گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

انصاری فرد:موفقیت و سربلندی تیم ملی هدف اصلی تمام بازیکنان است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت:در تمام پست‌ها بازیکنان آماده و خوبی در اختیار داریم که تیم ملی هم به آن‌ها نیاز دارد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درحاشیه تمرین تیم ملی بیان کرد: مدت‌ها است تیم ملی برای حضور در جام جهانی استارت زده است، در واقع از زمانی که کادرفنی درخواست کرد بازیکنان  ملی را در پایان هر هفته رقابت‌های لیگ برتر برای ریکاوری و مسائل تاکتیکی یک روز در اختیار داشته باشد، استارت زدیم.

او افزود: پس از اتمام مسابقات داخلی و خارجی کم کم بازیکنان تیم ملی دور هم جمع شدند تا بتوانیم تمرینات آماده‌سازی خوبی برای جام جهانی داشته باشیم. هرچه در توان داریم به اجرا می‌گذاریم تا به بهترین شکل راهی روسیه شویم. همه دوست دارند در جام جهانی بازی کنند و انگیزه بالایی دارند. ما هم مانند بازیکنان تیم‌های دیگر با انگیزه به این رقابت‌ها می‌رویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درمورد ترافیک موجود در خط حمله این تیم اظهار داشت: در تمام پست‌ها بازیکنان آماده و خوبی در اختیار داریم که تیم ملی هم به آن‌ها نیاز دارد. مهم نیست چه نفراتی بازی می‌کنند بلکه موفقیت و سربلندی تیم ملی هدف اصلی تمام بازیکنان است. امیدوارم تا جام جهانی تمام نفرات به مرز آمادگی برسند و هرچه در توان دارند در این رقابت‌ها رو کنند.

 

منبع: برنا