانچار، امروز با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال، با مهدی تاج دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید گزارش مبسوطی از برپایی مرحله نخست اردوی انتخابی این تیم را به ریاست فدراسیون فوتبال ارائه کرد و افزود: خوشبختانه در همین اردو، چهره های مستعد زیادی از سرتاسر کشور زیر ذره بین کادر فنی قرار گرفتند. فرآیند طی شده دقیقا بر مبنای شناسایی چهره های آینده فوتبال ایران است و نگاه عمیق فدراسیون برای ساختن فردای فوتبال این مرز و بوم جای تبریک دارد.

وی گفت: در دیدار با ریاست فدراسیون، گزارشی از روند برنامه های اردویی ارائه شد.فدراسیون فوتبال تلاش گسترده ای را در جهت آماده سازی تیم امید انجام داده و به زودی برنامه های مرتبط اعلام خواهد شد. زلاتکو کرانچار، هم در این دیدار از رییس فدراسیون فوتبال در جهت تدوین این برنامه تقدیر کرد.  

کمانداران کامپوند کشورمان با انجام دیدارهای مقدماتی خود در بخش انفرادی، تیمی و میکس کامپوند مسابقات جام جهانی، رقابت‌‎های‎شان را در مرحله حذفی دنبال می‎کنند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در آغاز مرحله دوم مسابقات تیروکمان جام جهانی در ترکیه، رقابت های مرحله مقدماتی کامپوند مردان و زنان برگزار شد. در این مرحله از مسابقات و در بخش مردان که با حضور ۸۱ کماندار برگزار شد، اسماعیل عبادی به عنوان هفتم دست یافت.  نیما محبوبی، امیر کاظم پور و مجید قیدی هم به ترتیب در رده‌های  بیست و نهم، سی و هفتم و چهل و چهارم قرار گرفتند.  بر این اساس نمایندگان کشورمان باید دیدارهای خود را در مرحله حذفی پیگیری کنند. در این مرحله یما محبوبی و اسماعیل عبادی استراحت خواهند داشت اما امیر کاظم‌پور با حریفی از صربستان دیدار خواهد کرد. مجید قیدی با نماینده اندونزی روبه رو می شود. 

در بخش بانوان و در پایان رقابت های مقدماتی کامپوند راحله فارسی در میان ۶۶ کماندار شرکت کننده در رده نوزدهم ایستاد. فرشته قربانی و پریسا براتچی در رده چهل و سوم و بیست و نهم قرار گرفتند. گیسا بایبردی هم صاحب جایگاه پنجاه و هشتم  شد. در مرحله حذفی رقابت های کامپوند بانوان هم پریسا براتچی، فرشته قربانی و راحله فارسی استراحت می کنند اما  بایبردی با حریفی از قزاقستان دیدار خواهد کرد. همچنین در بخش میکس کامپوند تیم ایران با ترکیب راحله فارسی و اسماعیل عبادی در رده نهم ایستاد. این تیم در مرحله اول حذفی با قرعه استراحت و در دور دوم با روسیه رو به رو خواهد شد.

تیم کامپوند مردان با ترکیب عبادی، محبوبی و کاظم‌پور در مرحله مقدماتی‎ ششم شد. این تیم در مرحله اول حرفی با قرعه استراحت رو به رو شده است و در دور دوم با ایتالیا بازی خواهد کرد. تیم کامپوند زنان با ترکیب راحله فارسی، فرشته قربانی و پریسا براتچی در رده یازدهم قرار گرفت. این تیم در مرحله اول حرفی با قرعه استراحت رو به رو شده است و در دور دوم با آمریکا بازی خواهد کرد.

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن